موتور جستجو (فیلترها)

ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام

تاریخ ثبت: 29 شهریور 1398 ساعت 16:46:18
به روز رسانی: 03 مهر 1398 ساعت 15:19:33

شبکه‌های اجتماعی روز به روز ارزش زیادی در بین مردم و کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ پیدا می‌کنند. بسیاری از افراد از این شبکه‌ها و قدرتی که دارند برای درآمدزایی و کسب شهرت بیشتر استفاده می‌کنند. امروزه در رأس شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام قرار دارد. بسیاری از افراد توانسته‌اند با افزایش کاربران خود و تعداد لایک های هر پستی که در صفحه خود می‌گذارند به شهرت زیادی رسیده و از این طریق درآمد کلان به دست بیاورند. البته این کار به آن آسانی که فکر می‌کنید نیست، اگر بخواهید که فالورها و لایک های خود را افزایش دهید بدون اینکه ترفندهای لازم را بدانید ممکن است مدت‌های بسیاری طول بکشد. یا اینکه در طول راه تعدادی از فالورهای خود را از دست بدهید. برای اینکه بتوانید در طول مدت کم بازده پیج خود را افزایش دهید، لازم است تا برخی اصول و ترفندهای لازم را بدانید. به دست آوردن فالورهای واقعی احتیاج به دانشی در مورد اینستاگرام و روش‌های جذب کاربران دارد. برای این منظور ما در این مقاله به شما ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم تا پیج شما بازدید بیشتری داشته باشد و فالورهای واقعی شما افزایش یابد.


جهت ایمن سازی اینستاگرام خود کلیک نمایید


انجام خدمات اینستاگرام

  1. برای جذب فالورهای بیشتر، در پیچ‌های دیگران کامنت بگذارید
یکی از راه‌هایی که بتوانید فالورهای پیج‌های دیگر را جذب پیج خود کنید این است که در پست‌های افراد محبوب کامنت بگذارید. با فعالیت‌های زیاد در پیچ‌های افراد دیگر می‌توانید دیگران را به پیج خود جذب کنید. در اینستاگرام ارتباط متقابل بسیار اهمیت دارد. با کامنت های جذابی که در زیر پست‌های افراد دیگر می‌گذارید، می‌توانید از فالورهای آن‌ها نیز استفاده کنید. البته می‌توانید به فالورهای افراد مشهور سرزده و به آن‌ها درخواست فالو نیز بدهید.


ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام


  1. از هشتگ های قوی استفاده کنید
در زیر پست‌هایی که می‌گذارید حتماً از هشتگ های قوی استفاده کنید. در آپدیت جدید اینستاگرام افراد می‌توانند هشتگ های مورد علاقه خود را فالو کنند. شما می‌توانید از این ترفند استفاده کنید و برای خود فالورهای بیشتری به دست بیاورید. توجه داشته باشید که با فالورهای بیشتر می‌توانید لایک های بیشتری داشته باشید. این هشتگ ها دارای تأثیر زیادی هستند. در این مورد اگر پیج خود را باز بگذارید و آن را خصوصی نکنید، بهتر است. البته باید این را در نظر داشته باشید که اگر هشتگی که در زیر پست خود استفاده کرده‌اید ربطی به پست شما نداشته باشد، تأثیر خود را از دست می‌دهد و دیگر کاربران علاقه‌ای به آن نشان نمی‌دهند. پرکاربردترین هشتگ های فارسی: کلیپ، فوتبال، ورزش، خبر، لباس، عکس، دابسمش، ویدئو و… است.
هشتگ های مناسب می‌توانند شما را بیشتر معرفی کنند و یکی از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام محسوب می‌شود. در قرار دادن این هشتگ ها باید دقت لازم را داشته باشید.

  1. فالورهای فیس بوک خود را به اینستاگرام منتقل کنید.
با لینک کردن دیگر اکانت هایی که در سایر شبکه‌های اجتماعی دارید، می‌توانید فالورهای بیشتری جذب کنید. با این کار افرادی که شما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، می‌توانند به اینستاگرام شما منتقل شوند و از این راه لایک های بیشتری به دست می آورید. پس فراموش نکنید که فعالیت خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی بیشتر کنید تا از این راه لایک های بیشتری به دست آورید.

ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام


  1. زمان‌های مناسبی برای بارگذاری پست انتخاب کنید
برای زمان‌بندی در گذاشتن پست‌های خود باید دقت داشته باشید. طبق آمار افراد معمولاً در روزهای شنبه بین ساعت 5 تا 6 عصر بیشتر در اینستاگرام هستند. در روزهای سه‌شنبه تا پنج‌شنبه بین ساعت 3 تا 4 عصر موقع خوبی برای گذاشتن پست جدید است. در این زمان‌ها باید پست خود را آماده کرده و در صفحه بارگذاری کنید. البته باید در چند ساعت اولیه بعد از پست گذاشتن آنلاین باشید. در این ساعات باید کامنت هایی که گذاشته می‌شود را پاسخگو باشید و لایک های خود را مدیریت کنید. در پاسخ‌دهی به کامنت ها باید نهایت دقت خود را داشته باشید و جواب‌های تأثیرگذار ثبت کنید، تا با شما تعامل بیشتری داشته باشند.
زمان‌بندی برای بارگذاری پست‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از مهم‌ترین ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام محسوب می‌شود.

  1. تعداد پست‌های بیشتر لایک های بیشتر
باید در روز فعالیت زیادی داشته باشید و پست‌ها و استوری های جالبی بگذارید. این فعالیت بیشتر موجب می‌شود تا فالورهای شما در طول روز بیشتر پست‌های شما را ببینند. در طول روز فالورهای شما باید پست‌های جدیدی که گذاشته بودید را در قسمت  home خود ببینند وگرنه از ذهن‌ها فراموش می‌شوید.

ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام


  1. از فیلترهای محبوب استفاده کنید
در اینستاگرام فیلترهایی برای عکس‌ها وجود دارند که به جذابیت آن‌ها کمک زیادی می‌کنند. در استفاده از آن‌ها باید دقت داشته باشید زیرا افراد به بعضی از آن‌ها بیشتر علاقه نشان می‌دهند. از این فیلترها هم برای پست می‌توانید استفاده کنید و هم برای استوری هایی که می‌گذارید. استفاده از اسنپ چت برای فیلترهای صورت بسیار عالی است. همچنین فیلترهای محبوب در اینستاگرام عبارت‌اند از: X-Proll ،Earlybird ،normal ،hefe،rise، Brannan ،Amaro ،valencia ،Lomo-fi ،Hudson که می‌توانید از آن‌ها بیشتر استفاده کنید. این را به یاد داشته باشید که استفاده از هر فیلتر در موقعیت‌های گوناگون، متفاوت خواهد بود.


 


  1. در تزیین پیج خود کوشا باشید
حتماً این مثل را شنیده‌اید که عقل مردم به چشم آن‌هاست. پس باید کاربران خود را با اولین بازدید به پیج اینستاگرام، جذب کنید. طراحی داخلی پیج امروزه در جذب کاربران اهمیت فراوانی دارد. برای زیباتر شدن پیج خود باید پست‌های تبلیغاتی نگذارید و آن‌ها را مدیریت کنید. استفاده از لوگوی زیبا برای صفحه رسمی خود تأثیر بسزایی دارد. لوگوی خود را در تمامی پست‌ها قرار دهید تا رسمی بودن آن را بیشتر نشان دهید.


ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام

تزیین پیج یکی دیگر از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام است که با استفاده از آن می‌توانید کاربران بیشتری را به خود جذب کنید.

  1. همراه با رویدادهای روز پست‌های مرتبط بزارید
محتوای پست‌های خود را باید در نظر بگیرید. در طول سال مناسبت‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید با توجه به آن‌ها پست‌های خود را بسازید. همچنین از رویدادهای روز باخبر باشید و با توجه به آن‌ها پست بگذارید. در مواقعی بعضی از اتفاقات دارای اهمیت بسیار می‌شوند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این باعث می‌شود که فعالیت پیج را به خوبی مدیریت کنید و همگام با رویدادهای روز حرکت کنید. برای تهیه این پست‌ها باید ابتکار عمل داشته باشید. تا جایی که می‌توانید از عکس‌ها و عباراتی که تکراری نیستند استفاده کنید تا تازگی خود را از دست ندهند. خلاقیت را در کار خود اولویت قرار دهید تا بتوانید از رقبای دیگر پیشی بگیرید.

  1. از افراد محبوب اینستاگرام بخواهید شما را تگ کنند
برای اینکه  صفحه شما بیشتر بر سر زبان‌ها بیفتد باید از افرادی که دارای فالورهای زیادی هستند بخواهید که شما را معرفی کنند. البته این کار هزینه‌برداری است. افراد مشهور با توجه به تعداد فالورهای خود نرخی را برای تبلیغات در نظر گرفته‌اند که اگر بخواهید از طریق آن‌ها معرفی شوید باید این مبلغ را بپردازید. برای شهرت بیشتر در فضای اینستاگرام باید از آن‌ها بخواهید که شما را تگ کنند یا اینکه یکی از پست‌های شما را در پیج خود قرار داده و از شما تعریف کنند.

  1. عکس‌های هنری و با کیفیت بگیرید
باید برای پست‌هایی که تهیه می‌کنید از عکس‌ها و ویدیوهای با کیفیت استفاده کنید. برای اینکه فالورهای خود را بیشتر جذب کنید و آن‌ها را راضی نگه دارید باید کیفیت را اولویت خود قرار دهید. در عکس‌هایی که استفاده می‌کنید باید این را مورد توجه قرار دهید که عکس‌ها دست اول و تازه باشند.  افرادی که دارای فالورهای بالا هستند، همیشه از عکس‌های ناب استفاده می‌کنند. در این دنیای مجازی عکس حرف اول را میزند و اگر از عکس‌های تکراری استفاده کنید نمی‌توانید در این بازار دوام داشته باشید. خلاقیت خود را در گرفتن عکس‌ها به کار بگیرید تا بازخورد بیشتری داشته باشد. نباید از تفاوت و خاص بودن بترسید. در اینستاگرام افرادی موفق می‌شوند که می‌توانند همیشه متفاوت و جذاب باشند. همیشه در مدت کوتاهی یکسری از خلاقیت‌ها ترند می‌شوند و بعد از مدت کوتاهی خاص بودن خود را از دست می‌دهند. برای اینکه بتوانید با تنوع سلیقه‌ها و تفاوت ترندها پیش بروید، باید همیشه به روز باشید.


ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام

استفاده از عکس‌های خلاقانه و با کیفیت یکی از مهم‌ترین ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام است که موجب کنجکاوی و جذب افراد زیادی می‌شود.در این مقاله به شما راه‌هایی را معرفی کردیم که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا فالورهای خود را افزایش دهید. با افزایش فالورها تعداد لایک های خود را زیاد می‌کنید.  برای اینکه بتوانید خود را بهتر ارزیابی کنید از این فرمول می‌توانید استفاده کنید.

( تعداد لایک یا کامنت ÷ تعداد فالور )× ۱۰۰ = تعامل کاربران با صفحه‌ی خود

این فرمول به شما نشان می‌دهد که تا چه حد به موفقیت نزدیک شده‌اید. اگر این عدد کمتر از 4.3 درصد باشد به این معنی است که باید بیشتر تلاش کنید یا اینکه در صفحه‌ی خود تغییراتی بدهید. اگر هم که 4.3 درصد بود، می‌توانید نفسی راحت بکشید و خود را در جایگاه مناسبی ببینید. اما اگر این مقدار بیشتر از 4.3 درصد بود به این معنی است که شما کاملاً در سایت خود موفق هستید و می‌توانید از موفقیت خود لذت ببرید. این شبکه‌ی اجتماعی می‌تواند برای شما منبع درآمد خیلی خوبی باشد اما باید ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام را بدانید تا بتوانید خود را در موقعیت درآمدزایی در اینستاگرام ببینید. برای بهتر شدن صفحه خود باید تلاش زیادی بکنید و صبور باشید تا بتوانید دوام بیشتری بیاورید. تنوع و خلاقیت را در اولویت کار خود قرار دهید تا افراد حتی برای کنجکاوی هم که شده وارد پیج شما شوند و پست‌هایی که می‌گذارید آن‌ها را جذب خود کند. نگران این نباشید که شاید دیگران از ایده‌های شما خوششان نیاید. بسیاری از افراد خلاقیت‌ها و ایده‌های عجیب استقبال می کنند.

نظرات

سوالات

ثبت نظر (5 امتیاز)

سوال جدید (5 امتیاز)


نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

افزایش بازدید آگهی

(دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد) رایگان رتبه اول گوگل باشید جهت افزایش...

چرا خرید ویو اینستاگرام اشتباه است؟

امروزه بسیاری از استارت آپ ها، حضوری پررنگ در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام دارند و مدام در تلاش جذب فالوور،...

تبلیغات در اینستاگرام

 بدون شک موفقیت در کسب و کار بدون تبلیغ به جایی نخواهد رسید. بسیاری از افراد پس از کلی کش و قوس  بالاخره تصمیم به...

سئو در اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم بصری قدرتمند است؛ که این وضعیت را در اختیار کسب و کار‌ها قرار‌ می‌دهد تا اهداف خود را به...

امن سازی اینستاگرام

اینستاگرام  نیز به مانند بسیاری از دیگر شبکه های اجتماعی می تواند یک شمشیر دولبه باشد. از یک سو اینستاگرام یک ابزار...

12 تکنیک رایگان افزایش بازدید وب سایت

چرا باید به دنبال افزایش ترافیک وبسایت خود باشیم؟ ترافیک وب سایت یک شاخص مهم در رشد اقتصادی بیزینس شما می باشد. این...

افزایش رتبه الکسای وب سایت

رتبه الکسا چیست؟ رتبه الکسای یک سایت یک ابزار اندازه گیری میزان محبوبیت سایت نسبت به سایر سایت ها می باشد که  بر...

تبلیغات پزشکی در اینستاگرام بدون مجوز ممنوع است

بسیاری از پیج ­های پزشکی  در اینستاگرام اقدام به تبلیغات پزشکی می‌کنند، که اگر بدون مجوز صورت گیرد ممنوع است. اینستاگرام...

اینستاگرام محمد زارع

اینستاگرام محمد زارع mohammad zare https://www.instagram.com/randdy._/ محمد زارع فینالیست برنامه عصر جدید و آکروبات کار محمد زارع...

اینستاگرام فاطمه عبادی

اینستاگرام فاطمه عبادی https://www.instagram.com/art.fatemehebadi/ فاطمه عبادی متولد 1 مرداد 1368 در ماهشهر، نقاش است. این هنرمند...

رفع هک شدن اینستاگرام

 اینستاگرام چیست: شبکه اجتماعی اینستاگرام مبتنی بر اشتراک گذاری عکس و فیلم بوده و هرکسی می تواند با ایجاد یک حساب...

رفع ریپورتی اینستاگرام

رفع ریپورتی اینستاگرام یکی از بزرگترین مشکلاتی می باشد که اغلب کاربران فعال این شبکه اجتماعی محبوب ممکن است با...

بلاک شدن در اینستاگرام

اگر شما هم جزء کاربران اینستاگرام هستید که مدتی است اینستاگرام به شما اجازه دنبال کردن حساب‌های افراد مختلف را...

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام راه‌حل‌های بسیار آسانی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها از صفحه...

دانلود تصویر و ویدئو از اینستاگرام

روش های دانلود تصویر و ویدئو از اینستاگرام از جمله سوال های بسیار مهمی می باشد که شاید شما نیز با آن برخورد کرده...

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در این مقاله به شما نحوه گرفتن تیک آبی تایید کننده اصالت را آموزش می دهیم. اگر تمایل دارید که اکانت اینستاگرام خود...

درباره ما | راهنما | قوانین و مقررات | کاربران | تماس با ما | مقالات | اینستاگرام
طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است