موتور جستجو (فیلترها)

بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما

(5 رای)
تاریخ ثبت: 16 تیر 1398 ساعت 15:07:13
به روز رسانی: 25 تیر 1398 ساعت 13:29:59
با توجه به رشد گردشگری الکترونیک و اینترنتی شدن اکثر کارهای این حوزه، انتخاب بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما از ضرورت بالایی برخوردار می باشد. با کمی جستجو در اینترنت کاملا پی به تعداد بسیار زیاد سایت های فعال در این حوزه خواهید برد. حال سوال این است که کدام موارد را می توان به عنوان بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در نظر گرفت و نمونه های برتر سایت های ایرانی در این حوزه کدام ها هستند.

سایت خرید بلیط هواپیما

علی بابا


یکی از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در ایران علی بابا با رتبه الکسا 132 می باشد و نام آن برای همه شناخته شده است. علیرغم اینکه مدت زمان زیادی از شروع فعالیت این سایت در حوزه گردشگری الکترونیک نگذشته است، اما رتبه اول فروش بلیط هواپیما را به خود اختصاص داده است. پروازهای این سایت شامل داخلی و خارجی بوده و امکان خرید بلیط به هر نقطه از دنیا را به شیوه ای کاملا آسان فراهم نموده است.

[caption id="attachment_14959" align="aligncenter" width="1341"]7-14-2019 7-46-53 PM سایت خرید بلیط هواپیما علی بابا[/caption]

الی گشت


الی گشت  با رتبه الکسا 220، یکی دیگر از قدیمی ترین و بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما محسوب میشود که پروازهای بیش از 900 ایرلاین داخلی و خارجی را پوشش می دهد. الی گشت قبل از ارائه خدمات الکترونیک و آنلاین بلیط هواپیما، از سال 1379 در تهران تحت عنوان آژانس مسافرتی فعالیت داشته است. در حال حاضر علاوه بر خرید بلیط هواپیما می توان تورهای متنوع داخلی و خارجی را از این سایت خریداری نمود.

یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط الی گشت، مجله گردشگری آن می باشد که اطلاعات خوب و جامعی در آن فراهم میشود. این اطلاعات شامل معرفی جاهای دیدنی داخلی و خارجی و همچنین نکات مهم در سفر و اخبار مربوط به گردشگری می باشد.

سایت خرید بلیط هواپیما الی گشت

قاصدک24


قاصدک24 با رتبه الکسا 540 در لیست بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در صفحه اول نتایج گوگل مشاهده میشود. این سایت که در واقع متعلق به شرکت عرش تا فرش کارمانیا می باشد، علاوه بر خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی در حال حاضر خذمات دیگری از قبیل خرید بلیط قطار و اتوبوس را ارائه می دهد.

فلایتیو


فلایتیو با رتبه الکسا 546، از آژانس های مسافرتی بسیار با سابقه و قدیمی می باشد که بعد از سالها ارائه خدمات به صورت آژانس مسافرتی، از سال 1394 فعالیت آنلاین خود را آغاز نموده است. در حال حاضر علاوه بر خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، امکان خرید بلیط قطار و اتوبوس و همچنین رزرو هتل با این سایت ارائه میشود.

سایت خرید بلیط هواپیما فلایتیو

سامتیک


ظاهر کاربرپسند و فرآیند آسان و پوشش تمامی پروازهای داخلی و اکثر پروازهای خارجی از مهم ترین ویژگی های سایت سامتیک به شمار می رود. ارائه مطلوب خدمات و داشتن پشتیبانی 24 ساعته باعث شد تا این سایت از اعتبار بالایی برخوردار شود. به طوریکه هر روز به اعتبار این سایت در بین کاربران و همچنین گوگل افزوده میشود  و رتبه الکسای آن 750 است. لازم به ذکر است که سامتیک علاوه بر بلیط هواپیما، در حال حاضر امکان رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط قطار را فراهم ساخته است.

رسپینا24


رسپینا24 یکی از اولین سایت هایی می باشد که فروش اینترنتی بلیط هواپیما را امکان پذیر کرد و از سال 1389 به این عرصه قدم گذاشته است. ارائه خدمات متوع و پوشش پروازهای داخلی و خارجی بیش از 950 ایرلاین از طریق سایت و اپلیکیشن باعث محبوبیت این سایت و دست یافتن به رتبه 1000 الکسا گردید. با ورود به این سایت علاوه بر بلیط هواپیما می توانید بلیط قطار و اتوبوس را اینترنتی بخرید و هتل های داخلی و خارجی و تورهای متنوع داخلی و خارجی و همچنین بیمه مسافرتی را خریداری نمایید.

سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24

مستر بلیط


سایت خرید بلیط هواپیما مستر بلیط با رتبه الکسا 420 یکی دیگر از سایت های مطرح در حوزه گردشگری الکترونیک می باشد. از جمله ویژگی های این سایت می توان به ظاهر و رابط کاربری بسیار ساده و بدور از هر گونه پیچیدگی و فرآیند آسان خرید در آن اشاره نمود. مستر بلیط تمامی پروازهای داخلی و اکثر پروازهای خارجی را پوشش داده و بلیط قطار و اتوبوس را نیز اینترنتی و آنلاین به فروش می رساند.

سفرمی


یکی دیگر از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در ایران سفرمی می باشد که از کامل ترین سایت ها در این زمینه به شمار می رود. سفرمی نه تنها در فروش و پوشش پروازهای داخلی و خارجی از طریق سایت به جایگاه مطلوبی در بین نتایج جستجو گوگل دست پیدا کرده است. بلکه از طریق اپلیکیشن ارائه شده توسط این گروه در رضایت کاربران بسیار موفق عمل کرده است.

از جمله خدمات سفرمی می توان به خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار و رزرو هتل و خرید تور اشاره نمود که به مرور و از سال 1394 به این سایت اضافه شده اند. تنوع خدمات و سرویس های ارائه شده بر روی این سایت باعث شده تا در مدت زمان کوتاه سفرمی به رتبه 1240 الکسا دست پیدا کند.

سایت خرید بلیط هواپیما سفرمی

ویژگی های بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما


در حالت کلی و با مرور سایت های برتر داخلی و خارجی در حوزه خرید بلیط هواپیما می توان به لیستی از ویژگی هایی در آنها دست پیدا نمود که عبارتند از:

حفظ سادگی در عین زیبایی


چشم انسان همیشه به سمت زیبایی جذب میشود و لذت بردن از ظاهر سایت در نهایت منجر به ماندگاری بیشتری در آن و تبدیل شدن کاربران به مشتریان دائمی می گردد. طراحان بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما کاملا به این مساله واقف بوده و در نتیجه سادگی و زیبایی را در هم کنار هم به کار می برند. وجود جداول نمایش پرواز و مشخصات آنها و سایر اطلاعات مورد نیاز برای خرید بلیط در حالت کلی صفحات این سایت ها را کمی شلوغ می کند و این هنر طراح است که تا حد امکان جزئیات غیر ضروری را حذف کند.
علاوه بر حذف جزئیات غیر ضروری در سایت های پرطرفدار به راحتی می توان انسجام و نظم را در تمام بخش ها مشاهده نمود. استفاده از ترکیب رنگ مناسب و جذاب در کنار فونت های ایده آل و استاندارد می توانند زیبایی این سایت ها را تا حد زیادی تضمین کنند.

دسته بندی پروازها


با توجه به اینکه پروازها در حالت کلی به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم میشوند، در نتیجه باید فرآیند خرید این دو دسته کاملا از هم جدا و مشخص باشد. دسته بندی صحیح این پروازها نه تنها نظم را به همراه دارد، بلکه فرآیند خرید را آسان تر خواهد کرد.

سایت خرید بلیط هواپیما

امکان جستجو و فیلتر کردن نتایج


تفاوتی ندارد که قصد خرید از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما داخلی را داشته باشید یا خارجی، در هر صورت قبل از خرید باید پروازها را در مسیر مورد نظر جستجو و بررسی کرد. یک طراح سایت باید به این مساله دقت داشته باشد که امکان جستجوی آسان و راحت را فراهم نموده و علاوه بر این، فیلتر کردن نتایج نیز امکان پذیر باشد. وجود تنوع بسیار بالا در بین پروازها و ایرلاین هایی که در مسیرهای مختلف پرواز ارائه می دهند، امکان جستجو و فیلتر کردن نتایج را کاملا ضروری می کند.

واکنش گرایی سایت


برخلاف گذشته که اغلب کاربران اینترنتی از طریق دسکتاپ به مرور سایت ها می پرداختند، در دنیای امروز مرور سایت ها با تلفن های همراه رو به رشد می باشد. از مهم ترین ویژگی هایی که در تمام سایت های برتر خرید بلیط هواپیما به چشم میخورد، واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن می باشد. به عبارت دیگر، نحوه نمایش سایت ها بر روی دستگاه های مختلف با اندازه صفحات نمایشگر متفاوت نباید تغییر کند و سایت با تمام دستگاه ها سازگار هستند. عدم وجود این ویژگی نا رضایتی کاربران را به همراه داشته و به مرور همراهان قدیمی نیز سایت را به فراموشی خواهند سپرد.

سایت های خرید بلیط هواپیما

سرعت بالا در سایت خرید بلیط هواپیما


تحقیقات نشان می دهد که انسان امروز از صبر و تحمل بسیار کمتری نسبت به گذشتگان برخوردار می باشند. به طوریکه سایت هایی که باز شدن آنها بیشتر از 5 ثانیه طول بکشد را ترک خواهند کرد. از آنجا که فرآیند جستجو و نمایش پرواز کمی زمان بر می باشد، در نتیجه سایت های فروش خرید بلیط هواپیما تا حد امکان محدودیت ها و موانع موجود در جهت بالا بردن سرعت سایت را برطرف می کنند.

قابلیت اعتماد بالا


خرید غیر حضوری و اینترنتی هنوز نوعی بی اعتمادی را به همراه دارد و صاحبان سایت ها باید تلاش کنند تا این مشکل را برطرف نمایند. قرار دادن اطلاعات دسترسی، آدرس، شماره تلفن و همچنین وجود نماد اعتماد الکترونیک در صفحه اول سایت از جمله مواردی هستند که می توانند این اعتماد را تا حد زیادی تضمین کنند. بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما علاوه بر نماد اعتماد الکترونیکی، سایر نمادها و مجوزهای لازم را دریافت نموده و برای کاربران نمایش داده میشوند.

امنیت صد درصد


با توجه به انجام پرداخت های آنلاین برای تکمیل فرآیند خرید بلیط هواپیما، در نتیجه باید سایت ها امکان پرداخت از طریق درگاه های کاملا امن را فراهم نمایند. با ارائه این ویژگی نه تنها پرداخت ها به درستی انجام خواهند شد، بلکه اطلاعات محرمانه بانکی کاربران نیز حفظ می گردند.

سایت های برتر خرید بلیط هواپیما

عدم پیچیدگی در فرآیند خرید


افرادی که برای خرید اینترنتی اقدام می کنند همگی از سطح دانش و تخصص بالایی برخوردار نمی باشند. در نتیجه باید فرآیند خرید و استفاده از خدمات موجود روی سایت ها به گونه ای باشد که تمام افراد جامعه و بدون نیاز به کسب مهارت خاص از این امکانات بهره مند گردند.

پشتیبانی 24 ساعته


در حین خرید اینترنتی همیشه مشکلات پیش بینی نشده مانند قطعی برق، کندی سرعت اینترنت و یا بروز خطا در سیستم خرید ممکن است رخ دهد. گروه های پشتیبانی 24 ساعته برای برطرف کردن این مشکلات کاملا ضروری می باشند. علاوه براین، اطلاع رسانی های مربوط به تغییر در برنامه پرواز از دیگر خدماتی می باشد که تیم های پشتیبانی ارائه می دهند.

استرداد آنلاین بلیط


در بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما همان طور که بلیط را آنلاین خریداری می کنید، استرداد و کنسل کردن آن را می توان به صورت آنلاین انجام داد. از آنجا که ایرلاین ها با توجه به مدت زمان باقی مانده تا پرواز درصد جریمه های مختلفی را برای استرداد بلیط هواپیما اعلام می کنند، در نتیجه باید در استرداد آن سرعت عمل داشت و زمان را جدی گرفت.

چرا باید بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما را انتخاب کرد؟


زمانی می توان به بهترین نتایج دست پیدا کرد که در انتخاب هایتان دقت کافی داشته باشید. با انتخاب بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما فرصت خرید آسان و سریع در شرایط کاملا امن فراهم می گردد. همچنین با امکان جستجوی آسان و فیلتر کردن نتایج می توان شانس بیشتری در خرید بلیط ارزان هواپیما داشت و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. اطلاع از تغییر در برنامه پرواز، برطرف شدن مشکلات در حین خرید و انجام استرداد آنلاین همگی دلایلی برای سایت های معتبر و شناخته شده در این زمینه می باشند.

نظرات

سوالات

ثبت نظر (5 امتیاز)

سوال جدید (5 امتیاز)


نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

نحوه کار با وب سایت

(دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد)

قوانین سایت

(دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد) با توجه به آنکه در این وب سایت کلیه...

10 سایت برتر درج آگهی در ایران

این روزها ما شاهد گسترش روز افزون اینترنت و سایت های اینترنتی در بین جوامع مختلف بشری بوده ایم. از این میان سایت...

بهترین سوپر مارکت اینترنتی

از اوایل دهه 90 میلادی با فراگیر شدن اینترنت به عنوان سرویس عمومی که در اختیار جامعه قرار گرفت و همچنین گسترش و افزایش...

چرا خرید ویو اینستاگرام اشتباه است؟

امروزه بسیاری از استارت آپ ها، حضوری پررنگ در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام دارند و مدام در تلاش جذب فالوور،...

بهترین سایت‌های خرید و فروش

شناسایی بهترین سایت‌های خرید و فروش یکی از نیازهای ضروری زندگی انسان قرن 21 می‌باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی...

ثبت آگهی در نیازمندیهای همشهری

همه ما‌ می‌دانیم که دنیای ما روز به روز به سمت و سوی ماشینی شدن به پیش‌ می‌رود. عصر، عصر اینترنت است. گستردگی اینترنت...

ثبت آگهی در سایت باما

ثبت آگهی در سایت باما ثبت آگهی در سایت باما در حقیقت به معنای استفاده از موتور جستجویی قدرتمند به منظور خرید و...

سایت خرید و فروش خودرو

  مقدمه سایت خرید و فروش خودرو امروزه اکثر کارهای روزمره را می توان از طریق اینترنت انجام داد. بسیاری از افراد...

مقایسه سایت دیوار و شیپور

صنعت دست دوم در تمام دنیا بخش عمده ای از کالا های مصرفی خانوار ها و کسب و کار ها را تشکیل میدهد . سایت ebay (ای بی) و Craigslist...

بهترین روش برای بازاریابی آنلاین

در اینجا به چند روش از بهترین روش های بازاریابی آنلاین اشاره می کنیم: گفته می شود بیشتر آمریکای ها ،از سوپر مارکت...

خرید آنلاین بلیط قطار

با وارد شدن به فصل سفر، خرید بلیط از جمله بلیط قطار‌ می‌تواند برای برخی از افراد بسیار چالش‌برانگیز باشد. تهیه...

بهترین سایت های آگهی املاک

از گذشته تاکنون پیدا کردن خانه ایده آل برای زندگی همواره سخت و طاقت فرسا بوده است . رفتن به بنگاه های املاک برای...

بهترین روش های تبلیغات برای وب سایت ها

چند نمونه از تبلیغات موثر برای وب سایت ها روش های زیادی جهت تبلیغ سایت ها وجود دارد اما باید این نکته را در نظر...

بهترین روش های دیجیتال مارکتینگ

واژه "دیجیتال مارکتینگ " برای عده بسیاری از افراد تازه کار در حوزه تبلیغات و حتی افرادی که قصد دارند وارد این حوزه...

بهترین روش های تبلیغات برای وب سایت ها

چند نمونه از تبلیغات موثر برای وب سایت ها روش های زیادی جهت تبلیغ سایت ها وجود دارد اما باید این نکته را در نظر...

درباره ما | راهنما | قوانین و مقررات | کاربران | تماس با ما | مقالات | اینستاگرام
طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است