جستجو

ثبت آگهی رایگان در گوگل

(68 رای)
تاریخ ثبت: 14 مهر 1398 ساعت 02:07:55
به روز رسانی: 11 آبان 1401 ساعت 09:28:03
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/18903
گوگل یکی عجایب امروزه است و تقریبا در تمام حوزه های اینترنتی حضور دارد. زمانی که سرویس تبلیغاتی آنلاین خود را با نام Self-Service Advertising Program در سال 2000 معرفی کرد به اوج معروفیت خود رسید. این سرویس تبلیغاتی انقلابی در صنعت بازاریابی آنلاین ایجاد کرد. این سرویس تبلیغاتی را به نام گوگل ادوردز (Google adWords) یا تبلیغات کلیکی گوگل میشناسند. همانطور که می دانیم صاحبان کسب و کار و کسانی که به تازگی کسب و کاری را راه اندازی می کنند به دنبال معرفی خود به سایر افراد هستند و اینکار با انجام تبلیغات صورت می گیرد.

مقدمه

گوگل یکی عجایب امروزه است و تقریبا در تمام حوزه های اینترنتی حضور دارد. زمانی که سرویس تبلیغاتی آنلاین خود را با نام Self-Service Advertising Program در سال 2000 معرفی کرد به اوج معروفیت خود رسید. این سرویس تبلیغاتی انقلابی در صنعت بازاریابی آنلاین ایجاد کرد. این سرویس تبلیغاتی را به نام گوگل ادوردز (Google adWords) یا تبلیغات کلیکی گوگل میشناسند. همانطور که می دانیم صاحبان کسب و کار و کسانی که به تازگی کسب و کاری را راه اندازی می کنند به دنبال معرفی خود به سایر افراد هستند و اینکار با انجام تبلیغات صورت می گیرد. در اینجا گوگل جایگاه ویژه پیدا می کند. صاحبان کسب و کار بعد از اولین بازخورد از کارشان، دوست دارند که کار خود را گسترده تر کنند.

شما می توانید با ثبت آگهی در وب سایت "رایگان بفروش" به راحتی آگهی خود را رایگان ثبت کنید.

ثبت آگهی رایگان

روش های اصلی برای ثبت آگهی رایگان در گوگل:

 • ثبت آگهی در وب سایت های رایگان آگهی:

با ثبت آگهی رایگان در وب سایت های آگهی رایگان در گوگل محصولات و خدمات شما بیشتر دیده می شوند و فروش بیشتری خواهید داشت.

 • تولید محتوا:

تولید محتوا هم شامل متن است و هم شامل محتوای دیداری مثل عکس، ویدیو و غیره.

 • پست مهمان:

برای پست مهمان باید گفت تعداد زیادی از وب سایت ها به کاربران بازدیدکننده اجازه عضو شدن در وب سایت و تولید و نشر محتوا را دارند. در این روش به ازای هر تعداد پستی که کاربر در وب سایت قرار می دهد، اغلب مدیر وب سایت به او اجازه لینک به وب سایت خودش را می دهد یعنی از طریق آن پست به وب سایت خودش لینک داشته باشد. برای همین افراد به دلیل اینکه وب سایتشان دارای بک لینک باشد در این گونه سایت ها فعالیت می کنند.

 • تالارهای گفتگو:

تالارهای گفتگو شلوغ ترین اجتماع تخصصی در اینترنت می باشد. در واقع این اجتماع را افرادی تشکیل می دهند که با تخصص و علاقه تجربیات و علایق خودشان را در آن بیان می کنند. 

 • سئو:

دلیل و هدف سئو این است که هنگام سرچ کاربران در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر، رتبه بهتری را به محتوای یک وب سایت اختصاص دهند.

 • گوگل مپ:

اگر میخواهید مخاطبان خود را به محل کسب و کار خود بیاورید، باید در وقت درست، خود را به آن ها نشان دهید که یک روش تاثیر گذار برای این کار تبلیغات گوگل مپ می باشد.

این افراد از دو زاویه به این موضوع نگاه می کنند:

 • متنوع بودن محصولات ارائه شده به مشتری
 • افزایش بازار محصولات موجود

به طور معمول گزینه اول سخت و نیازمند به هزینه و زمان است. با توجه به تغییراتی که در عصر حاضر ایجاد شده است اینترنت گزینه بهتر و مناسبی است. باید به این نکته توجه داشت شما می توانید فروش خود را از طریق ثبت آگهی در گوگل دو یا چند برابر کنید به جای اینکه در تجارتی سرمایه گذاری بکنید که هیچ نظر و ایده ای در مورد آن ندارید.

روش  ثبت آگهی رایگان در گوگل:

همانطور که می دانید، می توانید آگهی خود را رایگان ثبت کنید و برای کسب و کار خود فعالیت خود را شروع کنیدالبته برای شروع بهتر، باید آگهی ثبت شده خود را در صفحه اول گوگل بیارید. 

قرار دادن آگهی در گوگل یکی از بهترین روش های است که می توانید استفاده کنید اگر یکی صاحبان کسب و کار باشید و بخواهید سرمایه خود را افزایش دهید کدام یک از گزینه های زیر را انتخاب می کنید:

 • ساعتهای طولانی صرف یادگیری پیچ و خم های کار جدید بکنید و امید داشته باشید که بتوانید به راحتی سرمایه خود را چند برابر کنید با صرف نظر کردن از هزینه و زمان.
 • تقریبا به مدت 30 ساعت در مورد تبلیغات در گوگل آموزش ببیند و در حدود چند میلیون تومان هزینه تبلیغات خود در گوگل کند و چند برابر سود کند.
 •  می تواند دست روی دست بگذارد و کاری انجام ندهد و به روند کاری خود ادامه دهد تا رقبا با استفاده از این روش های جدید او را حذف کنند.

حال به نظر شما کدام روش بهتر هست؟ قطعا گزینه دوم صحیح است.

در این مقاله قصد داریم در رابطه با نحوه قرار دادن آگهی در گوگل صحبت کنیم تا موضوع را برای شما شفاف تر کنیم. همه ی صاحبان کسب و کار به این موضوع توجه دارند که اگر بابت تبلیغات هزینه می کنند بازخوردی دریافت کنند که باعث افزایش سود و فروش بشود. اگر بخواهیم به طور ساده توضیح بدهیم اگر شما 400 هزار تومان برای قرار دادن آگهی در گوگل هزینه کنید در نگاه اول انتظار دارید که حداقل 800 هزار تومان سود از فروش محصولات خود بدست آورید. اما واقعیت این است که شما در قدم اول به 300 هزار تومان سود خالص با استفاده از ثبت آگهی رایگان در گوگل دست پیدا کرده اید. به دست آوردن چنین سودی با استفاده از ثبت آگهی در گوگل چیز عجیبی نیست و اگر بتوانید به درستی از آن استفاده کنید و کار با آگهی گوگل را یاد بگیرید، رسیدن به سود چندین برابر کاملا درست و منطقی است.

تعریف آگهی در گوگل:

دلیل اهمیت ثبت آگهی رایگان در گوگل چیست؟

یکی از بیشترین و شایع ترین وب سایت ها در دنیای اینترنت که مخاطبان زیادی به آن رو آورده اند، تولید کنندگان و صاحبان مشاغل مخاطبان اصلی این سایت های ثبت آگهی در گوگل هستند.  طراحی این نوع وب سایت ها از پرطرفدارترین و رایج ترین ها در دنیای وب سایت ها شناخته می شوند. از وب سایت هایی که به عنوان وب سایت های ثبت آگهی رایگان در گوگل نام برد وب سایت "رایگان بفروش"، "دیوار"، "شیپور" و غیره می باشند که جزو وب سایت های نیازمندی شناخته می شوند.

درج آگهی رایگان در گوگل:

درج آگهی رایگان در گوگل مدل های مختلف دارد که ساده ترین و کاربردی ترین آن ثبت و درج آگهی ها در بانک مشاغل باشد. ثبت آگهی رایگان در گوگل پله پرش کسب و کار شما می باشد. ممکن است ساده به نظر برسد اما از همین روش های کوچک برای تبلیغات می توان متوجه شد که دقیقا علایق بازار برای هدف شما چیست و به چه شکل باید نیازهای بازار را در مورد هدف خود تامیین نمایید. آگهی های رایگان کسب و کار در گوگل بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بدون داشتن سایت می توانید در گوگل تبلیغات خود را انجام دهید و احتمال اینکه در صفحه اول گوگل نیز نمایش داده شود آگهیتون وجود دارد.

پیج کسب و کار خود را تایید و کنترل نمایید:

پس از ایجاد نمایه در قسمت گوگل برای کسب و کار من، لیست خود را تایید نمایید تا گوگل آن را یک تجارت قانونی و واقعی بداند. خب همانطور که می دانید برای انجام این کار چند روش وجود دارد مانند: تایید تلفن، ایمیل و کارت پستال. برای ثبت آگهی رایگان در گوگل می توانید برنامه GMB را بارگیری نمایید تا روش عملکرد کار خود را در تلفن های هوشمند خود کنتر نمایید.

تبلیغات رایگان در گوگل به چه شکل است؟

در مرحله اول با ساخت اکانت گوگل ادز و نمایش وب سایتتان در گوگل به صورت رایگان انجام می شود. ولی برای تاثیر و بازدهی بیشتر در زمینه تبلیغات به ازای هر کلیک کاربر و انجام عملیاتی در سایت هزینه ای از شما کسر خواهد شد. هزینه های آگهی های کلیکی گوگل تحت تاثیر فاکتورهای متفاوتی قرار دارد. یک سری فاکتورها که به کسب و کار شما مربوط می شود. استراتژی های مزایده و رقیب های شما می توانند به مقدار هزینه ای که پرداخت می کنند، در ارتباط است.

اگر بخواهید محصولات یا خدمات خود را در گوگل و همچنین به صورت آنلاین در معرض دید قرار دهید تا بتوانید آن را ارائه دهید راه های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها ثبت آگهی رایگان در گوگل است. ثبت آگهی رایگان در گوگل و درج آگهی رایگان محصولات در گوگل جهت فروش در وب سایت هایی که روزانه حجم بسیار بالایی از ترافیک را به خود اختصاص می دهند همیشه مورد پسند کاربرانی که صاحب کسب و کار و دارای محصول یا ارائه خدمات هستند می باشد. با توجه به همگانی بودن اینترنت و دسترسی راحت به آن حتی با گوشی های موبایلی خرید و فروش و ارائه خدمات توسط تلفن های هوشمند همراه به شدت افزایش پیدا کرده است.مخاطبان زیادی از این راه اقدام به جستجو و تحقیق و در نهایت خرید یا دریافت خدمات از طریق آگهی های گوگل شده اند.

امتیازات ثبت آگهی رایگان در گوگل:

وب سایت هایی که در اینترنت اقدام به آگهی های رایگان کالا یا هرگونه خدماتی می کنند بسیار زیاد می باشند. این وب سایت ها فرصت های زیادی را برای ارائه کردن و دیده شدن بیشتر خدمات به ما می دهند. یکی از بهترین امتیازات ثبت آگهی در گوگل این است که ما به طور مستقیم با مخاطبان واقعی خدمات یا محصولات رو به رو شویم. در این نوع وب سایت ها ما می توانیم خیلی راحت خدمات و محصولات خودمان را معرفی کرده و منتظر باشیم تا در سریع ترین زمان ممکن به هدف مورد نظر خود برسیم. ثبت آگهی های رایگان در گوگل برای معرفی کالاها و خدمات در چند سال گذشته افزایش قابل توجه ای داشته است. به طوری که یکی از روش های ثبت آگهی رایگان در گوگل به عنوان یکی از راه های پر بازده برای گسترش کسب و کارهای نام برده می شود. افرادی که صاحب کسب و کار هستند چه برای خرید و فروش و چه ارائه خدمات بات ثبت و انتشار آگهی رایگان در گوگل مشتریان جدیدی پیدا خواهند کرد و باعث افزایش سود در کسب و کار خود می شوند.

با ثبت و درج آگهی در وب سایت های نیازمندی می توان بدون پرداخت هیچ هزینه ای آگهی خود را در موتورهای جستجو به نمایش بگذاریم. بعضی از وب سایت های آگهی رایگان با توجه به اینکه تمام راه و روش های سئو و بهینه سازی وب سایت خود را به درستی رعایت کرده اند رتبه خوبی در موتورهای جستجو گر گوگل دارند و به همین دلیل است که ترافیک بالایی را از موتورهای جستجوگر گوگل دریافت می کنند.

امتیازهای ثبت آگهی رایگان در گوگل نسبت به تبلیغات سنتی:

1-بهتر شدن نتیجه با هزینه کمتر(آگهی رایگان یا حتی پولی ولی به مقدار ناچیز نسبت به تبلیغات سنتی):

یکی از مهمترین امتیازات آگهی ها در گوگل این است که بدون هزینه یا هزینه خیلی کمتر نسبت به دیگر رسانه ها از قبیل تلویزیون، رادیو، یا روزنامه ها و دیگر رسانه های تبلیغاتی که به صورت سنتی می باشند می توان آگهی های خود را در دید مشتریان به نمایش در بیاوریم

2- مخاطبین هدفمند:

ثبت آگهی در گوگل که تبلیغات اینترنتی محسوب می شود برخلاف تبلیغات سنتی مخاطبان هدفمند بیشتری دارند. این مدل ثبت آگهی باعث می شود بدون هزینه یا با هزینه ناچیز افرادی را که به دنبال محصولات یا خدمات شما هستند را راحت تر پیدا کنید.

3-تحت پوشش بودن افراد بیشتر:

شما در ارائه آگهی های سنتی مثل تبلیغ بر روی بیلبوردها، روزنامه ها و غیره می توانید به پوشش خاصی از افراد یک شهر یا نهایتا یک کشور محصول خود را تبلیغ کنید ولی در تبلیغات اینترنتی و ثبت و درج آگهی در گوگل بدون حد و مرز می توانید این آگهی ها را بصورت رایگان ارائه دهید. 

ثبت تبلیغات رایگان در صفحه اول گوگل:

ثبت آگهی رایگان در گوگل آن هم در صفحه اول برای بسیاری از کسب و کارها یک جهش و پیشرفت بزرگ محسوب می شود. برای همین است که بیشتر کسب و کارهای بزرگ و کوچک تمایل دارند تا به صفحه اول بیایند و ثابت بمانند. البته ناگفته نماند که این کار در یک شب محقق نخواهد شد و برای ثبت آگهی رایگان در گوگل و ماندن در صفحه اول گوگل و رونق تبلیغاتتون باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت. ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل برای بسیاری از کسب و کارها آرزوی دست نیافتنی می باشد. که البته برای رسیدن به آن باید هزینه و زمان زیادی صرف کرد.

هدف از ثبت آگهی رایگان در گوگل:

 • یک ایده مهم و اساسی در افزایش کسب و کار ینی خرید و فروش کالا یا خدمات علاوه بر این هدف های دیگری از تبلیغات هستند که قابل توجه است.
 • ثبت آگهی در مدت زمان کوتاه بین بیشترین افراد در جامعه در مورد کسب و کار خود.
 • وارد شدن به بازار داخلی و خارجی و به دست آوردن مشتریان جدید.
 • بالا بردن حس اطمینان و اعتبار در میان مشتریان و مخاطبانتان با وعده کیفیت بالای خدمات و محصولاتتون.

ثبت آگهی رایگان در گوگل و آگهی که برای آن هزینه پرداخت می کنیم چیست؟

ممکن است که براتون این سوال پیش بیاید که وقتی می توان در گوگل آگهی خود را به صورت رایگان ثبت نمود چرا باید آن را با پرداخت هزینه ویژه کرد؟

خب جواب این است که قطعا ثبت آگهی رایگان در گوگل بی تاثیر نیست. ولی ثبت آگهی به صورت ویژه که برای ثبت آن باید مبلغی را پرداخت کرد تاثیر بیشتری نسبت به ثبت آگهی از نوع رایگان خواهد داشت. آگهی های ویژه در موقعیت های بهتری در وب سایت های آگهی دهنده برای مخاطبین به نمایش در می آید و تعداد دفعات نمایش و بازدید آن بیشتر می باشد. همین موضوع باعث می شود این نوع آگهی در گوگل در موقعیت بهتری قرار بگیرد.

سئو مسئله بسیار مهمی است زیرا:

 با بهره بردن از استراتژی های رایگان SEO می توانید در جستجوی وب سایتتان در نتایج گوگل کمک شایانی نمایید. این راه ها می توانند راحت و ساده باشند و در وبلاگ نویس ، طراحی سایت و غیره کمک کنند.

در پایان چند نکته را به شما یاد آوری می کنیم که بسیار اهمیت دارد:

 • برای اینکه باز خورد قرار دادن آگهی خود را ببینید ابتدا می توانید یک بودجه کم در نظر بگیرید. دلیل این نکته این است که تا شما باز خورد را در کسب و کارتان مشاهده نکنید نمی توانید به آن کار تبلیغاتی اعتماد کنید.
 • نکته دوم این است که حتما صبور باشید زیرا اکثر افرادی که در آگهی گوگل ضرر کرده اند افرادی بودن که سریع امید خود را از دست داده اند. پس کمی صبور باشید زیرا این روش نیازمند زمان است.

به طور معمول گزینه اول سخت و نیازمند به هزینه و زمان است. با توجه به تغییراتی که در عصر حاضر ایجاد شده است اینترنت گزینه بهتر و مناسبی است. باید به این نکته توجه داشت شما می توانید فروش خود را از طریق ثبت آگهی در گوگل دو یا چند برابر کنید به جای اینکه در تجارتی سرمایه گذاری بکنید که هیچ نظر و ایده ای در مورد آن ندارید.

در پایان چند نکته را به شما یاد آوری می کنیم که بسیار اهمیت دارد:

 • برای اینکه باز خورد قرار دادن آگهی خود را ببینید ابتدا می توانید یک بودجه کم در نظر بگیرید. دلیل این نکته این است که تا شما باز خورد را در کسب و کارتان مشاهده نکنید نمی توانید به آن کار تبلیغاتی اعتماد کنید.
 • نکته دوم این است که حتما صبور باشید زیرا اکثر افرادی که در آگهی گوگل ضرر کرده اند افرادی بودن که سریع امید خود را از دست داده اند. پس کمی صبور باشید زیرا این روش نیازمند زمان است.
1- آیا امکان نمایش آگهی در ایران و کشوردیگر و یا منطقه خاصی وجود دارد؟

در آگهی های گوگل امکان تعیین هر مکانی را برای ارائه تبلیغ خود دارید.

2- چرا ثبت آگهی در گوگل را انتخاب کنیم ؟

می توان گفت گوگل پر استفاده ترین موتور جستجو می باشد که افراد زیادی در سراسر جهان سوالات و پاسخ های خود را در آن مطرح می کنند.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

درج آگهی رایگان بدون عضویت

درج آگهی رایگان بدون عضویت، و حتی درج آگهی پولی،ایجاد رپورتاژ و گرفتن بک لینک از اساسی ترین کارهایی است که در تبلیغات...

ثبت آگهی استخدام رایگان

ثبت آگهی استخدام رایگان در سایت sellfree.ir. وب سایت درج آگهی استخدام رایگان سلفیری (sellfree.ir) بخاطر امکانات سرچ قوی کمک...

انتشار آگهی رایگان

انتشار آگهی رایگان بطور حتم برای کسب و کارهای متفاوت کارایی بسیار بالایی خواهد داشت. فضای اینترنت برای ثبت و انتشار...

ثبت پست مهمان با لینک های فالو

خدمات ثبت پست مهمان و درج بکلینک با لینک های فالو توسط سایت سلفری sellfree

اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان

جهت ثبت آگهی در اینترنت می توانید از دو طریق طریق سایت ثبت آگهی و برنامه ثبت آگهی اقدام نمایید. برنامه ها و سایت...

رایگان رتبه اول گوگل باش

بودن در نتایج برتر گوگل می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش و برند سازی شما داشته باشد. دارکوب امکانی برای...

برنامه ثبت آگهی

برای راه اندازی یک کسب و کار جدید باید از روش های تبلیغاتی گوناگونی در جهت، یک نتیجه مطلوب استفاده کنیم.

ثبت آگهی در گوگل

ثبت آگهي در گوگل موجب پيشرفت شاياني در کسب و کارتان مي شود.

ثبت آگهی فروش کالا

ثبت آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir

سایت آگهی رایگان دارکوب

دارکوب سایت های آگهی رایگان بسیاری تاکنون طراحی نموده است.

بهترین سایت سازهای رایگان

در این مقاله قصد داریم به چند مورد از بهترین سایت سازهای رایگان ایرانی و خارجی بپردازیم. برای دانستن اطلاعات بیشتر...

درج آگهی تبلیغاتی رایگان

امروزه تبلیغات و بازاریابی به اندازه ای رشد کرده که می توان گفت در گسترش یک کسب و کار، حرف اول را می زند. به طوری...

سیستم های مدیریت محتوای رایگان برای طراحی سایت

هنگامی که صحبت از ساخت وب سایت هایی می شود که متمرکز بر محتوا هستند، بهترین گزینه معمولاً انتخاب سیستم مدیریت محتوا...

درباره ما | راهنما | قوانین و مقررات | کاربران | تماس با ما | مقالات | دسته بندی ها | darkoobwebdesign
طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد