۱۰ سایت برتر درج آگهی در ایران

نوشته شده توسط | دسته بندی: | ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | لینک کوتاه: http://sellfree.ir/?p=14126

انتشار در لینکدین انتشار در تلگرام انتشار در فیسبوک انتشار در توئیتر
(می توانید نظر خود را در مورد این مقاله ثبت نمایید)

این روزها ما شاهد گسترش روز افزون اینترنت و سایت های اینترنتی در بین جوامع مختلف بشری بوده ایم. از این میان سایت های آگهی و درج نیازمندی از گسترش و توسعه روز بی بهره نمانده و به موازات رشد و توسعه سایت های اینترنتی آنها نیز رشد و گسترش خیره کننده ای داشته اند.
از میان این سایت های درج آگهی ما به معرفی ۱۰ سایت برتر درج آگهی در ایران می پردازیم.

سایت درج آگهی و خرید فروش رایگان بفروش www.sellfree.ir

این سایت از نظر قابلیت ها مجموع دو سایت دیوار و شیپور می باشد و دارای خواص جستجو و فیلترینگ کالا و خدمات برحسب موقعیت مکانی و محلی از کشور ،استان،شهر،محله و حتی تا سطح خیابان و کوچه می باشد.
آگهی های ویژه آن در صفحه اصلی سایت قرار می گیرند و آگهی ها برحسب تقدم نوسازی در رتبه های بالاتر صفحه اصلی و دسته بندی مربوطه قرار می گیرند.

سایت دیوار www.divar.ir

این سایت یک سایت درج آگهی و نیازمندی می باشد که رتبه جهانی الکسای آن ۳۸۸ و رتبه داخل ایران آن ۹ می باشد. این سایت یک سایت با بازدید فراوان جهانی می باشد که داخل کشورمان نیز طرفداران فراوانی دارد. امکانات سایت دیوار:
دسته بندی انتخاب شهرها.
دسته بندی املاک.
دسته بندی وسیله نقلیه.
دسته بندی لوازم الکترونیکی.
دسته بندی خدمات، مربوط به خانه.
دسته بندی وسایل شخصی، سرگرمی و فراغت.
دسته بندی اجتماعی و کسب و کار.
دسته بندی استخدام و کاریابی.
این سایت با کلمه کلیدی”سایت آگهی رایگان” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت خرید و فروش شیپورwww.sheypoor.com

سایت شیپور یک سایت ثبت آگهی رایگان خرید، فروش، اجاره، املاک، خودرو، استخدام و خدمات در ایران می باشد، که رتبه الکسای جهانی آن ۱۸۰۷ می باشد و رتبه بازدید آن در بین سایت های داخلی ۴۳ می باشد که بعد از سایت دیوار در مقام دوم قرار دارد.در سایت شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست.
شیپور دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و آیفون می باشد.
بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، فرانسه، آلمان.
بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، دیوار، دیجی کالا، باما، شاپرک.
رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۲۷٫۲۰٫
میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۷٫۱۶٫
میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۷:۴۱٫
کلمات کلیدی مهم سایت: شیپور، sheypoor،نیازمندیهای رایگان، آگهی رایگان، دیوار تهران.

سایت ایران تجارت www.iran-tejarat.com

سایت آگهی و نیازمندی دیگر ،ایران تجارت می باشد که رتبه جهانی آن ۱۰۳۱۹ و رتبه داخل ایران آن ۲۵۵ کشوری می باشدو در مقام بعدی قرار دارد. سایت های مشابه از نظر مخاطب به این سایت عبارتند از :سایت ایستگاه،نیازروز،سایت رایگان بفروش،دیوار و شیپور . سایت ایران تجارت از سایت های ثبت آگهی رایگان است که جهت معرفی و اطلاع رسانی کالا و خدمات کسب و کارهای مختلف در سال ۱۳۸۲ راه اندازی شده است، و در حال حاظر صاحب امتیازش سید احمد تفقدی می باشد. مخاطبان می توانند توسط فرم های گوناگون، کالا خدمات و مهارت های خود را معرفی نمایند، این اطلاعات در بیش از ۱۰ گروه اصلی طبقه بندی شده و توسط جستجوی ساده و در بعضی از گروه ها جستجوی هوشمند قابل دسترس خواهند بود.
تمامی مراحل ثبت و جستجوی اطلاعات کسب و کارها در سایت ایران تجارت رایگان می باشد و فقط ثبت ویژه آگهی ها نسبت به تعداد ستاره برایش تعرفه ای پیش بینی شده است.

سایت نیاز روز www.niazerooz.com

یکی دیگر از سایت های پربازدید آگهی در کشور می باشد با بازدید کشوری ۱۶۱ در ایران.
این سایت دارای قابلیت جستجو کالا و خدمات تا حد شهرهای پر طرفدار  استانها می باشد و مانند سایت های دیوار و رایگان بفروش دارای جستجوی محلی تا حد فوق الذکر را می باشد.

وب سایت نیاز روز در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت کرده و جزو اولین سایت های فعال در زمینه تبلیغات بوده است. با توجه به رشد جمعیت در کمتر از ۵ سال سایت های فعال نیز در زمینه تبلیغات چندین هزار برابر شدند.
اما اکثر این سایت ها به علت عدم توجه به نیاز های مردم حذف می شدند.
ولی تلاش نیاز روز این بوده است که با وجود تمام سختی ها بتواند اعتماد مردم را جلب کند و میتوان گفت در این ۱۵ سال فعالیت خود به هدفش رسیده است.
بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ایران تجارت، ایستگاه، شیپور، دیوار.
رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۳۸٫۷۰٫
میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۵٫۹۵٫
میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۱۰:۰۸٫
کلمات کلیدی مهم سایت: نیاز روز، بالابر هیدرولیک اسکای لیفت، صندلی آمفی تئاتر در تبریز، رشته مدیریت پایان نامه سمینار پروپوزال فوری دانلود مقاله، اقامتگاه شهبازان.

سایت ایستگاه www.istgah.com

این سایت آگهی دارای رتبه جهانی ۱۲۵۸۲ و رتبه کشوری ۳۱۲ در کشور ایران می باشد.
اکثر خصوصیت سایت های بالا رادارد و فقط با این تفاوت که آگهی های ویژه در این سایت برحسب افزایش توان مورد بازدید بیشتری نسبت به آگهی های رایگان قرار می گیرد.

از سایت های دیگر می توان به

سایت ایفروش www.eforosh.com

اشاره کرد

سایت آگهی و نیازمندی ایفروش با بازدید ۳۵۶۲۹ جهانی و رتبه الکسا آن در ایران ۸۶۷ می باشد که دارای آگهی های رایگان و آگهی های ستاره دار ویژه تا پنج ستاره می باشند.امکانات سایت ایفروش:
دسته بندی کامپیوتر.
دسته بندی آموزش.
دسته بندی مسکن.
دسته بندی اتومبیل.
دسته بندی لوازم.
دسته بندی خدمات.
دسته بندی کسب و کار.
دسته بندی صنعت.
دسته بندی موبایل.

 

سایت نیازمندی نیازپرداز niazpardaz.com

از جمله سایت های پربازدید داخل ایران می باشد با رتبه ۴۰۰۰۰ جهانی و رتبه داخل سایت های ایرانی آن ۱۰۳۷ می باشد، که بیشترین بازدید کنندگان آن از کشور ایران و آمریکا می باشد.

سایت لوکوپوک www.locopoc.ir

لوکوپوک آخرین سایت از لیست سایت های تبلیغاتی رایگان ایران است که در ابتدا و از سال ۸۲ به عنوان یک حراجی اینترنتی فعالیت خودش را آغاز کرده است، متاسفانه به علت آماده نبودن زیرساخت های ارتباطی و تبادل مالی مناسب، این پروژه یک سال بعد متوقف شد، تا در یک موقعیت مناسب، با یک طرح تجاری منسجم و بستر مناسب مجدداً شروع به کار نماید.
این اتفاق در تاریخ ۱۲ مرداد ۸۷ با یک نیازمندیهای اینترنتی و یک بستر مناسب فنی جهت توسعه های آتی در وب سایت لوکوپوک رخ داد. لوکوپوک در بخش خصوصی و توسط شرکت نرم نگاران آرمیتیس با مسئولیت محدود و به شماره ثبت ۲۰۷۹۴۷ سرمایه گذاری شده است.
رتبه جهانی بازدید آن ۴۱۸۲۸ می باشد و رتبه داخل ایران آن ۱۰۵۰ می باشد
دارای دسته بندی و زیر دسته بندی کالا و خدمات مختلف می باشد که مشابه سایت های بالا و قابلیت انتخاب و فیلتریگ شهرهای مهم ایران است.
آگهی ویژه آن بصورت آگهی فوری است که مشابه آگهی های ویژه  سایت های دیوار و شیپور  می باشد.

ثبت نیازمندی رایگان و آگهی رایگان فری تاپwww.freetop.ir

یکی دیگر از سایت های پربازدید موجود نیازمندی در کشور ایران می باشد.این سایت تبلیغ اینترنتی رایگان دارای رنک جهانی ۲۹۳۳۷۳ می باشد و رتبه الکسای داخل ایران آن ۶۱۰۴ می باشد.
دارای دسته بندی آگهی ها و تبلیغات برطبق دسته بندی روزنامه همشهری می باشد. این سایت یکی از سایتهایی است که از نظر بازدید طی سالهای اخیز رشد بسزا و چشمگیری داشته است.
سایت آگهی رایگان فری تاپ دارای سیستم جستجو برحسب کلمه کلیدی ،شهر و دسته بندی سایت می باشد.

 

تگ ها: , , , , , , , , , ,

نظر خود را ثبت نمایید