آموزش به صورت آنلاین

نوشته شده توسط | دسته بندی: | ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | لینک کوتاه: http://sellfree.ir/?p=17933 | تایید شده

انتشار در: لینکدین تلگرام فیسبوک توئیتر واتس آپ

آموزش به صورت آنلاین در جوامع امروزی دارای ارزش بالایی است. با پیشرفت تکنولوژی تمامی امور انسان در حال تغییر و رو به بهتر و آسان شدن پیش می­رود. برای مثال در گذشته برای یادگیری و آموزش باید حتماً در کلاس‌های مختلفی ثبت نام می‌کردیم و بر سر کلاس‌ها حضور داشتیم تا بتوانیم از اطلاعات معلم خود بهره ببریم. با افزایش تأثیر اینترنت بر روی زندگی افراد این امر نیز صورت پیشرفته‌ای به خود گرفته است. امروزه می‌توانیم بدون اینکه در مکان خاصی حضور داشته باشیم از اطلاعات یک استاد استفاده کنیم، می‌توانیم با ورود به اینترنت و دنیای مجازی از کلاس‌های آنلاین و همچنین ویدئوهای آموزشی استفاده کنیم. بدون اینکه در فضای خاصی حضور داشته باشیم و همچنین با کمترین هزینه می‌توانیم از آموزش‌های جامعی که در فضای مجازی وجود دارد، بهره ببریم.

مطالب مرتبط

آموزش طراحی وب

آموزشگاه دارکوب

بعضی از سایت‌های ایرانی یا خارجی هستند که می‌توانید از آنها برای آموزش به صورت آنلاین استفاده کنید یا اینکه بعضی از کلاس‌های مؤسسات معتبر آموزشی از طریق اینترنت برگزار می‌شود تا شما بدون اینکه در کلاس حضور داشته باشیدُ بتوانید از آن‌ها بهره ببرید و حتی مدرک معتبری در پایان دوره به شما اعطا می‌شود. بسیاری از مؤسسات آموزشی معتبر یا حتی بعضی از دانشگاه‌ها برای دروس خود از سیستم آموزشی به صورت آنلاین استفاده می‌کنند. با این اقدام هزینه برگزاری کلاس به حداقل می‌رسد و افراد بیشتری می‌توانند در هر کلاس حضور داشته باشند. از افرادی که ثبت نام کرده‌اند مبلغ کمتری به عنوان هزینه شهریه پرداخت می‌شود. دردسر برپایی کلاس برای افراد کمتر است و استاد می‌تواند به راحتی با افراد ارتباط برقرار کنند. در ادامه این مقاله به راه‌های آموزش به صورت آنلاین می‌پردازیم و همچنین مزایا و معایب این سیستم را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

این مقاله شامل سرفصل‌های زیر است:

  • مزایای آموزش به صورت آنلاین
  • معایب آموزش به صورت آنلاین
  • انواع آموزش آنلاین

مزایای آموزش به صورت آنلاین

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های آموزش به صورت آنلاین نداشتن محدودیت مکانی است. در این سبک از آموزش می‌توانید در هر جا و هر موقعیتی که باشید، آموزش مورد نیاز خود را تنها با اتصال به اینترنت داشته باشید. برای این کار تنها کافی است که به فضای مجازی متصل شوید و آموزش خود را دنبال کنید. این مزیت برای بسیاری از افراد دارای اهمیت بالایی است زیرا می‌توانند در محل کار یا در هر فضای خاصی که هستند آموزش خود را دنبال کنند. در بعضی از موارد شما محدودیت زمانی نیز ندارید و می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز برای یادگیری خود اقدام کنید؛ اما اگر در کلاس‌های مجازی ثبت نام کرده‌اید باید در ساعت مشخصی آنلاین باشید تا بتوانید از مطالب استاد استفاده کنید.

آموزش به صورت آنلاین

 

از دیگر مزیت‌های این سیستم می‌توان به کم هزینه بودن آن اشاره کرد. در مواردی که شما در کلاس‌های مجازی اقدا%

تگ ها: , ,

دسترسی برای ثبت نظر بسته شده است.