جستجو

بک لینک چیست و چرا وب سایت به آن نیاز دارد

(68 رای)
به روز رسانی: 30 مرداد 1402 ساعت 15:15:03
تاریخ ثبت: 24 شهریور 1398 ساعت 21:05:57
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/17996
با کشف اهمیت بک لینک‌ها برای رشد وب‌سایت خود. یاد بگیرید بک لینک‌ها چیستند و چرا وب‌سایت شما نمی‌تواند بدون آن‌ها رشد کند. قدرت اتصالات کیفیتی در دامنه دیجیتال را شکوفا کنید.

سایت رایگان بفروش یکی از بهترین سایت ها برای بک لینک سازی برای وب سایت خودتون است.

در خیلی از سایت های ثبت آگهی رایگان شما مجاز به قرار دادن بک لینک در سایت نیستید اما تیم طراحی حرفه ای رایگان بفروش این امکان را به شما داده اند که لینک سایت خود را در این آگهی ها قرار بدهید.

در این سایت با ثبت آگهی رایگان میتوانید میتوانید بک لینک رایگان دریافت بکنید ما به صورت نو فالو ولی نگران نباشید شما میتوانید در این سایت بک لینک فالو نیز دریافت بکنید هزینه بک لینک فالو در این سایت 50 هزار تومان که شما با پرداخت این مبلغ آگهی های خود را ویژه سازی میکنید و لینک سازی فالو انجام میدهید.

در ضمن در این سایت شما میتوانید ثبت رپورتاژ آگهی دائمی فقط با پرداخت 500 هزار تومان در این سایت داشته باشید. با خرید رپورتاژ شما میتوانید خرید بک لینک تضمینی انجام بدهید.

ثبت پست مهمان هم یکی دیگر از ویژگی های سایت است.

بک لینک چیست؟(آشنایی با مفهوم بک لینک)

قبل از رسیدن به جواب اول شما عزیزان باید بدونید به چه چیزی لینک گفته میشود به قولی باید به جواب لینک سایت چیست؟ لینک به تصویر یا متنی گفته میشود که شما را به سایت و یا صفحه دیگری با کلید بر روی آن هدایت میکند.

به زبان ساده به لینکی گفته می‌شود که هر وب‌سایت از یک وب‌سایت دیگر دریافت می‌کند. اگر یک وب‌سایت A بک لینک‌هایی از وب‌سایت‌هایی که رتبه بالایی دارند و بین مردم معتبر هستند داشته باشد، نشان دهنده این است که وب‌سایت A مطالب خوب و مفیدی تولید می‌کند که وب‌سایت‌های با رتبه و اعتبار بالا به آن لینک داده‌اند. پس موتور‌های جست و جو هم ارزش زیادی به سایت A می‌دهند.

گوگل و سایر موتور های جستجو بک لین ها را به عنوان رای مثبت برای یک وبسایت و یا صفحه بخصوصی در نطر میگیرد.

صفحه هایی که لینک های بیشتری به طور طبیعی دریافت کنند به مراتب رتبه بالاتری در نتایج جستجو خواهند داشت. پس با این نتایج این نوع لینک برروی سئو سایت بسیار تاثیر زیادی دارد

در این مقاله قصد داریم شما را با این مبحث بیشتر آشنا بکنیم.

چرا یک وب‌سایت باید بک لینک داشته باشد؟

این نوع لینک یکی از مهمترین اصول سئوی سایت ها بوده و برای موتور‌های جست و جو مانند گوگل به عنوان یک ملاک مهم برای طبقه‌بندی و رتبه دهی کاربرد دارند. اگر می‌خواهید وب‌سایت شما در جست و جوی گوگل در نتایج اول باشد باید از روش‌های سئوی کلاه سیاه و کلاه سفید استفاده کنید. سئوی کلاه سیاه همان تبلیغ در وب‌سایت‌های مختلف از جمله سایت های فروشبک لینگ یا ریپورتاژ است و سئوی کلاه سفید همان بالا آمدن در نتایج جست و جو در نتیجه کلیک کاربران و با روش هایی کاملا قانونی است. وقتی کاربران روی مطلب و صفحه‌ای از وب‌سایت شما کلیک می‌کنند که آن در صفحات اول و در نتایج جست و جوی بالا باشد. برای این کار باید فاکتور‌هایی که موتور‌های جست و جو برای رتبه دهی استفاده می‌کنند را در وب‌سایت خود ایجاد کنید. یکی از این فاکتور‌ها است.

تاثیر بک لینک در سئو (فواید بک لینک روی سئو سایت)

حالا که فهمیدین لینک چیست و لینک های برگشتی چی هستند نوبت به سود و فایده این نوع لینک ها بر سئو و رتبه گرفتن سایت در موتور های جستجو را برسی بکنیم.

در ادامه قصد داریم به شما نکاتی را بگیم تا در بک لینک سازی های خوتون موفق باشید.

لینک با کیفیت و بی کیفیت کدام است (عوامل مهم برای تعیین ارزش بک لینک توسط گوگل)

تاثیر بک لینک در گوگل بسیار زیاد است برای همین از دیدگاه گوگل همه ی لینک هایی که از سایت های دیگر برای سایت شما ساخته میشود به یک اندازه ارزش و اعتبار ندارند بلکه با یکدیگر متفاوت اند.

در گذشته تعداد لینک برای موتور‌های جست و جو بسیار مهم بود و هر وب‌سایتی که تعداد زیادی پیوند داشت در نتیجه جست و جو جایگاه بهتری می‌داشت ولی اکنون کیفیت پیوند بر تعداد آنها ارجحیت دارد. 

گوگل برای ارزش دادن به لینک ها فاکتور های زیادی برای خود تایین کرده است که در ادامه با تعدادی از مهم ترین آنها آشنا خواهیم شد و بیشتر درباره آنها اطلاعات کسب خواهیم کرد.

مرتبط بودن محتوایی سایت با لینک

یکی از مواردی که گوگل بسیار حساسیت زیای به آن دارد مرتبط بودن سایت ها به یکدیگر از نظر محتوایی است.

گوگل به تازگی حساسیت بسیار زیادی را در ایجاد محتوا نشان میدهد زیرا میخواهد بهترین محتوا را برای کاربران نمایش بدهد پس بهتر است لینک سازی در سایت هایی انجام بشود که از نظر محتوایی و موضوعی به سایت شما مرتبط باشد.

بهترین لینک‌ها در واقع آن دسته از لینک‌هایی هستند که از وب‌سایت‌ های با موضوعات مشابه یا نزدیک گرفته شود؛ مثلاً لینک گرفته شده از یک وب‌سایت مجله تناسب اندام برای یک وب‌سایت مذهبی لینک خوبی به حساب نمی‌آید.

این کار گوگل برای این است که جلوی خرید بک لینک را بگیرد خیلی از سایت ها با خرید لینک و لینک سازی در سایت های بی ربط به راحتی رتبه اول گوگل میشوند اما گوگل یک تیم را مسئول این کرده است که این سایت ها را پیدا کرده و بعد از بررسی پیدا بکنند.

شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از خرید سایت شما از نتایج گوگل حذف شده باشد.

خرید بک لینک و حذف شدن سایت از نتایج گوگل بدین معناست که شما دچار پنالتی و جریمه گوگل شده اید.

خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن باعث میشود که سایت شما به راحتی رتبه از دست بدهد و از نتایج گوگل حذف بشود و برای بهبود این سایت در مسیر بسیار سختی قرار بگیرد.

اعتبار دامنه (Domain Authority)

الگوریتم پنگوئن (قدرت دامنه)

برای تایین اعتبار دامنه فاکتور ها و عوامل زیادی در این اعتبار دهی دلالت دارند برای مثال تعداد بک لینکک های دریافتی، تعداد ینک های خروجی، عمر دامنه و سابقه کاری، نوع دامنه و فاکتور های بسیار زیاد دیگر.

اعتبار دامنه به بسیاری از عوامل بستگی دارد، از جمله آن‌ها می‌توان به عمر دامنه، نوع دامنه، تعداد لینک‌ های گرفته شده و لینک ورودی های خروجی، میزان فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و بسیاری فاکتور‌های دیگر اشاره کرد. لینک برگشتی گرفته شده از وب‌سایت A که رتبه بهتر، بازدید بیشتر و عمر طولانی‌تری دارد نسبت به وب‌سایت B که عمر دامنه کمتری دارد و فعالیت آن در شبکه‌های اجتماعی کم است، ارزش بیشتری دارد.

هر چقدر اعتبار دامنه بالا تر باشد لینک هایی که از این سایت دریافت میکنید در گوگل با ارزش تر است و این ارزشمند بودنه در رتبه و جایگاه شما تاثیر خیلی مهمی میگزارد.

اعتبار صفحه (Page Authority)

بعد از اعتبار دامنه مهمترین عامل اعتبار صفحه است.

اعتبار صفحه مانند اعتبار دامنه است. 

ممکن است سایتی دامنه معتبر داشته باشد و این دامنه اعتبار بالایی داشته باشد اما صفحات این سایت که شما از آنها لینک دریافت کرده اید اعتبار خیلی پایینی در این دامنه داشته باشند.

برای اعتبار سنجی یک صفحه به فاکتور‌هایی مانند تعداد لینک سازی داخلی در آن صفحه و تعداد لینک‌هایی که به آن صفحه شده است توجه می‌شود؛ بنابراین یک دامنه می‌تواند اعتبار خوبی داشته باشد ولی یک صفحه از همان دامنه می‌تواند بی‌اعتبار باشد.

تعداد لینک خروجی

یکی از عوامل تعیین ارزش لینک تعداد لینک های سایت است.

برای مثال شما در یک سایتی لینک سازی انجام میدهید و اون سایت لینک شما را در سایت خودش قرار میدهد اما این سایت لینک های دیگری هم به سایت های دیگر داده است این باعث میشود تا ارزشی که این سایت دارد در بین تمام لینک ها تقسیم شود.

اما حالا فکر کنید لینک سایت شما در سایتی قرار بگیرد که به سایت های زیادی لینک نداده است این باعث میشود تا لینک و سایت شما ارزش بیشتری از اون سایت دریافت بکند.

محل قرارگیری لینک

یکی دیگر از عوامل مهم در با ارزش شدن لینک و داشتن تاثیر بر سئو سایت محل قرارگیری لینک است.

تجربه ثابت کرده است که لینک هایی که در فوتر و یا هدر  یا ساید بار ها قرار میگیرد ارزش و اعتبار زیادی از گوگل دریافت نمیکند.

اما لینک هایی که در متن قرار میگیرد ارزش و اعتبار بالایی دریافت میکنند و کاربر علاقه ی بیشتری به کلیک کردن این لینک ها دارد و لینکی که کلیک بالایی دریافت بکند در نتیجه ارزشمند تر میشود.

متن لینک داده شده (Anchor text)

یکی دیگر از عوامل ارزشمند شدن لینک قرار دادن لینک به طور طبیعی و درست است یعنی متن لینک داده شده در سایت باید به طوری ذکر شود که کاربر متوجه تبلیغ و یا لینک سازی شما نشود.

انکر تکست همان متنی است که لینک روی آن سوار است و کاربر با کلیک بر روی آن به صفحه مورد نظر می‌رود. ممکن است در هنگام وب گردی با انکر تکست‌هایی با مضمون اینجا را کلیک کنید مواجه شده باشید. این انکر تکست‌ها بدترین نوع انکر تکست هستند و تعداد آن‌ها روز به روز در حال کاهش است. انکر تکست خوب انکر تکستی است که با موضوع لینک شده همخوانی دارد و کاربر را گیج نمی‌کند و در متن قابل مشاهده باشد. انکر تکست‌های هم رنگ زمینه هم از بدترین انکر تکست‌ها هستند که ارزش لینک را به شدت کاهش می‌دهند و یا می‌توانند باعث جریمه شدن وب‌سایت شوند.

لینک دادن به عین کلمه برند کار پسندیده ای نیست بهتر است ترکیبی باشد برای مثال کلمه رایگان بفروش به تنهایی لینک دادنش درست نیست اما میتوانید با کلمات دیگر ترکیب بشود و به تریک اینها لینک داد برای مثال سایت ثبت آگهی رایگان بفروش.

انواع بک لینک

این نوع لینک ها به دسته های زیادی تقسیم میشوند :

  • فالو و نو فالو
  • داخلی و خارجی

فالو و نوفالو (تفاوت بین فالو و نو فالو)

تفاوت بک لینک فالو و نو فالو

یکی از دسته بندی های لینک ها فالو و نو فالو بودن است.

حالت پیش فرض هر لینکی فالو است اما لینک فالو یعنی چی؟ پیوند فالو (follow) یا (do follow) در واقع یک دستور به موتور جست و جو است که نشان می‌دهد لینک داده شده را تعقیب کنند زیرا این از نظر این وب‌سایت توصیه می‌شود و محتوای آن معتبر است و ربات های کاوشگر گوگل در زمان ایندکس صفحه لینک را دنبال کرده  ارزش و اعتباری برای اون لینک قائل میشوند که این به سئو و رتبه گیری در نتایج جستجو تاثیر بسیار زیادی دارد.

در صورتی که پیوند نوفالو (nofollow) عکس این موضوع است. در یک لینک بازگشتی نوفالو وب‌ سایت لینک دهنده به موتور‌های جست و جو می‌فهماند که وب‌سایت لینک گرفته را معتبر نمی‌داند و آن را توصیه نمی‌کند و برای آن ارزش و اعتباری قائل نمیشوند.

البته لینک نوفالو پیوند بدی نیست، درست است که در سئو تاثیری ندارد ولی می‌تواند کمی ترافیک وب‌سایت را بالا ببرد. از لینک‌های نوفالوی خوب می‌توان به لینک‌های گرفته شده از سایت ویکی‌پدیا اشاره کرد که همگی نوفالو ولی برای بالا بردن ترافیک خوب هستند.

داخلی و خارجی

یکی دیگر از دسته بندی ها داخلی و خارجی بودن یک لینک است.

اگر یک لینک شما کاربر عزیز را از سایتی به سایت دیگر هدایت بکند به این لینک لینک خارجی گفته میشود که این باعث میشود سایت دوم یک لینک برگشتی خارجی از سایت اول دریافت بکند.

اما اگر لینکی شما را از صفحه ای به صفحه دیگر از همون سایت انتقال بدهد لینک داخلی گفته میشود و در این شرایط صفحه دوم یک لینک برگشتی داخلی از صفحه اول دریافت کرده است.

فواید بک لینک بر سایت زیاد است اما باید یک سری نکات را در بک لینک سازی برای وب سایت خودتون رعایت بکنید که در ادامه به این نکات بیشتر میپردازیم.

چگونه بک لینک طبیعی به دست بیاوریم؟(نحوه گرفتن بک لینک طبیعی)

ثبت آگهی در وب سایت های ثبت آگهی

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش برای ساخت لینک در سایت های دیگر ثبت آگهی در سایت های ثبت آگهی است.

سایت های مثل رایگن بفروش که خدمات ثبت آگهی را دارن و به شما اجازه میدهند تا در آگهی هایی که ببه ثبت میرسانید درج لینک به دامنه های مختلف داشته باشید بهترین مکان برای لینک سازی است.

در این سایت های میتوانید ساخت پیوند برگشت رایگان و در سایت های پربازدید داشته باشید و ورودی های سایت خود را در این سایت ها افزایش بدهید.

لازم به ذکر است که این سایت ها بخشی به نام ویژه سازی دارند که برای مثال سایت رایگان بفروش با پرداخت 50 هزار تومان این اتفاق برای اگهی های شما میافتد که یکی از مهم ترین مزایاش این است که بک لینک سازی فالو انجام بدهید. به قولی خرید بک لینک ارزان، قوی و دائمی انجام بدهید.

تولید محتوای ارزشمند (لینک سازی طبیعی)

یکی از سالم ترین و قانونی ترین روش های لینک سازی که تاثیر فوای زیادی روی سایت دارد لینک سازی طبیعی است.

استفاده از سئوی کلاه سفید تاثیر خوبی بر سئو سایت دارد. این روش هم یکی از روش های سئوی کلاه سفید است.

این روش بدین صورت است که شما یک محتوای کار آمد و با ارزش را تولید بکنید و سایت های دیگر بدین دلیل که سایت شما با محتوای طول شده کارآمد و با ارزش است بدون هیچ گونه هزینه ای لینک سایت شما را در سایت خودشون ذکر کنند.

ثبت رپورتاژ آگهی 

یکی از راه‌های گرفتن لینک طبیعی رپورتاژ آگهی است. این روش درست است که لینک طبیعی به شما می‌دهد ولی هزینه دارد و از نظر گوگل هم یک کار غیرقانونی است. در این روش در واقع شما لینک می‌خرید که از نظر گوگل غیرقانونی به حساب می‌آید، ولی این روش همچنان یکی از راه‌های مطمئن و طبیعی به خصوص در کشورهایی با فضای کسب و کاری همچون ایران به حساب می‌آید.

وبلاگ ها

راه دیگر راه‌اندازی وبلاگ‌های مختلف و نوشتن مطلب و لینک دادن به وب‌سایتتان است. این راه در گذشته یکی از راه‌های خوب به شمار می‌آمد چون اعتبار دامنه هر وبلاگ ایجاد شده با ارزش سایت ارائه دهنده وبلاگ برابر بود و به طبع ارزش پیوند داده شده هم زیاد بود ولی در حال حاضر ارزش هر وبلاگ با ارزش وب‌سایت ارائه دهنده وبلاگ برابر نیست و پیوند های گرفته شده از این وبلاگ‌ها دیکر به مانند قبل ارزشمند نیستند اما همچنان یکی از بهترین روش های به دست آوردن پیوند هستند.

شبکه های اجتماعی

راه دیگر به دست اوردن  ابن نوع لینک فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است. در خارج از ایران شبکه‌های اجتماعی فعال زیادی وجود دارد که وب‌سایت‌ها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند ولی در ایران شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، آپارات و توییتر خواهان بیشتری دارند. با قرار دادن مطلب مفید در این شبکه‌ها می‌توانید مخاطبان زیادی کسب کنید و مطالب شما هم بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شوند.

فعالیت در وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ هم می‌تواند یکی از راه‌های خوب باشد که فوت و فن خود را دارد. نوشتن پست مهمان که در ایران زیاد باب نیست هم یکی دیگر از راه‌های گرفتن طبیعی این لینک است.

ارائه پادکست، کتاب صوتی، نرم‌افزار، اپ و بسته‌های آموزشی رایگان هم می‌تواند در به دست آوردن پیوند کمک کننده باشد.

آیا تبادل لینک خوب است؟

تبادل لینک یکی از راه‌هایی است که می‌توانید اقدام به گرفتن لینک طبیعی کنید ولی یک مشکل در این خصوص وجود دارد. این عمل از نظر گوگل غیرقانونی است و می‌تواند وب‌سایت شما را جریمه کند.

چه زمانی برای شروع لینک سازی مناسب است؟

لینک سازی و تولید محتوا دو روی یک سکه هستند و باید هم‌زمان با هم پیش بروند. برای وب‌سایت‌هایی که به تازگی شروع به کار کرده‌اند تا شش ماه تولید محتوا و رسیدن به نتایج صفحات اول گوگل لازم است و پس از آن باید صفحاتی که در صفحات جست و جو بالا هستند را در زمینه لینک دهی تقویت کنیم و صفحاتی که در نتایج گوگل بالا نیامده‌اند را ترمیم کنیم تا مخاطب بیشتری جذب کنند سپس به لینک سازی اقدام کنید. برای این کار بهتر است که به نوع وب‌سایت توجه شود. مثلاً یک وب‌سایت فروشگاهی در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب، تعداد مطلب محدود و لینک محدود نیاز دارد ولی یک وب‌سایت مجله‌ای همیشه در حال تولید محتوا و لینک سازی است.

پاسخ به سوالات متداول:

بک لینک‌های  با کیفیت را چگونه تشخیص دهم؟

لینک‌های بک کیفیتی از وب‌سایت‌های معتبر و متخصص در صنعت شما می‌آیند. آن‌ها در زمینه متنی مرتبط قرار دارند و به کاربران ارزش ارائه می‌دهند.

آیا می‌توانم بک لینک‌ها را خریداری کنم تا رتبه وب ‌سایت خود را به سرعت افزایش دهم؟

توصیه می‌شود از خرید بک لینک‌ها خودداری کنید، زیرا موتورهای جستجو ممکن است وب‌سایت‌ها را که در این نوع رفتارها شرکت می‌کنند، مجازات کنند. به جای آن، بر روی استراتژی‌های ارتباطی واقعی و جذب لینک‌ها تمرکز کنید.

آیا همه بک لینک‌ها ارزش یکسانی دارند؟

خیر، همه بک لینک‌ها همان ارزش را ندارند. کیفیت از تعداد بیشتر مهم‌تر است. یک لینک تنها از منبع معتبر می‌تواند تأثیر بیشتری نسبت به چندین لینک از وب ‌سایت‌های کیفیت پایین داشته باشد.

آیا لینک‌های داخلی تأثیری مشابه لینک‌های بیرونی دارند؟

هرچند لینک‌های داخلی برای ناوبری و تجربه کاربری ضروری هستند، اما لینک‌های بیرونی از وب‌سایت‌های دیگر از نظر افزایش اعتبار و رتبه‌بندی موتورهای جستجو وب‌سایت شما بیشتری تأثیر دارند.

آیا باید تنها بر روی بک لینک‌ها برای بهبود SEO تمرکز کنم؟

بک لینک‌ها جزء جدایی ناپذیری از SEO هستند، اما آن‌ها باید قسمتی از یک استراتژی جامع باشند. محتوای کیفی، بهینه‌سازی در صفحه و تجربه کاربری همچنین به یک رویکرد SEO کامل کمک می‌کنند.

سخن آخر

بک لیک ها یکی از اصول مهم سئو در کسب و کارهای اینترنتی هستند که استفاده به جا از آن ها و داشتن درکی دقیق از نحوه عمکلرد این اصل، می تواند تاثیر به سزایی بر رتبه سایت شما در موتور جستجوی گوگل داشته باشد. ایجاد پیوند و به عبارتی به دست آوردن آن هم از اصول خاص خود پیروی می کند. برای به دست آوردن دو راه قانونی و غیرقانونی پیش رو دارید و انتخاب آن با توجه به توضیحات بالا با شما است.

به خاطر داشته باشید، در حالی که بک لینک‌ها اهمیت دارند، آن‌ها قسمتی از یک اکوسیستم SEO بزرگ‌ تر هستند. برای دستیابی به موفقیت دائمی، استراتژی‌های کارآمد برای تولید محتوا، بهبود تجربه کاربری و ایجاد روابط معنادار با جامعه آنلاین را در نظر بگیرید.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

ثبت پست مهمان با لینک های فالو

خدمات ثبت پست مهمان و درج بکلینک با لینک های فالو توسط سایت سلفری sellfree

گرفتن بک لینک فالو

تنها با پرداخت 50 هزار تومان ماهیانه می توانید در سایت رایگان بفروش بک لینک به صورت فالو و با متن مورد نظر خود داشته...

سایت های برتر آگهی رایگان

سایت های بسیار زیادی جهت ثبت آگهی در کشور وجود دارند که از معروف ترین آنها وب سایت رایگان بفروش، دیوار و شیپور می...

10 سایت برتر درج آگهی در ایران

امروزه یکی از کارهایی که در بازاریابی دیجیتال میتواند هر کسب و کاری را متحول سازد، ثبت آگهی وتبلیغ در گوگل از طریق...

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟

آیا بهبود دیده شدن آنلاین خود را می‌خواهید؟ با قدرت رپورتاژ آشنا شده و یادگیری کنید که چگونه می‌تواند حضور آنلاین...

معرفی چند سایت برتر ایرانی برای بک لینک سازی

با بک لینک سازی و استفاده از سایت‌های بک لینک سازی، رتبه وب‌سایت‌تان را بهبود داده و افزایش حضور آنلاین خود را...

چرا باید از تولیدی مبل به صورت مستقیم خرید کرد؟ (10 نکته مهم )

برای آشنایی با تولیدی مبل چهاردانگه و انواع مبلمان ما کافی است با ما همراه شوید

بهترین سایت تبلیغات رایگان

کشف کنید که چگونه بهترین سایت تبلیغات رایگان می‌تواند استراتژی تبلیغات آنلاین شما را طراحی مجدد کند. از مزایا،...

سایت درج آگهی رایگان ملک

امروزه گسترش همه جانبه شبکه اینترنت تغییرات عمده ای را در زندگی روزمره افراد و کسب و کارها ایجاد کرده به صورتی که...

کیفیت یک بک لینک به چه عواملی بستگی دارد؟

در اینجا با عواملی که بر کیفیت بک لینک‌ها در SEO تأثیر می‌گذارند، آشنا شوید. درک اینکه چگونه کیفیت یک بک لینک تعیین...

بک لینک سازی چیست؟

در این مقاله، مفهوم اصلی بک لینک سازی چیست؟ (ایجاد پیوندهای برگشتی) و اهمیت آن در افزایش اعتبار و رتبه وب‌سایت شما...

طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد