موتور جستجو (فیلترها)

بلاک شدن در اینستاگرام

(2 رای)
تاریخ ثبت: 08 شهریور 1398 ساعت 18:52:42
به روز رسانی: 13 آذر 1398 ساعت 15:45:51
اگر شما هم جزء کاربران اینستاگرام هستید که مدتی است اینستاگرام به شما اجازه دنبال کردن حساب‌های افراد مختلف را نمی‌دهد و یا امکان لایک کردن و کامنت گذاشتن برای محتواهای گوناگون اینستاگرام را از شما گرفته‌ به احتمال بسیار زیاد شما از طرف اینستاگرام بلاک شده و هنگام اقدام برای انجام اعمال گفته‌شده با پیام Action Blocked روبه‌رو می‌شوید.
در این مقاله سعی بر این داریم شما را با راه‌حل این مشکل آشنا کنیم. البته در رابطه با بلاک شدن مدنظر داشته باشید که پیغام Action Blocked اینستاگرام با پیغام Instagram suspension به معنای تعلیق کامل پروفایل از طرف اینستاگرام کاملاً متفاوت می‌باشد.

91b55023-8edf-4b3f-abf0-84ebf927d16d
چرا اینستاگرام حساب کاربری من را مسدود می‌کند؟


شبکه اجتماعی اینستاگرام برای اینکه از فعالیت اسپم گونه برخی کاربران جلوگیری کند اقدامات بسیار سخت گیرانه‌ای را اعمال کرده و اگر به هر طریقی حساب کاربری شما را به عنوان یک اسپم شناسایی کند اقدام به بلاک کردن آن حساب کاربری می‌کند. با توجه این که این اقدامات توسط اینستاگرام به صورت خودکار و سیستمی انجام می‌گیرد احتمال اشتباه در این روند بالا بوده و درواقع ممکن است به خاطر اشتباه کوچکی سیستم شما را یک اسپمر تشخیص دهد. به‌طور عمومی می‌توان پیشنهاد کرد برای جلوگیری از بلاک شدن توسط اینستاگرام سعی کنید در استفاده از این شبکه اجتماعی زیاده‌روی نکنید به صورتی که سیستم ضد اسپم این شبکه اجتماعی فعالیت‌های شما به صورت اسپم شناسایی نکند و حساب کاربری شما را محدود کند.
در رابطه با محدود شدن فعالیت در اینستاگرام بدترین قسمت این اتفاق آن است که اینستاگرام به شما علت محدود کردنتان را نمی‌گوید.

دلایل بلاک شدن حساب کاربری در اینستاگرام؟


در این قسمت به موارد مختلفی که ممکن است اینستاگرام را نسبت به حساب کاربری شما حساس کرده و در نهایت منجر به بلاک شدن شما از طرف اینستاگرام شود را بررسی خواهیم کرد.
• داشتن محتوا (پست) در اکانت اینستاگرام خود

اینستاگرام، اکانت های کاربرانی که هیچ پستی در پروفایل خود بارگذاری نمی‌کنند را به عنوان ربات‌های اسپم شناسایی کرده و امکان فعالیت را از این نوع حساب‌ها سلب می‌کند، پس بهتر است با ایجاد یک پروفایل در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار تعدادی پست در صفحه خود کنید البته مدنظر داشته باشید که انتشار پست‌ها به مرور انجام گیرد.
• کامل کردن تنظیمات مربوط به پروفایل

اگر به تازگی در اینستاگرام اقدام به ایجاد حساب کاربری کرده‌اید هر چه سریع‌تر حساب کاربری خود را کامل کنید و با انتخاب تصویر مناسب پروفایل و نوشتن یک بیو مناسب در پروفایل خود به اینستاگرام اعلام کنید که کاربر حقیقی هستید و قصد انجام فعالیت‌های اسپمی در این شبکه اجتماعی را ندارید.
• انتشار بی‌رویه محتوا

اگر شما به صورت یکجا و به صورت حجم بالا اقدام به محتوا گذاری در اکانت اینستاگرام خود کنید. سیستم ضد اسپم این شبکه اجتماعی را نسبت به خود حساس کرده و ممکن است حساب کاربری شما توسط اینستاگرام مسدود شود پس بهتر است انتشار محتوا را در اینستاگرام  به صورت منظم و با برنامه‌ریزی و به مرور انجام دهید تا مشکلی رخ ندهد.
• لایک کردن بیش ازحد ممنوع

در اینستاگرام لایک کردن بیش‌ازحد مجاز ممنوع است و هر کاربری که از این قانون تخطی کند از طرف اینستاگرام بلاک می‌شود پس بهتر است بیش‌ازحد لایک نکنید، بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی برای بیشتر دیده شدن سعی در لایک کردن بیشتر پست‌ها می‌کنند که این کار ازنظر اینستاگرام اشتباه بوده و منجر به بلاک شدن شما می‌شود.
جالب است بدانید حد مجاز برای لایک کردن در اینستاگرام تعداد 350 لایک در هر ساعت می‌باشد.
• فالو کردن بیش‌ازحد ممنوع

فالو کردن بیش‌ازحد افراد در اینستاگرام به عنوان یک فعالیت اسپم شناخته می‌شود و این شبکه اجتماعی به افرادی که در مدت زمان کمی تعداد زیادی از افراد را دنبال می‌کنند هم به عنوان یک ربات اسپم نگاه کرده و پروفایل کاربری این افراد را بلاک می‌کند پس بهتر است در این رابطه هم از قوانین اینستاگرام تخطی نکنید، اینستاگرام قوانین جالبی در این مورد دارد که شاید برای شما جالب باشد بدانید حد مجاز دنبال کردن افراد در یک ساعت 20 نفر می‌باشد و شما نهایتاً می‌توانید 7500 نفر را دنبال کنید پس در رابطه با فالو کردن افراد عجله نکنید.
• کامنت تکراری بیش‌ازحد هم ممنوع

اگر شما اقدام به تکرار بیش‌ازحد کامنت خود زیر پست‌های گوناگون کنید اینستاگرام به محض تشخیص اقدام به محدود کردن حساب کاربری شما می‌کند چون شما را به عنوان یک ربات مزاحم تشخیص داده پس کمی خلاق باشیم و حداقل کامنت های متنوعی بنویسیم، در ضمن زیاده‌روی هم نکنیم. مدنظر داشته باشید بعد از بلاک شدن حساب کاربری شما مشخص نیست تا چه زمانی اینستاگرام این محدودیت را ادامه دهد.
• منشن کردن بیش‌ازحد کاربران دیگر ممنوع

در رابطه با منشن کردن دیگر کاربران زیر پست‌های مختلف هم سیستم اسپم اینستاگرام حساس بوده و کاربرانی که از خطاب قرار دادن دیگران در پست‌های خود بیش‌ازحد استفاده می‌کنند به خصوص زمانی که اقدام به منشن کردن افرادی کنند که از فالوور هایشان نیست اینستاگرام سریعاً حساس شده و اقدام به بلاک کردن آن حساب کاربری می‌کند.
• استفاده محتاطانه از ربات‌های لایک و فالو

قطعاً شما هم برنامه‌ها و ربات‌های گوناگونی را در رابطه با فعالیت در شبکه اینستاگرام مشاهده کرده‌اید. ربات‌هایی که جای شما فعالیت می‌کنند و اقدام به لایک کردن پست‌ها و یا گذاشتن کامنت می‌کنند. استفاده بیش‌ازحد از این برنامه‌ها باعث ایجاد محدودیت برای شما از طرف اینستاگرام می‌شود. همان‌طور که اطلاع دارید اینستاگرام استفاده از این برنامه‌ها را تایید نمی‌کند. پس در صورت استفاده از این برنامه‌ها تنظیمات معقولی برای آن ها انجام دهید تا حساب کاربری شما دارای مشکل نشود.

action-blocked-solved-1024x536-850x425

در صورت بلاک شدن چه باید کرد؟


در صورت استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام بهتر است از قوانین جاری بر این شبکه اجتماعی پیروی کنید و از قانون تخطی نداشته باشد تا مورد خشم این شبکه قرار نگرفته و حساب کاربری شما مسدود نشود. همان‌طور که پیش تر هم گفته شد یک حساب کاربری در صورت بلاک شدن ممکن است بعد از 3 ساعت یا چند هفته بعد از این حالت خارج شود پس می‌توان با رعایت موارد گفته‌شده در بالا از بلاک شدن خود جلوگیری کنید؛ اما اگر حساب کاربری شما از طرف اینستاگرام بلاک شد می‌توانید اقدامات زیر را انجام داده تا رفع کامل مشکل انجام گیرد.

ثبت درخواست رفع بلاک در هنگام مشاهده پیغام اینستاگرام


comment-blocked

درصورتی‌که حساب کاربری شما توسط اینستاگرام به هر دلیلی دچار محدودیت شد می‌توان هنگام مشاهده پیغام بلاک شدن از طریق گزینه Tell Us در مورد مشکل رخ‌داده به مکاتبه با اینستاگرام بپردازید. البته مدنظر داشته باشید در اکثر مواقع هنگام بلاک شدن ایمیلی از طرف اینستاگرام برای شما ارسال‌شده که می‌توان با پاسخ صحیح به این ایمیل روند رفع بلاک رو تسریع بخشید.

ثبت درخواست رفع بلاک در تنظیمات اپ اینستاگرام


block-instagram-didogram3
می‌توان با مراجعه به تنظیمات اپ اینستاگرام و از طریق بخش Report a Problem و سپس انتخاب بخش Something isn’t Working و ارائه گزارش به اینستاگرام درخواست برای رفع مشکل کنیم.

نظرات

سوالات

ثبت نظر (5 امتیاز)

سوال جدید (5 امتیاز)


نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

چرا خرید ویو اینستاگرام اشتباه است؟

امروزه بسیاری از استارت آپ ها، حضوری پررنگ در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام دارند و مدام در تلاش جذب فالوور،...

تبلیغات در اینستاگرام

 بدون شک موفقیت در کسب و کار بدون تبلیغ به جایی نخواهد رسید. بسیاری از افراد پس از کلی کش و قوس  بالاخره تصمیم به...

سئو در اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم بصری قدرتمند است؛ که این وضعیت را در اختیار کسب و کار‌ها قرار‌ می‌دهد تا اهداف خود را به...

امن سازی اینستاگرام

اینستاگرام  نیز به مانند بسیاری از دیگر شبکه های اجتماعی می تواند یک شمشیر دولبه باشد. از یک سو اینستاگرام یک ابزار...

تبلیغات پزشکی در اینستاگرام بدون مجوز ممنوع است

بسیاری از پیج ­های پزشکی  در اینستاگرام اقدام به تبلیغات پزشکی می‌کنند، که اگر بدون مجوز صورت گیرد ممنوع است. اینستاگرام...

اینستاگرام محمد زارع

اینستاگرام محمد زارع mohammad zare https://www.instagram.com/randdy._/ محمد زارع فینالیست برنامه عصر جدید و آکروبات کار محمد زارع...

اینستاگرام فاطمه عبادی

اینستاگرام فاطمه عبادی https://www.instagram.com/art.fatemehebadi/ فاطمه عبادی متولد 1 مرداد 1368 در ماهشهر، نقاش است. این هنرمند...

رفع هک شدن اینستاگرام

 اینستاگرام چیست: شبکه اجتماعی اینستاگرام مبتنی بر اشتراک گذاری عکس و فیلم بوده و هرکسی می تواند با ایجاد یک حساب...

رفع ریپورتی اینستاگرام

رفع ریپورتی اینستاگرام یکی از بزرگترین مشکلاتی می باشد که اغلب کاربران فعال این شبکه اجتماعی محبوب ممکن است با...

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام راه‌حل‌های بسیار آسانی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها از صفحه...

دانلود تصویر و ویدئو از اینستاگرام

روش های دانلود تصویر و ویدئو از اینستاگرام از جمله سوال های بسیار مهمی می باشد که شاید شما نیز با آن برخورد کرده...

دلایل تعطیل شدن فروشگاه اینترنتی بامیلو

بامیلو به عنوان اولین بازار اینترنتی فضای وب فارسی فعالیت خود را در سال1393 به طور رسمی آغاز کرد و در واقع می‌توان...

چگونه از فیلتر شدن سایتمان جلوگیری نمائیم

هر روز تکنولوژی‌های جدیدی در بازار معرفی می‌شوند که در انجام کارها به کمک ما می‌آیند. برای مثال با کمک گوشی‌های...

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در این مقاله به شما نحوه گرفتن تیک آبی تایید کننده اصالت را آموزش می دهیم. اگر تمایل دارید که اکانت اینستاگرام خود...

ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی روز به روز ارزش زیادی در بین مردم و کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ پیدا می‌کنند. بسیاری از افراد از...

ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام

نرم افزار اینستاگرام توانسته طرفدارهای زیادی را به خود جذب کند و با امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار داده،...

درباره ما | راهنما | قوانین و مقررات | کاربران | تماس با ما | مقالات | اینستاگرام
طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است