بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل

نوشته شده توسط | دسته بندی: , | ۴ آبان ۱۳۹۹ | لینک کوتاه: http://sellfree.ir/?p=41014

انتشار در: لینکدین تلگرام فیسبوک توئیتر واتس آپ
(می توانید نظر خود را در مورد این مقاله ثبت نمایید)

بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق ایمیل یکی از مسائلی است که افراد بسیاری با آن مواجه شده اند. شاید این مسئله برای افراد پیش آمده باشد که از حساب کاربری خود خارج شده اند و به مدت طولانی وارد حساب خود نشده باشند یا به هر دلیل دیگری رمز ورود خود را فراموش کرده باشند و قصد بازیابی رمز عبور اینستاگرام خود را داشته باشند.

آیا تا به حال اندیشیده اید که چه راه و روش هایی برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام وجود دارد؟ چگونه می توان این کار را انجام داد؟ کدام روش بهتر و آسان تر است؟ در ادامه پاسخ این سوالات و روش های بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق ایمیل را بررسی می کنیم.

چگونه رمز اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

اگر در یادآوری رمز عبور اینستاگرام خود مشکل پیدا کرده اید یا این که شخص دیگری این رمز را تغییر داده است، این برنامه قابلیتی را برای کاربران ارائه می کند که آن ها به راحتی بازیابی رمز عبور اینستاگرام خود را انجام دهند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این امر با تغییر رمز تفاوت هایی دارد. در واقع تغییر رمز زمانی اتفاق می افتد که رمز فعلی خود را فراموش نکرده اید و فقط قصد تغییر رمز را دارید.

ممکن است چندین حساب در اینستاگرام داشته باشید و هر یک از این حساب ها پسورد ساده ای نداشته باشند. در این شرایط بهتر است از برنامه مدیریت پسورد استفاده کنید زیرا یادآوری تمامی این پسوردها کار دشواری است. در صورت فراموشی رمز عبور، دقیقا همان رمز قابل بازیابی نخواهد بود اما با تغییر پسورد می توانید دوباره وارد حساب خود شوید. برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه ذکر شده اند.

 • بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق وب سایت
 • بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق اپلیکیشن
 • بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق ایمیل یا نام کاربری
 • بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق پیامک
 • بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق فیسبوک

بازیابی رمز عبور از طریق ایمیل چگونه است؟

 1. وارد محیط برنامه اینستاگرام در گوشی موبایل خود شوید.
 2. روی عبارت Forgot your login details?Get help signing in کلیک کنید که به معنای فراموشی رمز عبور و کمک برای ورود به اینستاگرام است.
 3. در کادر ظاهر شده باید ایمیل یا نام کاربری خود را تایپ کنید. تفاوتی ندارد هر کدام که برای شما آسان تر است را می توانید تایپ کنید.
 4. سپس گزینه Send an Email را انتخاب کنید. در این زمان برنامه لینک بازیابی پسورد اینستاگرام را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد.
 5. در انتها گزینه ok را انتخاب کنید.
 6. اکنون ایمیل خود را باز کنید. یک ایمیل از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده است.
 7. در این ایمیل یک لینک به رنگ آبی با عنوان reset your instagram password here را مشاهده خواهید کرد. روی این لینک کلیک کنید. توجه داشته باشید اگر در پوشه ایمیل های دریافتی یا همان Inbox، ایمیلی وجود نداشت پوشه هرزنامه ها یا همان Spam را نیز چک کنید.
 8. با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه ای از برنامه اینستاگرام می شوید که دو کار خالی وجود دارد. در این دو کادر باید رمز عبور جدیدی را که برای حساب خود انتخاب کرده اید، وارد کنید. اگر عبارت وارد شده در این دو کادر کاملا مانند یک دیگر باشند، تیک بالای صفحه یا گزینه reset password فعال می شود. اما در غیر این صورت با خطا مواجه می شوید.
 9. پس از انجام تمامی این مراحل، با رمز عبور جدید می توانید مانند قبل وارد حساب کاربری خود شوید.

در پایان

در این مطلب درمورد بازیابی رمز عبور اینستاگرام توضیح داده شد. برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام روش های مختلفی مانند ایمیل، پیامک و … وجود دارد که در این مطلب به آن ها اشاره شد. یکی از این روش ها بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق ایمیل است و به طور کامل درمورد آن توضیح داده شد.

نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که مراحل بازیابی رمز عبور اینستاگرام، باید به همان ترتیب ذکر شده انجام شوند در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد. از این که تا انتها این مطلب را مطالعه کردید سپاسگزاریم و امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

 

تگ ها: ,

مقالات قبلی و بعدی:

«
»

نظر خود را ثبت نمایید