جستجو

افزایش بازدید آگهی در سایت ها درج آگهی

(15 رای)
به روز رسانی: 13 دی 1399 ساعت 17:27:20
تاریخ ثبت: 05 آذر 1399 ساعت 02:11:47
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/44399
راه های افزایش بازدید آگهی در سایت های درج آگهی، مختلف است. هر روز تعداد کاربرانی که از اینترنت استفاده می کنند افزایش می یابد. بنابراین نمی توانیم منکر تأثیر بسیار زیاد اینترنت در جذب مشتری شویم. زمانی که شما از اینترنت برای معرفی محصولات خود استفاده می کنید، برند تجاری خود را به افراد بیشتری معرفی می کنید.

یکی از راه های معرفی سایت و برند به کاربران، بارگذاری تبلیغات در سایت های درج آگهی است. همه افراد به خوبی می دانند که درج آگهی در سایت ها دارای اهمیت فراوانی است. برای اینکه میزان ترافیک سایت افزایش پیدا کند باید دو عامل را رعایت کنید این دو عامل عبارتند از:

 • محتوا و سئو داخلی

 • درج آگهی تبلیغاتی مناسب در سایت های درج آگهی


در این مقاله سعی می کنیم راه های مختلفی را برای افزایش بازدید آگهی در سایت بیان کنیم. با ما همراه باشید. اما قبل از آن با افزیش بازدید سایت به صورت کامل و پایه ای آشنا می شویم.

معنا و مفهوم کسب بازدید یا ترافیک سایت چیست؟


به طور ساده می توان گفت زمانی که بازدیدکنندگان یا کاربران وارد سایت شما می شوند شما ترافیک یا بازدید کننده بدست آورده اید. به طور معمول بازدیدها را براساس IP کاربران می شمارند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که فقط کاربران اینترنتی میزان ترافیک سایت را مشخص نمی کنند، بلکه ربات ها و ابزارهای آنلاین نیز باعث افزایش بازدید سایت می شوند.

تعریفی که بیان کردیم یک تعریف بسیار ساده است و باعث گمراهی بسیاری از وب مسترها شده است. این افراد با توجه به این تعریف ساده تمام تلاش خود را برای جذب بازدید قرار می دهند. اما همانطور که می دانید در بازاریابی آنلاین کمیت برکیفیت اولویت دارد. بنابراین اگر می خواهید تلاش های مستمر شما بدون نتیجه نماند باید تمرکز اصلی خود را بر روی نرخ تبدیل قرار دهید نه کسب بازدید.

راه های افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان در سایت های درج آگهی


همانطور که می دانید راه های مختلفی برای افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان وجود دارد. در ادامه به معرفی و بررسی چندین راه افزایش بازدید آگهی می پردازیم.


 1. ایجاد لینک
برای اینکه میزان بازدید و ترافیک سایت را افزایش بدهید، می توانید از ایجاد لینک استفاده کنید. هر چه تعداد این لینک ها بیشتر باشد، آگهی شما در موتورهای جستجو امتیاز بهتری کسب می کند. این کار باعث می شود میزان ترافیک و بازدید سایت های درج آگهی افزایش پیدا کند.

زمانی که شما از لینک استفاده می کنید اگر کلمه کلیدی مورد نظر در موتورهای جستجو سرچ شود، آگهی تبلیغاتی شما در صدر مطالب قرار می گیرد. اگر بتوانید میزان ترافیک سایت خود را افزایش بدهید، میزان بازدید شما افزایش می یابد در نتیجه میزان فروش محصولات نیز افزایش می یابد.


 1. اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی
یکی دیگر از راه های افزایش ترافیک و آمار بازدیدکنندگان، اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی است. برای این کار می توانید بر روی چهار لینکی که در زیر صفحه آگهی به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر و ... قرار دارد، کلیک کنید و آگهی مورد نظر را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

در حال حاضر اینستاگرام یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی است. می توانید از دوستان خود بخواهید تا لینک آگهی شما را در صفحه شخصی خود قرار بدهند یا این که در اینستاگرام عضو باشید و دارای یک صفحه شخصی باشید و لینک آگهی خود را در آن قرار بدهید. هر چه میزان اشتراک گذاری آگهی شما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد، میزان دیده شدن شما قطعاً بیشتر خواهید شد. همچنین ارزش آگهی شما نزد موتورهای جستجو بیشتر خواهد شد و رتبه بهتری را دریافت خواهید کرد.


 1. درج مجدد اگهی
یکی دیگر از راه هایی که باعث افزایش بازدید آگهی در سایت های درج آگهی می شود، استفاده از قابلیت درج مجدد آگهی است. سایت های مختلفی هستند که شما می توانید به صورت رایگان در آنها آگهی خود را منتشر کنید. یکی از این سایت های درج آگهی به صورت رایگان، سایت دارکوب است. شما می توانید در این سایت آگهی خود را به طور مجدد درج کنید.

برای این کار می توانید به کنترل پنل بروید و آگهی خود را مجدداً بارگذاری کنید. درج دوباره آگهی باعث می شود آگهی شما در قسمت بالای لیست به نمایش گذاشته شود. بنابراین بدون درج مجدد آگهی می توانید میزان ترافیک سایت خود را افزایش بدهید.


 1. اطلاعات مربوط به آگهی را به صورت کامل تکمیل کنید
زمانی که شما تمام اطلاعات آگهی خود را در زمان بارگذاری آگهی در سایت های درج آگهی کامل می کنید، این کار باعث تأثیر مثبت بر روی رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو می شود. در واقع کامل بودن آگهی باعث جلب توجه کاربران بیشتری خواهد شد. بهتر است اطلاعات آگهی خود را به صورت کامل بنویسید و یک عکس مناسب برای آن انتخاب کنید.

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، هیچ وقت دو یا چند آگهی را با عنوان و توضیحات تکراری درج نفرمایید. زیرا این کار باعث کاهش رتبه و تعداد بازدید کنندگان آگهی خواهد شد. بنابراین برای بهتر دیده شدن هر آگهی را فقط یک بار منتشر کنید.


 1. انتشار آگهی در سایت های مختلف
مورد دیگری که برای افزایش بازدید آگهی باید به آن توجه داشته باشید این است که برای هر سایت، آگهی مختص به خود ایجاد کنید. این کار باعث می شود آگهی شما دارای جذابیت بیشتری شود و در نتیجه مخاطبین بیشتری را به سمت خود جلب کند.


 1. درج آگهی در سایت های پربازدید
برای این کار باید سایت های پربازدید را شناسایی کنید. قرن حاضر به قرن ارتباطات معروف است و بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری و دلایل متعدد خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. بنابراین یکی از راه های دیده شدن، بارگذاری آگهی در سایت های درج آگهی پربازدید است. بسیاری از شرکت ها و مؤسسات در زمان راه اندازی از طریق تبلیغ در سایت های پربازدید محصولات خود را به سایرین معرفی کرده اند. این روش دارای چند مزیت است که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.

 • با استفاده از این روش در مدت زمان کمتری به بازدید کنندگان بیشتری دست پیدا می کنید. بنابراین استفاده از این روش باعث افزایش بازدید آگهی می شود.

 • در این روش می توانید با طراحی اصولی تبلیغات، برندسازی کنید و با استفاده از بازاریابی آنلاین خدمات و محصولات خود را به افراد بیشتری در سطح جهان معرفی کنید و میزان فروش محصولات خود را افزایش بدهید.

 • سایت های پربازدید معتبر هستند و شما می توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید و با پرداخت هزینه کمتری تبلیغ خود را در دید عموم قرار دهید.

 • این کار باعث می شود برند شما در ذهن مخاطبین حک شود و به راحتی شما را از یاد نبرند.


سخن آخر

امروزه بسیاری از کارهای روزمره ما توسط اینترنت و شبکه های مجازی انجام می شود. بسیاری از افراد زمان زیادی را در اینترنت به دنبال محصول مورد نظر خود هستند. بنابراین اینترنت یک بستر برای پیشرفت کسب و کارها فراهم کرده است. بسیاری از کسب و کارها در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و توانسته اند میزان بازدید سایت خود را افزایش بدهند. در این مقاله سعی کردیم راه های افزایش بازدید آگهی در سایت های درج آگهی را بیان کنیم.

بهترین راه برای افزایش بازدید آگهی، درج آن در سایت های پربازدید است. زیرا همانطور که می دانید افراد زیادی به این سایت ها مراجعه می کنند و به دنبال محصولات مورد نیاز خود هستند. بنابراین درج آگهی در سایت های پربازدید می تواند باعث افزایش بازدید آگهی تبلیغاتی و در نتیجه سایت شما شود.

 
نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

ثبت آگهی در گوگل

ثبت آگهي در گوگل موجب پيشرفت شاياني در کسب و کارتان مي شود.

ثبت آگهی رایگان در گوگل

یاد بگیرید چگونه آگهی خود را به صورت رایگان در گوگل ثبت کنید و دیدار آنلاین خود را افزایش دهید. قدرت درج آگهی رایگان...

درج رایگان آگهی استخدام

روز به روز تکنولوژی در دنیا در حال رشدوتوسعه است و تاثیر به سزایی در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی ما انسان ها گذاشته...

سایت های برتر آگهی رایگان

سایت های بسیار زیادی جهت ثبت آگهی در کشور وجود دارند که از معروف ترین آنها وب سایت رایگان بفروش، دیوار و شیپور می...

10 سایت برتر درج آگهی در ایران

امروزه یکی از کارهایی که در بازاریابی دیجیتال میتواند هر کسب و کاری را متحول سازد، ثبت آگهی وتبلیغ در گوگل از طریق...

خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی

با خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی، دسترسی به مخاطبان خود را گسترش دهید. در این مقاله، به مزایا، روش‌ها و پاسخ به...

ثبت آگهی فروش کالا

ثبت آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir

اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان

جهت ثبت آگهی در اینترنت می توانید از دو طریق طریق سایت ثبت آگهی و برنامه ثبت آگهی اقدام نمایید. برنامه ها و سایت...

درج آگهی رایگان بدون عضویت

درج آگهی رایگان بدون عضویت، و حتی درج آگهی پولی،ایجاد رپورتاژ و گرفتن بک لینک از اساسی ترین کارهایی است که در تبلیغات...

خرید رپورتاژ آگهی

افزایش اثربخشی وجود دیجیتالی خود را از طریق خرید رپورتاژ (ثبت در دایرکتوری‌ها) بهبود دهید. بیاموزید چگونه از این...

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟

آیا بهبود دیده شدن آنلاین خود را می‌خواهید؟ با قدرت رپورتاژ آشنا شده و یادگیری کنید که چگونه می‌تواند حضور آنلاین...

معرفی چند سایت برتر ایرانی برای بک لینک سازی

با بک لینک سازی و استفاده از سایت‌های بک لینک سازی، رتبه وب‌سایت‌تان را بهبود داده و افزایش حضور آنلاین خود را...

طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد