جستجو

معرفی چند سایت برتر ایرانی برای بک لینک سازی

(17 رای)
به روز رسانی: 12 اسفند 1402 ساعت 11:29:39
تاریخ ثبت: 23 اردیبهشت 1399 ساعت 03:15:01
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/29911
با بک لینک سازی و استفاده از سایت‌های بک لینک سازی، رتبه وب‌سایت‌تان را بهبود داده و افزایش حضور آنلاین خود را تجربه کنید. در این راهنما، تکنیک‌ها، استراتژی‌ها و نکات کلیدی برای ایجاد بک لینک با کیفیت را بررسی می‌کنیم.

بک لینک چیست و چه کاربردی دارد؟

بک لینک سازی به عنوان یکی از اصول اساسی بهینه‌ سازی موتورهای جستجو، نقش مهمی در بهبود رتبه وب ‌سایت‌ها در نتایج جستجو دارد. با ایجاد پیوندهای ورودی به وب‌ سایت ‌تان از منابع مختلف، اعتبار و اهمیت آن افزایش می‌یابد.

همانطور که اطلاع دارید لینک سازی یکی از موارد پر اهمیت در سئو سایت و بالا بردن رتبه سایت در گوگل است. در این مقاله به معرفی روش ها و سایت هایی مانند سایت خرید و فروش رایگان می پردازیم که می توانند به ما در ساخت بک لینک در گوگل های معتبر کمک کنند.

اهمیت بک لینک سازی

بک لینک سازی به عنوان یکی از عوامل اصلی در تعیین رتبه وب‌ سایت در موتورهای جستجو مطرح است. پیوندهای ورودی از وب‌ سایت‌های دیگر نشان دهنده اعتبار و اهمیت شما در نظر موتورهای جستجو می‌باشند. اگر وب‌ سایت‌های معتبر به وب‌ سایت شما پیوند دهند، به معنای این است که محتوا و خدمات شما قابلیت اعتماد دارند.

چگونه بک لینک بسازیم

برای انجام لینک بیلدینگ، باید به توجه به تکنیک‌ها و استراتژی‌های مناسبی باشید. در زیر به برخی از موارد کلیدی توجه خواهیم کرد:

1. انتخاب منابع معتبر

وب ‌سایت‌های معتبر و مرتبط با شما انتخاب کنید تا بک لینک‌ خارجی با کیفیت به وب ‌سایت‌ تان ارائه دهید. این منابع باید دارای اعتبار دامنه قوی باشند.

2. محتوای ارزشمند

محتوای ارزشمند و جذاب را در وب ‌سایت ‌تان ارائه دهید تا دیگر وب ‌سایت‌ها تمایل به پیوند دادن به شما داشته باشند. محتوای خوب جذب بیشترین توجه وب ‌سایت‌های دیگر را خواهد کرد.

3. مهمان‌نویسی

با مهمان ‌نویسی در وب ‌سایت‌های مرتبط با نیش خود، محتوای خود را با پیوند به وب ‌سایت ‌تان در معرض دیدگان مخاطبین جدید قرار دهید. این یک راه موثر برای جلب لینک‌ های با کیفیت است.

4. ایجاد ارتباطات

با برقراری ارتباط با دیگر وب ‌سایت‌ها و وبلاگ ‌نویسان مرتبط، می‌توانید از طریق تبادل پیوند به پیوند ‌های با کیفیت دست یابید.

5. استفاده از رسانه‌های اجتماعی

اشتراک ‌گذاری محتوا در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به جذب ترافیک و لینک ورودی های افزوده ‌شده به وب ‌سایت‌ تان کمک کند.

سایت‌های بک لینک سازی

سایت‌های پیوند سازی منابعی هستند که به شما اجازه می‌دهند لینک های رایگان به وب‌ سایت ‌تان ایجاد کنید. با این حال، باید با دقت از این سایت‌ها استفاده کنید و توجه داشته باشید که از سایت‌های با کیفیت و معتبر استفاده کنید تا به جای بهبود، به آسیب وب ‌سایت ‌تان نرسد.

سایت های برتر بک لینک رایگان (بهترین سایت های بک لینک سازی ایرانی)

لینک سازی با استفاده از دریافت لینک از سایر سایت ها به دست می آید. این لینک ها می توانند شامل متن و یا تصاویری باشند که با کلیک بر روی آن ها به سایت دیگری انتقال داده می شویم. اما کیفیت لینک های ساخته شده برای ربات های گوگل بسیار با اهمیت است تا جایی که با ساخت بک لینک بی ارزش، بد یا ساختگی ممکن است مورد جریمه از سوی گوگل قرار بگیریم. در این حالت نه تنها به بهبود سایت خود کمکی نکرده ایم بلکه احتمال بلاک شدن از طرف خزنده ها و ربات های گوگل نیز وجود دارد. بنابراین انتخاب وب سایت هایی که می توانند بک لینک های با ارزش و معتبر به ما ارائه دهند، بسیار مهم است. در ادامه به معرفی تعدادی از سایت های بک لینک سازی خواهیم پرداخت:

 بک لینک سازی با سایت خرید و فروش رایگان  

سایت خرید و فروش رایگان (sellfree.ir)

سایت خرید و فروش رایگان از زیرمجموعه های شرکت طراحی وب سایت دارکوب است. سایت دارکوب از سال 1381 به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، ریپورتاژ و ... فعالیت دارند. تیم حرفه ای مجموعه دارکوب فعالیت خود را در سایت های زیر مجموعه نیز گسترش دادند. این سایت از رتبه مناسبی در موتورهای جستجو برخوردار است و بک لینک های متنوعی در اختیار شما قرار می دهد. در سایت خرید و فروش رایگان می توانید مجموعه ای از خدمات اینترنتی که از جمله آن ها ساخت لینک رایگان معتبر و دائمی است را دریافت کنید. متخصصان سایت خرید و فروش رایگان برای لینک سازی طبیعی، دائمی و معتبر، مراحلی را در نظر گرفته اند که برخی از آن ها به صورت زیر تعریف شده اند:

 • بررسی نکات مرتبط با بک لینک سازی قبل از شروع: متخصصان سایت خرید و فروش رایگان، ابتدا سایت شما را از لحاظ سئو بررسی می کنند. بعد از بررسی های مختلف و البته تخصصی، عملیات لینک سازی سایت آغاز می شود.
 • مشخص کردن مکان های مناسب برای بک لینک سازی در سایت شما: بعد از بررسی فنی سایت شما، مکان هایی از سایت برای لینک سازی در نظر گرفته می شود.
 • زمان انجام بک لینک سازی: لینک سازی به شکلی طبیعی و البته با استفاده از دانش متخصصان سایت انجام می شود. این عملیات باید شکلی مرتب به خود بگیرد تا از نظر ربات های گوگل غیر طبیعی به نظر نیاید. زمانبندی لینک سازی باید روندی مرتب داشته باشد.
 • تعداد بک لینک ها در سایت شما: لینک سازی برای هر سایتی باید یک آمار مناسب داشته باشد تا ارزش لینک سازی در سئو را بالا ببرد. سایت خرید و فروش رایگان برای این منظور افرادی حرفه ای را در نظر گرفته که دقیقا می دانند نیاز سایت شما برای سئو چه تعداد لینک است.
 • کیفیت بک لینک ها: کیفیت لینک برگشتی ها دارای مشخصات و مواردی هستند که در صورت استفاده نا به جا یا هر گونه اشتباه باعث آسیب دیدن وب سایت شما می شوند. در سایت خرید و فروش رایگان، لینک های معتبری در اختیار دارید که تمامی استانداردهای یک لینک طبیعی و با ارزش را به خود اختصاص داده اند.

با استفاده از لینک سازی سایت خرید و فروش رایگان می توانید این اطمینان را داشته باشید که نه تنها مشکلی در رابطه با الگوریتم های گوگل ندارید بلکه سئو سایت شما هم به میزان چشمگیری بهبود پیدا می کند.

سایت بورسینس (bourseiness.com)

مانند سایت خرید و فروش رایگان، رتبه مناسب در موتورهای جستجو از ویژگی های مشخص برای لینک سازی توسط سایت بورسینس است. یکی از روش های دریافت نیز قرار دادن و ثبت لینک شما در بخش دایرکتوری لینک است که با پرداخت هزینه صد هزار تومانی برای همیشه سایت شما در دایرکتوری قرار می گیرد. رتبه خوب الکسای این سایت می تواند به شما در بهینه سازی سایت و لینک بیلدینگ کمک بزرگی داشته باشد.

 سایت بک لینک سازی

سایت بکوریتی

مجموعه بکوریتی هم همانند مجموعه دارکوب، گروهی قدرتمند است. این مجموعه دارای سایت ها و بلاگ های متعدد برای لینک بیلدینگ است. در این سایت نیز خدمات سئو توسط متخصصان انجام می شود و شما می توانید از لینکسازی گرفته تا تولید محتوا و سایر خدمات سئو را برای بهبود رتبه سایت خود در اختیار داشته باشید. قیمت ها در بکوریتی هم متنوع هستند و می توانید بر اساس نیاز خود اقدام به فعالیت بکنید.

بلاگ سایت vmware.com

بک لینگ گرفتن از این سایت به صورت کامنت گذاری انجام می شود. به این صورت که باید در بخش کامنت ها یا پست های سایت، نام، ایمیل و آدرس سایت خود را درج کنید. هم چنین باید دیدگاهی در مورد مطلب تایپ و ارسال کنید. این دیدگاه ها و پست ها معمولا پاک نمی شوند و به این طریق می توانید لینک بگیرید.

سایت بلاگ شات

در بلاگ شات که وبلاگ برای بک لینک است، دریافت بک لینک طبیعی با استفاده از به اشتراک گذاشتن عکس ایجاد می شود. هنگام ثبت نام در این سایت کافی است تا URL و دامنه اصلی را در بخش وب سایت یا پروفایل قرار دهید. سپس با اشتراک گذاری عکس، تصویری به همراه قطعه کوچکی از متن URL مقصد را زیر تصویر آپلود کنید. هم چنین می توانید بعد از ارسال عکس، لینک مورد نظر خود را به صورت یک نظر ارسال کرده و به این صورت پیوند برگشتی طبیعی بگیرید.

مدیران سایت

در تیم مدیران سایت، پیوند خارجی با قیمت های متعددی ارائه می شوند. شما می توانید براساس نیاز و بودجه خود یکی از پکیج های مورد نظر را انتخاب کنید. فرایند پیوند سازی توسط مدیران سایت صورت زیر است:

 • انتخاب سرویس مورد نظر
 • ارائه آدرس صفحات و کلمات کلیدی
 • پرداخت مبلغ
 • تماس از طرف کارشناسان جهت بررسی اطلاعات
 • ارائه مشاوره تکمیلی
 • شروع فرآیند پیوند خارجی سازی
 • تحویل گزارش کاملی از پیوند ها و عملیات انجام شده

نکته خیلی مهم 

در نظر داشته باشید که لینک سازی های خود را طبیعی انجام بدهید 

برای مثال لیست بک لینک رایگان نو فالو فقط نداشته باشید یا فقط لینک سازی فالو سعی کنید که نسبت لینک سازی نو فالو با لینک های فالو را رعایت کنید تا در گوگل طبیعی به نظر بیایید.

بک لینک فالو و نو فالو

پرسش‌های متداول درباره بک لینک سازی و سایت‌های بک لینک سازی

 • آیا لینک سازی هنوز موثر است؟

بله، لینک سازی هنوز هم به عنوان یکی از عوامل مهم در بهبود رتبه و اعتبار وب‌سایت‌ها در موتورهای جستجو موثر است، اما باید به توجه به تکنیک‌ها و استراتژی‌های به روز باشید.

 • آیا پیوند های رایگان موثر هستند؟ 

پیوند های رایگان می‌توانند موثر باشند اگر از سایت‌های با کیفیت و مرتبط استفاده کنید. اما باید دقت کنید که از انجمن‌ها و سایت‌های مشکوک خودداری کنید.

 • چه تعداد بک لینک به وب‌سایتم نیاز دارم؟

تعداد لینک‌ها مهم نیست؛ کیفیت آن‌ها اهمیت دارد. تعداد کمی لینک با کیفیت می‌تواند بهتر از تعداد زیادی پیوند کم کیفیت باشد.

سخن پایانی:

در این مقاله سعی کردیم با معرفی سایت های رایگان و روش های لینک سازی شما را آشنا بکنیم تا با بهترین راه و روش لینک سازی موفق و خوبی داشته باشید.

لینک سازی یکی از اقدامات مهم و کلیدی برای سئو سایت است. انتخاب تعداد لینک ها، مدت زمان لینک سازی، طبیعی یا غیر طبیعی بودن لینک ها هم فقط از عهده افراد متخصص و حرفه ای بر می آید. همواره مراقب باشید که فریب تبلیغات سایت هایی که ادعای رتبه های الکسای تک رقمی برای سایت شما را دارند، نخورید. در این سایت ها معمولا برای لینک سازی، قیمت های سرسام آور و گزافی هم در نظر گرفته می شود. استفاده از سایت هایی که لینک برگشتی موقت نیز ارائه می کنند، مخالف الگوریتم های گوگل است. بنابراین توصیه ما مشاوره با متخصصان سایت خرید و فروش رایگان است تا در کمال آرامش از زمان و هزینه خود برای بهبود رتبه سایت خود، نهایت بهره را داشته باشید.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

ثبت پست مهمان با لینک های فالو

خدمات ثبت پست مهمان و درج بکلینک با لینک های فالو توسط سایت سلفری sellfree

گرفتن بک لینک فالو

تنها با پرداخت 50 هزار تومان ماهیانه می توانید در سایت رایگان بفروش بک لینک به صورت فالو و با متن مورد نظر خود داشته...

سایت های برتر آگهی رایگان

سایت های بسیار زیادی جهت ثبت آگهی در کشور وجود دارند که از معروف ترین آنها وب سایت رایگان بفروش، دیوار و شیپور می...

10 سایت برتر درج آگهی در ایران

امروزه یکی از کارهایی که در بازاریابی دیجیتال میتواند هر کسب و کاری را متحول سازد، ثبت آگهی وتبلیغ در گوگل از طریق...

بهترین و محبوب‌ترین سرگرمی برای بازنشستگان چیست؟

بهترین و محبوب‌ترین سرگرمی برای بازنشستگان چیست؟ بازنشستگی مرحله ای از زندگی است که زمان آزاد و فرصت های فراوانی...

بهترین سایت تبلیغات رایگان

کشف کنید که چگونه بهترین سایت تبلیغات رایگان می‌تواند استراتژی تبلیغات آنلاین شما را طراحی مجدد کند. از مزایا،...

معرفی میوه هایی که کربوهیدرات ندارند

شاید افرادی که میوه زیاد استفاده می‌کنند اطلاعی ندارند که میوه‌ها نیز حاوی کربوهیدرات هستند، ما در ادامه مقاله...

سایت درج آگهی رایگان ملک

امروزه گسترش همه جانبه شبکه اینترنت تغییرات عمده ای را در زندگی روزمره افراد و کسب و کارها ایجاد کرده به صورتی که...

کیفیت یک بک لینک به چه عواملی بستگی دارد؟

در اینجا با عواملی که بر کیفیت بک لینک‌ها در SEO تأثیر می‌گذارند، آشنا شوید. درک اینکه چگونه کیفیت یک بک لینک تعیین...

بک لینک چیست و چرا وب سایت به آن نیاز دارد

با کشف اهمیت بک لینک‌ها برای رشد وب‌سایت خود. یاد بگیرید بک لینک‌ها چیستند و چرا وب‌سایت شما نمی‌تواند بدون آن‌ها...

بک لینک سازی چیست؟

در این مقاله، مفهوم اصلی بک لینک سازی چیست؟ (ایجاد پیوندهای برگشتی) و اهمیت آن در افزایش اعتبار و رتبه وب‌سایت شما...

طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد