جستجو

ثبت آگهی فروش کالا

(5 رای)
ثبت آگهی فروش کالا
به روز رسانی: 05 تیر 1401 ساعت 16:01:06
تاریخ ثبت: 31 خرداد 1401 ساعت 09:45:02
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/79612
ثبت آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir

مقدمه

 همانطور که می دانید در گذشته های نه چندان دور افراد برای جستجوی کالای خود برای خرید و فروش وقت زیادی را صرف می کردند. برای مثال در مجلات، روزنامه ها و یا تراکت ها به دنبال محصول خود می گشتند. به خاطر این موضوع سایت های معتبر و رایگان ثبت آگهی فروش کالای زیادی مثل سایت sellfree.ir طراحی شده است که با سرچ در گوگل یا مرورگر خود آن ها را پیدا خواهید کرد. 

امکان شرط انتشار آگهی در سایت الزامی است:

همانطور که می دانید هر وبسایت که ثبت آگهی فروش دارد رایگان نیست و با در نظر گرفتن این شرایط ثبت آگهی انجام می شود. در اینجا نکته قابل توجه این است که سایت های معتبری نیز وجود دارند که به صورت رایگان و یا برای ویژه شدن شرایط با مبلغی بسیار ناچیز درج آگهی فروش رایگان شما را انجام می دهند. و این سایت های رایگان آگهی برای کسانی که قصد فروش یا خرید هر محصولی را دارند بسیار مناسب می باشد. برای فروش کالا با ثبت آگهی رایگان در وب سایت sellfree.ir می توانید به راحتی محصولات و کالاهای خود را برای مخاطبین تبلیغ کرده و در اختیارشان قرار داد. و با این روش می توانند به کسب و کار خود رونق داده و کسب و کار خود را پیشرفت دهند. یکی از ویژگی های تاثیر گذار در این وب سایت پر بازدی بودن آن است.

استفاده از سایت های ثبت آگهی فروش رایگان چه شرایطی دارد:

یک راه مهم برای صرفه جویی در هزینه های صاحبان کسب وکار و همچنین تولید کنندگان مناسب است درج آگهی فروش کالا در سایت های معتبر رایگان است. و آن ها از این طریق به معرفی و فروش محصولات خود می پردازند. همچنین با بیشتر دیده شدن محصولات و خدمات این قشرها در این سایت ها باعث رونق بیشتر در کسب و کارشان خواهد شد.

تعریف فروش

هر شخصی یک تعریف از کلمه فروش برای خود دارد. خیلی از افراد می پرسند که فروش به چه معنا می باشد؟ تا حتی فروشندگان حرفه ای هم ممکن است نتوانند تعریف دقیق یا کاملی از فروختن یا فروش داشته باشند. در اینجا باید بگوییم فروش (sale) به مجموعه اقداماتی گفته می شود که یک شخص (فروشنده) انجام می دهد تا به خریدار کمک کند بتواند کالای مورد نظر خودش را انتخاب کند. که این کالا هم میتواند محصول فیزیکی یا حتی نوعی خدمات باشد که خریداران انتخاب کرده و از آن استفاده می کنند.از دیگر موارد مهم درباره تعریف فروش می توان شروع یک رابطه با خریدار مایوس نام برد که فروش نقطه پایانی بازاریابی (marketing)، می باشد.

در واقع فروش به این تعاریف ذکر شده ختم نمی شود، بلکه یک سری فرایندهایی در دل خود دارد که به سه قسمت میتوانیم تقسیم کنیم:

1-اقدامات قبل از فروش.

2-اقدامات خود فروش.

3-اقدامات و خدمات پس از فروش.

تعریف اقدامات قبل از فروش:

زمانی که از فروش صحبت می کنیم و از خودمان معنی فروش را می پرسیم، ممکن است فقط یک تعریف در ذهنمان خطور کند ولی در واقع فروش زمانی اتفاق می افتد که قبل از فروش اقداماتی انجام شده باشد. که قسمتی از آن به مارکتینگ یا همان بازاریابی آن برمیگردد که بخش مارکتینگ و فروش باید همکاری تنگاتنگی با هم داشته باشند. می توان به بخش دیگری به نام پیش بینی فروش اشاره کرد. پس از این فعالیت ها و اقدامات فروش در مرحله مهمی قرار می گیرد. در این مرحله شما مطمئن می شوید که شخص مناسبی را برای فروش انتخاب کرده اید. فروشنده باید مهارت های مقاله در فروش را بلد باشد.

تعریف تبلیغات:

تبلیغات در واژه به معنی آگهی و اعلان می باشد که در حقیقت قشر خاصی از جامعه را مخاطب قرار داده است تا بتوانید پیام خود را به آن ها انتقال دهید. این پیام ها به وسیله تحت تاثیر قرار دادن احساسات مخاطبانش باعث جلب توجه و ترغیب آن ها برای خرید شده است. در این راه از انواع تکنیک ها و روش های رفتاری و ارتباطی موثر و تاثیرگذار می شود استفاده نمود. بنابر توضیحات گفته شده تبلیغات، راه و روشی برای معرفی و فروش محصولات به حساب می آید. همانطور که می دانید تبلیغات یک راه بسیار مفید و موثر برای میزان آگاهی مشتریان و مخاطبان است. پس از طریق انجام شیوه های متنوع تبلیغاتی، مشتری های بسیاری با محصولات و نوآوری های شرکت ها و تولیدی های شما آشنایی پیدا می کنند. به خاطر این آشنایی بخشی از آن ها نسبت به خرید از آگهی های شما ترغیب می شوند. و اگر از روش های تبلیغاتی موثر برای معرفی محصولات استفاده شود مسلما نتایج متفاوتی رقم می خورد و فروش آن چند برابر خواهد شد.

تعریف اقدامات فروش

در این مرحله مشتری قانع شده و تصمیم به خرید محصول مورد نیاز خود می گیرد. در زمان خرید و فروش در بعضی از کسب و کارها تعیین قیمت محصول، ارائه دادن تخفیف به مشتری و خدماتی که به مشتری داده می شود باید در آگهی یا تبلیغات حتما بیان شود. طریقه پرداخت وجه و تحویل محصول تکنیک های خودش را دارد.

تعریف اقدامات بعد از فروش

یکی از امتیازاتی که برای فروشنده محسوب می شود اقدامات پس از فروش محصولاتش می باشد، که ازین طریق می توان به مشتری اطمینان خاطر داد و مشتریان خود را حفظ کند.

سایت sellfree.ir

سایت selfree.ir که توسط یکی از قوی ترین و بزرگ ترین سایت های ایران طراحی شده است. که از امکانات مختلفی همزمان برخوردار است. میشه گفت تمامی مشلغل و حرفه ها در دنیای امروز نیاز به یک فزوشگاه اینترنتی دارند. که یکی از چند امکانات مهم این وب سایت برای صاحبان مشاغل ارائه فروشگاه اینترنتی رایگان می باشد. این وب سایت قابلیت های سایت دیوار  و برخی امکانات سایت دیجیکالا را دارا می باشد تا امکانات چند سایت را در خود به صورت یکجا به مخاطبانش ارائه کند. برخی قابلیت های این سایت عبارت است از: آگهی استخدام، بازاریابی اینترنتی، درج آگهی رایگان و ویژه، ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایگان، خرید و فروش کالاهای دست دوم توسط مردم و غیره.

فضاهای مناسب برای فروش

با مطالعه این مقاله شما می توانید با ثبت یا درج آگهی فروش کالا از طریق اینترنت و وب سایت ها آشنایی پیدا کنید. نوبت آن است که در مورد فضاهای مختلف فروش صحبت کنیم که در دنیای امروز بحث اینترنت و فضای مجازی بسیار داغ است. فروش با ثبت آگهی فروش کالا در سایت های خرید و فروش از جمله سایت sellfree.ir، که تمام موارد ذکر شده بالا را برای شما تسهیل خواهد کرد بسیار رونق دارد. امروزه ثبت آگهی فروش کالا در بستری گسترده تر، با مخاطب بیشتر، و بدون محدودیت مکانی و زمانی در اینترنت صورت میگیرد که بازدهی آن به قدری سریع و بالا می باشد که کمتر شخصی به سراغ روش های تبلیغات سنتی و قدیمی می رود.

امروزه یکی از مهمترین شکل های بازاریابی تبلیغات و خرید و فروش آنلاین توسط وب سایت ها می باشد که خواسته یا ناخواسته برای موفقیت در خرید و فروش باید به سمت محیط اینترنت بروید. وب سایت sellfree.ir برای ممانعت از اتلاف وقت، محل امن و مطمئنی برای خرید و فروش آنلاین محصولات و کالاهای نو و دست دوم می باشد. به شما پیشنهاد می کنم یکبار بخش ثبت آگهی فروش کالا در وب سایت sellfree.ir را امتحان کنید تا مشتری همیشگی این سایت شوید.

فروش کالای دست&zwnj دوم

مسلما یکی از هوشمندانه ترین اقدامات برای تمامی صاحبان کسب و کار ثبت آگهی فروش کالا می باشد. اگر شخصی قصد فروش کالایی را داشته باشد، سایت sellfree.ir برای انواع تبلیغات بسیار مناسب می باشد، که دارای تنوع بسیار زیاد است.

نوشتن آگهی جذاب در سایت sellfree:

بالاترین هدف برای شروع و راه اندازی یک کسب و کار، پیشرف کردن در فروش محصول به بهترین روش است. لازم به ذکر است که در رونق کسب و کار بازار یابی یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در این موضوع است. همچنین تبلیغات خوب و مناسب در کنار بازاریابی خوب می توانند به خوبی یک محصول را معرفی کنند و در فروش و خرید آن سرعت ببخشند. زیرا اطلاع رسانی از یک محصول به وسیله بازاریابی و تبلیغات مناسب به خوبی یک محصول را به مخاطبش معرفی می کند و اعتماد مخاطبان را به خود جلب می کند.

 

ثبت آگهی رایگان کالا لیست آگهی رایگان کالا

 

 • استفاده از کلمات ساده:

محتوای تبلیغاتی یکی از بهترین راه های تبلیغاتی است که بیشترین تاثیر را روی مخاطب می گذارد. زیرا این روش با کلمات ساده و روان یک متن آگهی جذاب را درست می کند تا هر قشری از مخاطبین متوجه آن بشوند.

 • از تیترها و جملات قشنگ و جذاب استفاده کنید:

اطلاعات را رایگان در اختیار مشتریان قرار دهید. از جملات جذاب برای جلب نظر مشتری استفاده کنید تا مخاطبتان برای خواندن کامل متن آگهیتون ترغیب شود.و باید یاد آوری شود که مهم ترین قسمت یک آگهی تیتر اصلی آن آگهی می باشد.

 • آگهی باید واقعی باشد:

در ثبت آگهی فروش کالا سایت سلفیری از جمله سایت هایی است که در کار خود صادق است. برای تصویر آگهی مد نظر باید از عکس های حقیقی با وضوح بالا استفاده شود. به دلیل نبودن واسه در سایت های اگهی فروش کالا فروشنده و مشتری به طور مستقیم با هم در ارتباط هستند بنابراین داشتن صداقت در این امر بسیار پراهمیت است. لذا با رضایت مشتری افراد بیشتری جذب می شوند.

امتیازات ثبت آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir:

1-ایجاد و مدیریت سریع و بسیار راحت.

2-اطلاع پیدا کردن از وضعیت و آمار کالاهای فروخته شده.

3-با درج آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir با توجه به روش های نوین بازاریابی این سایت شما با افزایش بازدیدکنندگان مواجه خواهید شد. 

4-رتبه بالا در موتورهای جستجوگر.

5-دریافت وجه از خریدار و پرداخت آن به فروشنده بعد از تحویل کالا به خریدار.

6-اطلاع رسانی به وسیله ایمیل به فروشنده و خریدار.

7-امکان برقراری مزایده.

8-نداشتن محدودیت برای تعداد کالاهای موجود در فروشگاه شما.

ثبت آگهی فروش کالا، در وب سایت sellfree.ir دارای سرویس حمایت از مشتریان می باشد که تا اطمینان از دریافت کالا توسط خریداران را حاصل نکند مبلغی به فروشنده پرداخت نخواهد کرد. که پرداخت آنلاین (اینترنتی) آن از طریق پرتال الکترونیکی بانک های متصل به شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.

امتیازات تبلیغات و آگهی های فروش کالا در وب سایت sellfree.ir:

در این جا می خواهیم امتیازات و روش های فروش کالا با ثبت آگهی رایگان در سایت sellfree.ir را با شما بررسی کنیم.

راه های ثبت آگهی فروش کالا:

 • شما به عنوان فروشنده می توانید برای خریداران جایزه در نظر بگیرید تا آن ها را مجذوب خود کنید.
 • با مخاطبان خود رو راست باشید.
 • مخاطبان را از اتفاقات پشت پرده خود با خبر کنید. 
 • ارائه پیشنهاد های رایگان به مخاطبان و عضویت در شبکه های اجتماعی.در اتفاقات اجتماعی شرکت کنید.وب سایت خود را همیشه به روز نگه دارید. 

وب سایت sellfree.ir همیشه در کنار شما و در دسترس شما خواهد بود که  وب سایت سلفیری بر اساس نیاز و شهر و حتی محل زندگی خودتان برای شما فیلتر گذاشته است. نکته مثبت دیگر وب سایت وجود تصاویر واقعی است. شما با دنبال کردن نیازهای خود در در آگهی های فروش کالا می توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. بخش درج آگهی فروش کالا سایت sellfree.ir با دسته بندی مرتب محصولات و شرح درباره آن ها کار را برای شما ساده نموده است و باید گفت ثبت آگهی در این سایت بسیار ساده است که فقط کافی است شما وارد سایت شوید، عضو شوید و سپس محصول خود را درج کنید.

پس از رفتن داخل سایت سلفیری (sellfree.ir) و ورود به بخش ثبت آگهی کالا میتوانید با تنظیم فیلتر خود موضوع آگهی خود را انتخاب نموده و طبق آن نوع محصولی که قصد فروشش را دارید را انتخاب کنید. پس از انتخاب این مورد موارد مرتبط نمایش داده می شود که بنا بر نیاز خود و نوع محصول آن ها را پر کنید. بعد از انتخاب این مورد آیتم های مربوطه به شما نشان داده می شود. سپس با وارد کردن عکس و اطلاعات خواسته شده بدون صرف هزینه و زمان دیگه باید منتظر تماس خریداران باشید.

دیگر امتیازات فروش کالا با ثبت آگهی رایگان

در این قسمت می خواهیم به امتیازات درج آگهی فروش کالای رایگان در سایت sellfree.ir اشاره کنیم.

 • دسترسی راحت:

از اصلی ترین امتیازات برای فروش کالا با ثبت آگهی رایگان در سایت sellfree.ir دسترسی راحت به تبلیغات آن است، که با وارد شدن به سایت می توانید بروزترین آگهی ها را مشاهده کنید.

 • دسترسی گسترده:

برای دسترسی داشتن به تبلیغات در سایت سلفیری به راحتی می توانید در هرجای کشور نام محصول خود را تایپ کنید تا محصول خود را پیدا کنید.

 •   در دسترس بودن تبلیغات به مدت زمان زیاد:

بودن آگهی های فروش به مدت زمان بالا در سایت.

 • مقرون به صرفه بودن:

فروش کالا با ثبت آگهی رایگان در سایت های با اعتبار از جمله وب سایت sellfree.ir بدون هزینه می باشد فقط کافیست ثبت نام کنید. البته برای امکانات ویژه در این سایت ها باید مقدار ناچیزی هزینه پرداخت کرد که فرقی با پرداخت نکردن هزینه ندارد.

 • دسته بندی بودن آگهی ها:

در این سایت آگهی کردن محصولات به عنوان فروشنده و پیدا کردن کالا یا محصول مورد نظر به عنوان خریدار برای تسریع در وقت و پیدا کردن دقیق تر کالای مورد نظر و همچنین آگهی کردن با بازدهی بالاتر از دسته بندی آگهی ها استفاده می شود.

سوالات متداول

 • سايت sellfree چيست؟

موضوع اصلي سامانه sellfree، نيازمندي رايگان اينترنتي است. يعني فروشنده مي تواند کالا يا خدمات خود را جهت معرفي در sellfree ثبت نمايد تا هزاران خريدار بدون حضور واسطه با کالا يا خدمات فروشنده آشنا شده و اقدام به تماس با وي نمايند.

 • تسويه حساب توسط وب سايت sellfree به چه شکل انجام مي شود؟

ثبت آگهي فروش کالا، در وب سايت sellfree.ir داراي سرويس حمايت از مشتريان مي باشد که تا اطمينان از دريافت کالا توسط خريداران را حاصل نکند مبلغي به فروشنده پرداخت نخواهد کرد. که پرداخت آنلاين (اينترنتي) آن از طريق پرتال الکترونيکي بانک هاي متصل به شبکه شتاب امکان پذير مي باشد.

 • آيا ثبت آگهي در سايت sellfree رايگان است؟

بله، شما ميتوانيد در سايت sellfree کاملا رايگان ثبت آگهي انجام دهيد.

 • ويژه شدن آيتم ها چه مزايايي نسبت به آيتم هاي معمولي دارد؟

1- 10 درصد از درآمدهاي اين سايت صرف امور خيريه مي گردد.

2- با توجه به آنکه سيستم مرتب سازي پيش فرض مطالب سايت بر اساس آيتم هاي ويژه و سپس آيتم هاي معمولي مي باشد، در همه بخش هاي وب سايت ابتدا موارد ويژه و سپس موارد معمولي نمايش داده مي شود. تعداد بازديد کنندگان آگهي هاي ويژه به نسبت آگهي هاي رايگان بيشتر است.

3- لينک درج شده در مطالب ويژه به صورت فالو نمايش داده مي شود و لينک مطالب عادي به صورت نوفالو مي باشد. لينک هاي فالو تاثير بسيار مثبتي بر روي سئو وب سايت دارند.

4-امکان درج لينک در بدنه مطالب ويژه وجود دارد حال آنکه لينک ها در بدنه مطالب عادي نمايش داده نمي شود. به اين ترتيب قابليت قرار دادن لينک با متن اختياري براي آيتم هاي ويژه وجود خواهد داشت.

5- در ليست مطالب آيتم هاي ويژه با برچسب ويژه نمايش داده مي شوند که همين مورد باعث تمايز آگهي و تعداد کليک بيشتر بر روي آن خواهد شد.

6-آگهي هاي ويژه در نتايج موتور جستجوي گوگل نيز در جايگاه هاي بهتري قرار ميگيرند.

7- پس از ويژه شدن آگهي هشدار "اين آگهي رايگان است" و باکس پيرامون آن به صورت کامل نمايش داده نمي شود و آگهي بهتر ديده مي شود.

 • آيا اطلاعات کاربري مخاطبان در جاي ديگري نشر پيدا خواهد کرد؟

خير، به هيچ وجه هيچ يک از اطلاعات مخاطبان سايت sellfree در جاي ديگر به اشتراک گذاشته نخواهد شد. و بصورت کاملا محرمانه نزد سايت sellfree محفوظ خواهد ماند.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

سایت درج آگهی رایگان ملک

امروزه گسترش همه جانبه شبکه اینترنت تغییرات عمده ای را در زندگی روزمره افراد و کسب و کارها ایجاد کرده به صورتی که...

درج رایگان آگهی استخدام

روز به روز تکنولوژی در دنیا در حال رشدوتوسعه است و تاثیر به سزایی در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی ما انسان ها گذاشته...

10 سایت برتر درج آگهی در ایران

امروزه یکی از کارهایی که در بازاریابی دیجیتال میتواند هر کسب و کاری را متحول سازد، ثبت آگهی وتبلیغ در گوگل از طریق...

چطور آگهی در دیوار بگذاریم؟

در این راهنمای جامع، یاد بگیرید که چگونه به طور موثر ثبت آگهی در دیوار کنید و تلاش‌های تبلیغاتی آنلاین خود را به...

سایت های برتر آگهی رایگان

سایت های بسیار زیادی جهت ثبت آگهی در کشور وجود دارند که از معروف ترین آنها وب سایت رایگان بفروش، دیوار و شیپور می...

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟

آیا بهبود دیده شدن آنلاین خود را می‌خواهید؟ با قدرت رپورتاژ آشنا شده و یادگیری کنید که چگونه می‌تواند حضور آنلاین...

خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی

با خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی، دسترسی به مخاطبان خود را گسترش دهید. در این مقاله، به مزایا، روش‌ها و پاسخ به...

ثبت آگهی استخدام رایگان

ثبت آگهی استخدام رایگان در سایت sellfree.ir. وب سایت درج آگهی استخدام رایگان سلفیری (sellfree.ir) بخاطر امکانات سرچ قوی کمک...

ثبت آگهی رایگان در گوگل

یاد بگیرید چگونه آگهی خود را به صورت رایگان در گوگل ثبت کنید و دیدار آنلاین خود را افزایش دهید. قدرت درج آگهی رایگان...

خرید رپورتاژ آگهی

افزایش اثربخشی وجود دیجیتالی خود را از طریق خرید رپورتاژ (ثبت در دایرکتوری‌ها) بهبود دهید. بیاموزید چگونه از این...

طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد