جستجو

سایت های برتر آگهی رایگان

(98 رای)
به روز رسانی: 12 اسفند 1402 ساعت 11:29:37
تاریخ ثبت: 20 مهر 1399 ساعت 17:33:52
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/39632
سایت های بسیار زیادی جهت ثبت آگهی در کشور وجود دارند که از معروف ترین آنها وب سایت رایگان بفروش، دیوار و شیپور می باشد که جهت ثبت آگهی در سراسر ایران می توانید از آنها استفاده نمایید. یکی از بهترین سایت های درج آگهی، سایت آگهی رایگان دارکوب می باشد که دارای امکانات فراوانی می باشد و مناسب برای تبلیغات به ویژه تبلیغات دائمی می باشد. جهت انتشار آگهی در این سایت کافی است وارد وب سایت https://sellfree.ir شده و آگهی خود را بدون نیاز به عضویت ثبت نمایید. در حقیقت این وب سایت، بهترین سایت تبلیغات کسب و کار می باشد که از آن می توان برای ثبت آگهی رایگان در گوگل استفاده نمایید.

تبلیغات و آگهی یکی از مهم ترین ارکان هر کسب و کار و بیزینسی است. راهکار های بسیار متنوعی برای تبلیغات وجود دارد و سایت های آگهی رایگان نیز یکی از استراتژی های تبلیغاتی است که نباید از آن غافل شوید.

به خصوص اگر کسب و کار خود را به تازگی راه انداخته اید و نمی خواهید بودجه زیادی را برای تبلیغات صرف کنید، استفاده از سایت های آگهی رایگان بهترین گزینه برای جلب مخاطب و مشتریان جدید است.

به این صورت بدون آن که هزینه هنگفتی برای تبلیغات بکنید، شاهد رشد کسب و کار خود خواهید بود و می توانید در آینده از سایر روش های بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.

مزایا ثبت آگهی رایگان

قبل از اینکه به معرفی سایت های ثبت آگهی برسیم باید یک سری نکات را به شما بگوییم تا در این مسیر راحت تر و با خیال آسوده انجام بدهید.

یکی از نکاتی که باید بدونید این است که فایده های این ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت برای وب سایت و کسب و کار شما چیست؟

دقت داشته باشید نکاتی که ذکر میشود برای یک وب سایت واحد نیست بلکه نکات کلی هستند.

1. دسترسی راحت تر و وسیع تر:

یکی از مهم ترین مزایای این نوع تبلیغات کسب و کار در فضای مجازی البته در سایت های تبلیغات رایگان پربازدید معتبر و با کیفیت این است که به شما این قابلیت را میدهد تا به راحتی به کاربران زیادی در فضای مجازی اینترنت دسترسی سریع داشته باشید. کاربران این نوع سایت ها هم میتوانند به راحتی در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشند و فعالیت های خود را انجام بدهند.

2. مدت زمان در دسترس بودن آگهی ها:

سایت های ثبت آگهی رایگان در گوگل معمولا آگهی های خود را به مدت یک ماه نمایش میدهند و بعد از آن در سایت بایگانی میکنند اما برخی از این وب سایت ها مثل رایگان بفروش آگهی را به طور دائم به نمایش میگزارد فقط لازم است برای بهتر دیده شدن در وب سایت به روزسانی بکنید.

3. دسته بندی مشخص آگهی ها:

هگامی که در این ثبت آگهی میکنید و یا دنبال نیازمندی و آگهی میگردید کمیتوانید از فیلتر های مختلفی برای دسته بندی آگهی ها استفاده بکنید. برای مثال برای راحت پیدا کردن آگهی میتوانید در دسته بندی های نوع کالا و غیر و یا با فیلتر های مکانی برای مثال سعادت آباد، شهرک غرب و یا تهران، تبریز و فیلتر های دیگر آگهی ها را دسته بندی بکنید.

در زمان ثبت آگهی هم شما این قابلیت را دارید تا اگهی های خود را به راحتی دسته بندی کنید تا آگهی شما راحت تر پیدا و کاربران آن را مشاهده بکنند، برای مثال برای فروش کالای دست دوم میتوانید از فیلتر های مکان استفاده بکنید برای مثال سمساری سعادت آباد و یا برای ثبت تبلیغات کسب و کار خود میتانید از دسته بندی های آگهی ها استفاده بکنید بای مثال دسته بندی وکیل برای ثبت تبلیغات وکالت در این سایت.

 

به طور کلی باید گفت استفاده از این نوع سایت ها برای معرفی خود جزو بهترین روش های تبلیغات بوده است و شما با استفاده از این وب سایت ها میتوانید بازدهی های خوبی دریافت بکنید زیرا این سایت ها همگی رایگان بوده البته در نظر داشته باشید که برای ویژه سازی باید هزینه ای را پرداخت بکنید اما این ویژه سازی ها باعث میشوند تا شما بازدهی های بیشتری دریافت بکنید.

فاکتور های آگهی با کیفیت

در هر کاری که انجام میدهیم باید یه سری نکات را رعایت کنیم.

برای با کیفیت کردن هر کاری که از سمت ما انجام میشود باید یک سری نکات و فاکتور ها را رعایت بکنیم. در این بخش از مقاله شما نکاتی را خواهیم گفت تا بتوانید آگهی های با کیفیت به ثبت برسانید.

 • عنوان جذاب:

سعی کنید برای آگهی های خود عنوان های جذابی را انتخاب بکنید یکی از دلایلی که کاربران زیادی روی یک آگهی کلیک میکنند تیتر یا عنوان جذاب آن است.

 • محتوای با کیفیت و جذاب:

یکی دیگر از عوامل موفق شدن یک آگهی در این وب سایت ها محتوایی است که شما برای تبلیغ در این وب سایت ها قرار میدهید.

اگر محتوایی که برای تبلیغ در این وب سایت ها در آگهی خود قرار میدهید با کیفیت و کارآمد برای کاربران باشد این باعث میشد آگهی شما در بین کاربران به اشتراک گزاشته میشود و این به بازدید و بازدهی سایت شما کمک میکند.

 • نحوه نوشتن:

در نوشتن مطالب و محتوای تولیدی خود سعی کنید از لحن روان استفاده کنید تا درک مطلب برای کاربر و خواننده ساده باشد تا کاربر مفهوم تمام آگهی را بتواند به راحتی درک کند.

 • مقدار محتوا:

سعی کنید محتوایی که تولید میکنید نه خیلی کوتاه باشد و نه خیلی بلند، سعی کنید محتوایی تولید کنید که خواننده در سریع ترین زمان ممکن به جواب برسد. اما به این توجه داشته باشید که کیفیت یک آگهی خیلی مهم تر از اندازه آن است.

 • پیروی از قوانین:

سعی کنید قبل از انتشار هر گونه آگهی در سایت درج آگهی رایگان قوانین سایت را به طور کامل بررسی بکنید تا آگهی های شما بر طبق قوانین سایت مد نظرتان باشد. در غیر این صورت آگهی های شما مورد تایید قرار نمیگیرد.

 • استفاده از کلمات کلیدی:

سعی کنید در تمام نقاط آگهی چه محتوای اصلی سایت و چه تیتر و عنوان آگهی به درستی و به اندازه کافی استفاده بکنید تا آگهی های شما از نظر بهینه سازی و سئو هم به بهترین شکل باشد.

سایت های آگهی رایگان

امروزه با فراگیر شدن اینترنت بین مردم هر کسب و کاری باید توجه ویژه ای به ظرفیت های موجود در دیجیتال مارکتینگ داشته باشد. تقریبا همه ما وقتی نیاز به خدمات و سرویس خاصی داریم قبل از هر چیز در اینترنت به دنبال بهترین و در دسترس ترین ها می گردیم.

یکی از پلتفرم هایی که در این زمینه وجود دارد سایت های آگهی رایگان هستند این وب سایت ها بهترین سایت تبلیغات رایگان هستند که به شما کمک میکند تا کسب و کار خود را رشد بدهید. در ادامه تعدادی از سایت های تبلیغاتی پر بازدید رایگان را بررسی خواهیم کرد 

این سایت ها بدون آن که هزینه ای از شما دریافت کنند اقدام به درج آگهی برای کسب و کار شما می نمایند. در این گونه سایت ها شما می توانید تقریبا هر نوع کسب و کار و خدماتی را پیدا کنید و اطلاعات اولیه راجع به آن ها را به دست آورید. 

به همین دلیل تبدیل به مقصدی ایده آل برای مشتریان و مخاطبین بالقوه ی شما می شوند و درج آگهی در آن ها در نهایت چیزی جز سود برای شما به همراه نخواهد داشت. با استفاده از این پلتفرم شما می توانید بدون واسطه و به طور مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید و به رشد کسب و کار خود کمک کنید.

در ادامه این مطلب به معرفی بهترین سایت های آگهی رایگان می پردازیم.

وب سایت درج آگهی رایگان سل فری

وب سایت درج آگهی رایگان سل فری (https://sellfree.ir)

در رتبه اول سایت های آگهی رایگان وب سایت درج آگهی رایگان بفروش قرار دارد. این وب سایت از مزایا و امکانات بسیاری برخوردار است که باعث شده است تا چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده کار در آن راحت و مطمئن باشد. این سایت به جرئت میتوان گفت بهترین سایت  تبلیغات کسب و کار است زیرا خدمات زیادی را به شما برای تبلیغ کسب و کار و ارائه کالا و خدمات به سما میدهد. روش های زیادی در این وب سایت برای تبلیغات وجود دارد برای مثال خرید و ثبت رپورتاژ آگهی دائمی و ثبت کردن پست مهمان در وب سایت. هر کدام از روش های تبلیغات کسب و کار و وب سایت در این سایت برای شما بازدهی خوبی خواهد داشت.

وب سایت رایگان بفروش دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و کلیه فعالیت های آن تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد. از ویژگی های جذاب وب سایت رایگان بفروش می شود به قابلیت خرید و فروش در بستر خود وب سایت و امکان خرید و فروش کالای کارکرده و دسته دوم اشاره کرد.

علاوه بر این ها، شما می توانید با استفاده از سیستم جست و جوی وب سایت رایگان بفروش نزدیک ترین فروشگاه ها و کسب و کارهای نزدیک به خود را پیدا کنید و بدون آن که لازم باشد از خانه خارج شوید، اطلاعات اولیه را راجع به مغازه ها و شرکت های نزدیک به محل زندگی خود کسب نمایید.

همه کاربرانی که عضو سایت درج آگهی سل فری هستند می توانند به راحتی برای خرید یا فروش خدمات و کالا های خود اقدام کنند. همان طور که اشاره شد، در وب سایت رایگان بفروش شما می توانید در بستر خود وب سایت اقدام به خرید کالا یا خدمات مورد نیاز خود بکنید.

به این صورت که ابتدا وجه مورد نظر را در حساب وب سایت به صورت آنلاین پرداخت می کنید و پس از آن که کالا یا خدمات مورد نظر را دریافت کردید دریافت کالا را تایید می کنید و سپس وجه به حساب فروشنده واریز می شود.

این روش باعث افزایش ایمنی و اعتماد خریدار و فروشنده می شود و می توانند با آرامش خیال بیشتری در این سایت فعالیت کنند.

البته این تنها روش خرید و فروش در وب سایت رایگان بفروش نیست و فروشنده و خریدار می توانند به طور مستقیم و بدون دخالت وب سایت نیز با یکدیگر در ارتباط باشند و هیچ مانعی برای این نوع از خرید و فروش وجود ندارد.

یکی دیگر از خدماتی که این سایت به سما ارائه میدهد فعالیت های ثبت آگهی استخدام است در این سایت که جزو سایت های ثبت آگهی استخدام رایگان است کاربرانی که دمنبال نیرو هستند میتوانند اطلاعیه درج کنند و حتی کاربرانی که دنبال کار هستند هم میتوانند در این سایت رزومه های خود را قرار بدهند.  

وب سایت آگهی رایگان موتور سرچ

وب سایت آگهی رایگان موتور سرچ https://motorsearch.ir

وب سایت موتور سرچ یکی دیگر از وب سایت های جذاب و کارآمد در زمینه سایت های آگهی رایگان می باشد. ویژگی مهم این سایت کاربر محور بودن آن است. به عبارت دیگر تقریبا تمام اطلاعاتی که در این وب سایت می بینید توسط خود کاربران ثبت شده است. این سایت جزو سایت های تبلیغاتی پر بازدید به حساب میاید.

تنها برخی از اطلاعات موجود در سایت در صورت لزوم توسط مدیران سایت بررسی می شود و اگر اطلاعات صحت داشته باشد و مخالف با قوانین وب سایت نباشد، مورد تایید واقع می شود.

از جالب ترین ویژگی های موتور سرچ می شود به این موارد اشاره کرد:

سیستم جست و جوی این وب سایت بسیار پیشرفته است و فیلتر های متنوعی را در اختیار شما می گذارد تا به طور دقیق کسب و کار مورد نظر خود را با شرایط ایده آل پیدا کنید.

امکان فیلتر کردن اطلاعات بر اساس مکان نیز بسیار کارآمد است و می تواند تا سطح محلات ریز شود.

اگر شما یک کاربر در سایت موتور سرچ باشید، می توانید به راحتی اقدام به خرید و یا فروش کالا و خدمات خود بکنید. یکی از قابلیت های قابل توجه در وب سایت موتور سرچ امکان برگزاری مزایده برای فروش کالا و خدمات می باشد.

همچنین شما می توانید در این وب سایت آیتم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس اطلاعات مشابه با آیتم های مورد علاقه ی شما به شما نشان داده خواهند شد و می توانید شبکه ای از خدمات و کالا های مورد نظر خود را تشکیل دهید.

قابلیت مقایسه آیتم ها با یک دیگر و همچنین قابلیت نمایش نوسان قیمت آیتم ها روی نمودار از دیگر نکات مثبت وب سایت موتور سرچ می باشد.

تقریبا هیچ محدودیتی برای ارائه کالا و خدمات در وب سایت موتور سرچ وجود ندارد. در موتور سرچ به عنوان یکی از بهترین سایت های آگهی رایگان انواع آگهی های خرید و فروش املاک، خودرو، خدمات و کالا و انواع آگهی های استخدام در دسترس هستند.

شما حتی می توانید مقالات خود را روی این وب سایت قرار دهید. یا به عنوان مالک وب سایت می توانید با ثبت سایت خود در موتور سرچ از تاثیر مثبت بک لینک آن روی سئو سایت خود بهره مند شوید.

امکان بارگذاری محصولات مجازی مانند فایل های صوتی و تصویری نیز در این وب سایت وجود دارد. به عنوان مثال می توانید ویدیو های آموزشی خود را برای فروش در این سایت قرار دهید و مشتریان خود را پیدا کنید.

استفاده از تبلیغات گوگل برای کسب و کار خود

استفاده از تبلیغات گوگل برای کسب و کار خود

به عنوان یک کسب و کاری که تازه آغاز به کار کرده، یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید ثبت مشخصات و اطلاعات کسب و کارتان در سرویس بیزینس گوگل است. گوگل به عنوان مرجع اولیه ی جست و جو در اینترنت چیزی نیست که بخواهید آن را از دست دهید.

آمار بیزینس ها و کسب و کار هایی که اطلاعات خود را در گوگل کسب کرده اند بیش از دو میلیارد است که عددی خیره کننده می باشد.

از این میان حدود چهار صد میلیون کاربر به شکل ماهانه فعال هستند که باعث می شود گوگل یکی از بهترین و مهم ترین بستر های درج آگهی رایگان به شمار رود.

با ثبت آگهی شرکت یا مغازه خود در گوگل، تمام کاربران نقشه های گوگل نیز می توانند محل کسب و کار شما را به طور دقیق روی نقشه مشاهده کنند که خود نوع دیگری از بازاریابی است.

سایت آگهی رایگان شیپور

سایت آگهی رایگان شیپور

از دیگر سایت های آگهی رایگان شناخته شده در زمینه ثبت آگهی و نیازمندی های آنلاین می باشد. در این وب سایت شما می توانید انواع خدمات و کالا ها را پیدا کنید و یا به عنوان صاحب یک کسب و کار با ثبت آگهی در شیپور خود را معرفی کنید و مشتریان و مخاطبین خود را جذب نمایید.

سایت شیپور بر خلاف سایت های موتور سرچ و فری سل، قابلیت خرید و فروش در بستر خود سایت را ندارد. به همین دلیل بنا بر توصیه خود وب سایت شیپور برای جلو گیری از کلاه برداری افراد سود جو، تا جایی که امکان دارد سعی کنید به شکل حضوری خرید و فروش و معاملات را انجام دهید.

اگر امکان مراجعه حضوری فراهم نیست هم تا وقتی که از قابل اعتماد بودن فروشنده مورد نظر خود اطمینان حاصل نکردید اقدام به پرداخت وجه ننمایید.

درج قیمت در وب سایت شیپور توسط خود مدیران سایت تحت نظارت قرار می گیرد تا در صورت درج قیمت های غیر متعارف با آن ها مقابله شود.

اگر یک آگهی قیمتی نا متعارف را برای کالا یا خدمات خود پیشنهاد دهد، قیمت درج شده پاک می گردد و به جای آن عبارت «توافقی» درج می گردد.

سایت آگهی رایگان دیوار

سایت آگهی رایگان دیوار

یکی دیگر از وب سایت های موفق در زمینه درج آگهی رایگان سایت دیوار می باشد. وب سایت دیوار با آن که هنوز کمتر از ده سال از آغاز فعالیت آن نمی گذرد، اما توانسته به یکی از پایگاه های پر بازدید کننده و نام آشنا در دنیای آگهی رایگان تبدیل شود.

از ویژگی های مثبت سایت دیوار، داشتن اپلیکیشن موبایلی پیشرفته و کارآمد است. همین امر باعث شد که دیوار با سرعت خوبی بین مردم همه گیر شود و کاربران پر شماری داشته باشد.

چرا که کار با اپلیکیشن دیوار و ثبت آگهی و یا خرید کالا و خدمات با استفاده از آن بسیار راحت است. تا جایی که شما در هر شهری از ایران که باشید، می توانید با استفاده از فیلتر های جست و جوی وب سایت دیوار آگهی های درج شده در شهر خودتان را ببینید.

برای ثبت آگهی در دیوار نیز لازم نیست مراحل سختی را بگذرانید. تنها چیزی که برای درج آگهی ضروری است، قرار دادن یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن می باشد. قرار دادن عکس از کالا یا خدماتی که ارائه می دهید ضروری نیست.

اما لازم به گفتن نیست که با انتخاب عکس با کیفیت و مرتبط با خدمات یا کالایی که ارائه می دهید، شانس بیشتری در جلب نظر مشتریان و فروش سریع تر کالای خود خواهید داشت.

شما در حین ثبت آگهی برای فروش کالا در دیوار، می توانید از گزینه ارسال رایگان نیز استفاده کنید. در این صورت افرادی که به دنبال فروشندگانی هستند که ارسال رایگان انجام می دهند، به راحتی شما را پیدا خواهند کرد.

اگر چه سایت دیوار در آغاز فعالیتش به عنوان جایی برای خرید و فروش اقلام دست دوم و کالا های این چنینی معروف شده بود، اما امروز می بینیم که تقریبا هر نوع کالا یا خدماتی را که بخواهید می توانید در این سایت به تفکیک محل جغرافیایی ببینید.

سایت دیوار نیز مانند سایت شیپور دخالتی در امر خرید و فروش کالا یا خدمات مختلف ندارد. به آن معنا که همه چیز بین خریدار و فروشنده اتفاق می افتد و هیچ واسطه ای در کار نیست.

به همین دلیل این بر عهده خود خریدار و فروشنده است که جنبه های مختلف امنیتی یک معامله را در نظر بگیرند و تا وقتی که به طرف مقابل اعتماد کافی را ندارند، از پرداخت وجه و یا تحویل کالا یا خدمات خود داری کنند. مراجعه به شکل حضوری یکی از راهکار هایی است که ریسک خرید و فروش را کاهش می دهد.

وب سایت آگهی رایگان آگهی ۲۴

وب سایت آگهی رایگان آگهی ۲۴

وب سایت دیگری که در لیست بهترین سایت های آگهی رایگان به آن می پردازیم وب سایت آگهی ۲۴ می باشد. این وب سایت امکانات مشابهی با دیگر وب سایت های آگهی رایگان دارد و شما می توانید انواع کالا و خدمات را در آن پیدا کنید.

آگهی ۲۴ تبلیغات را به شکل طبقه بندی شده نشان می دهد و بازدید کنندگان زیادی به شکل روزانه دارد که باعث می شود تبدیل به فرصتی ایده آل برای شناساندن کسب و کار و خدمات شما به دیگران شود.

از جمله اقلامی که در وب سایت آگهی ۲۴ می توانید آن ها را پیدا کنید عبارت هستند از:

 • خرید،‌فروش، رهن و اجاره املاک و مستغلات
 • اتومبیل، تعمیرات و انواع لوازم یدکی و جانبی
 • لوازم و دستگاه های صوتی و تصویری
 • لوازم خانگی و دکور
 • نرم افزار، سخت افزار و قطعات کامپیوتر
 • سیم کارت، موبایل، تعمیرات و لوازم جانبی انواع تلفن های هوشمند
 • خدمات، استخدام و بازار کار
 • اقلام آموزشی مانند کتاب و دیسک های آموزشی و سرگرمی

اگر چه به طور کلی تبلیغ در سایت آگهی ۲۴ رایگان است، اما شما می توانید با پرداخت مبلغی به کاربر ویژه تبدیل شوید. مزیت کاربر ویژه این است که آگهی شما برای مدتی نسبتا طولانی روی صفحه اول سایت باقی می ماند و باعث افزایش اعتماد مشتری و پیدا کردن مخاطبین بیشتر خواهد شد.

وب سایت آگهی رایگان ایران تجارت

وب سایت آگهی رایگان ایران تجارت

ایران تجارت از دیگر سایت های آگهی رایگان در ایران می باشد که می توانید به شکل رایگان از خدمات آن بهره مند شوید. اطلاعات موجود در این وب سایت در یازده دسته طبقه بندی شده اند.

بعد از درج اطلاعات کسب و کار خود در وب سایت، بیزینس شما تحت یکی از این دسته بندی های یازده گانه قرار می گیرد و به راحتی توسط موتور جست و جوی وب سایت در دسترس خواهد بود.

این وب سایت نیز مانند برخی دیگر از سایت های آگهی رایگان، این امکان را به کاربران می دهد تا با پرداخت مبلغی تبدیل به کاربر ویژه شوند.

کاربران ویژه در وب سایت آگهی ایران تجارت از امتیاز هایی برخوردار می شوند که باعث می شود آگهی آن ها بیشتر دیده شود و شانس موفقیت بالا تری داشته باشند.

بهترین راه درج آگهی در سایت های آگهی رایگان

بعد از معرفی بهترین سایت های آگهی رایگان، به طور مختصر به این موضوع می پردازیم که به چه شکلی می توانید بهترین بازخورد را از آگهی های خود بگیرید. در سایت های آگهی رایگان کاربران با دریایی از تبلیغات مختلف مواجه هستند.

نابراین برای آن که تبلیغ شما به چشم بیاید و بتواند نظر مخاطبین را جلب کند، باید دارای ویژگی های خاص و جذابی باشد که آن را از دیگر تبلیغات مشابه در حوزه کسب و کار شما متمایز نماید.

بنا بر این استفاده از عبارات و جملات هیجان انگیز و گیرا یک راهکار بسیار موثر است. علاوه بر آن استفاده از تصاویر و عکس های با کیفیت در جلب نظر کاربران سایت های آگهی رایگان بسیار موثر است.

وقتی نظر مخاطب به تبلیغ شما جذب شد، در گام بعدی باید اعتماد او را جلب کنید تا ترغیب شود از خدمات شما استفاده کند و یا کالای شما را بخرد. برای این کار تا جایی که ممکن است اطلاعات کامل و واضحی را درباره خدمات و کالای خود ارائه دهید.

اگر توضیحات سر راست و روشن باشد افراد راحت تر اعتماد می کنند و خرید برای آن ها راحت تر می شود. به عنوان مثال سعی کنید تمام خدماتی را که ارائه می دهید معرفی کنید و توضیح دهید تهیه این کالا یا خدمات برای مشتری چه مزایایی به همراه دارد.

استفاده از پیشنهاد های تخفیف و یا ضمانت نامه های قابل اعتماد راهکار دیگری است که آمار فروش شما را بالا می برد. همه ما وقتی که قرار باشد پول خرج کنیم بسیار محتاط عمل می کنیم.

وقتی ببینیم در یک تبلیغ ضمانت نامه های مطمئن وجود دارد و یا تخفیف خوبی در دسترس است، با خیال راحت تری اقدام به خرید می کنیم.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

ثبت آگهی در گوگل

ثبت آگهي در گوگل موجب پيشرفت شاياني در کسب و کارتان مي شود.

ثبت پست مهمان با لینک های فالو

خدمات ثبت پست مهمان و درج بکلینک با لینک های فالو توسط سایت سلفری sellfree

رایگان رتبه اول گوگل باش

بودن در نتایج برتر گوگل می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش و برند سازی شما داشته باشد. دارکوب امکانی برای...

ثبت آگهی رایگان در گوگل

یاد بگیرید چگونه آگهی خود را به صورت رایگان در گوگل ثبت کنید و دیدار آنلاین خود را افزایش دهید. قدرت درج آگهی رایگان...

درج رایگان آگهی استخدام

روز به روز تکنولوژی در دنیا در حال رشدوتوسعه است و تاثیر به سزایی در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی ما انسان ها گذاشته...

معرفی چند سایت برتر ایرانی برای بک لینک سازی

با بک لینک سازی و استفاده از سایت‌های بک لینک سازی، رتبه وب‌سایت‌تان را بهبود داده و افزایش حضور آنلاین خود را...

10 سایت برتر درج آگهی در ایران

امروزه یکی از کارهایی که در بازاریابی دیجیتال میتواند هر کسب و کاری را متحول سازد، ثبت آگهی وتبلیغ در گوگل از طریق...

خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی

با خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی، دسترسی به مخاطبان خود را گسترش دهید. در این مقاله، به مزایا، روش‌ها و پاسخ به...

تبلیغات رایگان کسب و کار

آیا به دنبال افزایش دیداری برند خود هستید؟ راهکارهای مؤثری را برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود در شبکه کشف کنید....

ثبت آگهی فروش کالا

ثبت آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir

اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان

جهت ثبت آگهی در اینترنت می توانید از دو طریق طریق سایت ثبت آگهی و برنامه ثبت آگهی اقدام نمایید. برنامه ها و سایت...

درج آگهی رایگان بدون عضویت

درج آگهی رایگان بدون عضویت، و حتی درج آگهی پولی،ایجاد رپورتاژ و گرفتن بک لینک از اساسی ترین کارهایی است که در تبلیغات...

طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد