مقایسه آژانس های تبلیغاتی و شرکت های سئوکار

نوشته شده توسط | دسته بندی: | ۱۶ آبان ۱۳۹۸ | لینک کوتاه: http://sellfree.ir/?p=20615 | تایید شده

انتشار در: لینکدین تلگرام فیسبوک توئیتر واتس آپ
(می توانید نظر خود را در مورد این مقاله ثبت نمایید)

why-to-invest-in-digital-marketing4

بازاریابی اینترنتی در عصر حاضر بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. تمامی صاحبان کسب و کار در مورد این موضوع که برای رقابت صحیح با سایر رقیبان باید از بازاریابی اینترنتی استفاده کنند اتفاق نظر دارند.

شما با استفاده از بازاریابی اینترنتی می توانید در دورترین نقطه جهان هم با مشتریان خود در ارتباط باشید. آژانس های تبلیغاتی که در عصر حاضر در سراسر جهان وجود دارد و بسیار پر طرفدار شده است وظیفه تبلیغات محصولات شما را بر عهده دارد. کار این آژانس ها ارائه تبلیغات است.

اگر به عنوان صاحب کسب و کار می خواهید برای تبلیغ محصولات خود یک آژانس تبلیغاتی را انتخاب کنید، باید یک سری معیارها برای این انتخاب خود در نظر داشته باشید. انتخاب این معیارها بر اساس خدمات ارائه شده توسط آژانس تبلیغاتی است. این خدمات شامل بنر، گیف و یا ویدئو است.

یک آژانس تبلیغاتی خوب باید بتواند تبلیغات را در زمان و مکان مناسب به افراد مرتبط نمایش دهد. آژانس های تبلیغاتی با بارگذاری به موقع بنر، گیف و یا ویدئو تبلیغاتی در کمترین زمان ممکن باعث جلب اعتماد کاربران نسبت به وب سایت شما شده و میزان بازدید از وب سایت شما افزایش پیدا می کند.

هرچه میزان بازدید از وب سایت شما افزایش پیدا کند به سئو سایت شما کمک می کند. با بهبود سئو وب سایت شما، صفحه تبلیغاتی که توسط آژانس تبلیغاتی برای وب سایت شما طراحی شده است در صفحه اول مرورگر گوگل قرار می گیرد.

ایجاد انجمن (کمپین) برای بازاریابی آنلاین

خیلی از افراد با نام انجمن بازاریابی آنلاین آشنا نیستند و نحوه کار آن را نمی دانند. اگر بخواهیم در مورد انجمن بازاریابی آنلاین توضیح دهیم باید بدانید که در این انجمن سعی می شود محصولات شما به صورت اینترنتی به فروش برسد.

در واقع آژانس تبلیغاتی این وظیفه را بر عهده دارد. وظیفه آژانس تبلیغاتی بر پا کردن انجمن تبلیغاتی برای محصولات شما است. به این صورت که از محصولات شما یک ویدئو تهیه کرده و آن را در وب سایت شما قرار می دهد و به این صورت محصولات شما را به کاربران معرفی می کند.

ایجاد این انجمن ها با هدف افزایش فروش محصولات شما بر پا می شود تا بتوانید با فروش محصولات سرمایه خود را به دست آورید و در کسب و کار خود سود کنید.

یکی دیگر از اهداف ایجاد انجمن بازاریابی آنلاین ایجاد ارتباط بین محصولات برند شما با افراد جهان است. تا با استفاده از این امر بازدید از سایت شما افزایش یافته و در نتیجه رتبه سئو سایت شما در مرورگر گوگل افزایش یافته و صفحه وب سایت شما در صفحه اول مرورگر گوگل قرار می گیرد.

وظایف بر عهده آژانس تبلیغاتی برای ایجاد انجمن بازاریابی آنلاین:

 • افزایش سئو سایت شما
 • ارسال پیام تبلیغاتی در زمان مناسب به بازدید کنندگان سایت
 • تهیه ویدئو برای بازاریابی آنلاین
 • تعیین هزینه مناسب برای انجام بازاریابی آنلاین

همچنین باید توجه داشته باشید اطلاعات محصولات و موقعیت خود را به درستی در اختیار آژانس تبلیغاتی قرار دهید. شما باید حرفه ی خود را به طور کامل برای آژانس تبلیغاتی توضیح دهید تا آنها بتوانند به راحتی کار تبلیغات محصولات شما را با هزینه کمتر انجام دهند.

چند نکته مهم برای داشتن انجمن تبلیغاتی موفق

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما صاحب بهترین برند محصولات باشید ولی اگر نتوانید برای محصولات خود به درستی تبلیغات انجام دهید محصول شما ارزش خود را از دست خواهد داد و به فروش نمی رسد.

آژانس های تبلیغاتی با بر پا کردن کمپین های تبلیغاتی به شما این امکان را می دهند تا بتوانید محصولات خود را به نحوه صحیح به مردم معرفی کنید و با تبلیغ صحیح محصولات شما، آنها را به مردم معرفی و به فروش می رسانند.

حتماً باید به این نکته توجه داشته باشید که آژانس تبلیغاتی باید به نوبه ی خود موفق باشد تا صاحبان کسب و کار برای انجام بازاریابی اینترنتی و ایجاد کمپین تبلیغاتی به این آژانس های تبلیغاتی مراجعه کنند. یک آژانس تبلیغاتی برای ایجاد یک انجمن تبلیغاتی موفق باید نکات مختلفی را رعایت کند تا به موفقیت برسد.

همه ی صاحبان کسب و کار یک آرزو دارند و آن هم پیشرفت و رشد کسب و کارشان است و رشد هر کسب و کاری با توجه به فعالیت آن متفاوت است. در واقع یک سری اقدامات مشترک برای رشد هر کسب و کاری وجود دارد.

چند نکته برای کمک به آژانس های تبلیغاتی در راستای بهتر شدن کمپین های تبلیغاتی:

 1. تبلیغات صحیح در مورد ویژگی های محصولات و مزیت های آن: شما با استفاده از این موضوع باعث پر رنگ تر شدن رقابت خود با سایر رقبا خواهید شد.
 2. استفاده از اهداف مشتریان در هنگام اجرای بازاریابی آنلاین: شما برای افزایش میزان سئو سایت خود باید بدانید که بازدید کنندگان سایت شما چه کسانی هستند و چه اهدافی را دنبال می کنند؟ شما با دانستن این اهداف می توانید از کلماتی استفاده کنید تا کاربران را به صفحه شما جذب کند و بازدید کنندگان سایت شما افزایش یافته و در نتیجه سئو سایت شما هم بهبود پیدا می کند.
 3. انتخاب برند خاص برای محصولات خود: بهتر است ویدئو های تبلیغاتی خود را به گونه ای تنظیم کنید که تصویر برند شما را در ذهن بازدید کنندگان سایت شما ثبت کند.
 4. پرداخت هزینه برای تبلیغات: همه ی صاحبان کسب و کار این موضوع را می دانند که فقط تبلیغات می تواند فروش و سئو سایت شما را افزایش دهد. بنابراین هزینه تبلیغات شما دوباره به شما باز می گردد. بنابراین برای پرداخت هزینه تبلیغ محصولات خود مضایقه نکنید.
 5. انتخاب محل مناسب برای تبلیغات: حتماً به این موضوع دقت کنید که تبلیغات خود را در شبکه ها و سایت های قرار دهید که مطمئن هستید خریدار محصولات شما هستند.
 6. تنوع در تبلیغات و محصولات: بودجه ای که برای تبلیغات در نظر دارید بهتر است تقسیم کنید و از چند آژانس تبلیغاتی بخواهید که برای محصول شما تبلیغ کنند.
 7. توجه به رده ی سنی مخاطبان محصولات خود: سعی کنید محصول خود را به تمامی افراد در هر رده سنی تحمیل نکنید. باید بدانید که هر محصولی برای یک رده سنی در نظر گرفته می شود.
 8. تبلیغ محصولات خود را آزمایش کنید: آزمایش کردن تبلیغ محصولات به شما کمک می کند تا میزان تأثیر گذاری تبلیغ را در یابید.
 9. ارزیابی کمپین تبلیغاتی در زمان های مختلف: شما می توانید از بازدید کنندگان سایت خود بخواهید که پرسش نامه های که شما آنها را در سایت خود قرار داده اید را پر کنند. شما می توانید با استفاده از این پرسش نامه ها از بازدید کنندگان سایت خود بپرسید که از چه طریق با سایت شما آشنا شده اند.

یک انجمن تبلیغاتی موفق چه ویژگی های دارد

انتخاب یک آژانس تبلیغاتی موفق به شما کمک می کند تا با بر پایی انجمن تبلیغاتی موفق محصولات خود را به فروش برسانید و میزان بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید و باعث افزایش سئو سایت خود شوید.

یک انجمن تبلیغاتی موفق دارای ویژگی های زیر است:

 • دارا بودن ایده ها و نظرات جدید در زمان انجام تبلیغات
 • داشتن یک هدف مشخص
 • افزایش سئو سایت
 • زیبا و متفاوت جلو دادن محصولات برند
 • بدون پیچیدگی هدف تبلیغات را به مشتری برسانید
 • استفاده از عکس ها و ویدئو های با کیفیت و جذاب
 • تاریخچه ایجاد برند محصولات

اینکه محصولات شما معروف شود یا نه به آژانس تبلیغاتی که کمپین تبلیغاتی شما را برگزار می کند بستگی دارد. هر گونه کم کاری از طرف انجمن تبلیغاتی باعث می شود برند شما به درستی به مشتریان معرفی نشده و شناخته نشوید.

تمامی ویژگی های که در بالا ذکر شده باعث می شود شما محصولات خود را به درستی به افراد معرفی کنید و به فروش برسانید.

انتخاب آژانس تبلیغاتی درست به شما کمک می کند تا بازاریابی آنلاین خود را به درستی انجام دهید. زیرا کار کرد درست آژانس تبلیغاتی برند محصولات شما را به جهان معرفی می کند و باعث ماندگاری شما در ذهن عموم مردم می شود.

تگ ها: , , , ,

نظر خود را ثبت نمایید