جستجو

انتشار آگهی رایگان

(1 رای)
انتشار آگهی رایگان
تاریخ ثبت: 01 مرداد 1401 ساعت 12:47:33
به روز رسانی: 19 شهریور 1401 ساعت 15:55:33
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/82387
انتشار آگهی رایگان بطور حتم برای کسب و کارهای متفاوت کارایی بسیار بالایی خواهد داشت. فضای اینترنت برای ثبت و انتشار تبلیغات به علت پر مخاطب بودن آن بسیار مفید و حائز اهمیت است. بدون تردید یکی از بهترین روش ها برای کسب و کارهای مختلف فروشنگان کالاها انتشار آگهی رایگان می باشد. همانطور که میدانید امروزه بازار کسب و کار بسیار رقابتی است و مهمترین قدم برای جا نماندن و پیروزی در این رقابت و جذب مشتری های بیشتر و به دنبال آن درآمد بالاتر تبلیغات رایگان می باشد. خب در زمان های گذشته برای انتشار آگهی و تبلیغات باید هزینه های زیادی پرداخت میکردیم که اکثرا قید این مدل تبلیغات را میزدند، اما الآن بخاطر امکان ثبت آگهی رایگان در فضای اینترنت مخصوصا در سایت های پربازدید این امکان برای هرکسی که بخواهد به کسب و کار خود با تبلیغات رونق بدهد فراهم شده است.

مقدمه

انتشار آگهی رایگان 

انتشار آگهی رایگان بطور حتم برای کسب و کارهای متفاوت کارایی بسیار بالایی خواهد داشت. فضای اینترنت برای ثبت و انتشار تبلیغات به علت پر مخاطب بودن آن بسیار مفید و حائز اهمیت است. بدون تردید یکی از بهترین روش ها برای کسب و کارهای مختلف فروشنگان کالاها انتشار آگهی رایگان می باشد. همانطور که میدانید امروزه بازار کسب و کار بسیار رقابتی است و مهمترین قدم برای جا نماندن و پیروزی در این رقابت و جذب مشتری های بیشتر و به دنبال آن درآمد بالاتر تبلیغات رایگان می باشد. خب در زمان های گذشته برای انتشار آگهی و تبلیغات باید هزینه های زیادی پرداخت میکردیم که اکثرا قید این مدل تبلیغات را میزدند، اما الآن بخاطر امکان ثبت آگهی رایگان در فضای اینترنت مخصوصا در سایت های پربازدید این امکان برای هرکسی که بخواهد به کسب و کار خود با تبلیغات رونق بدهد فراهم شده است.

ثبت آگهی رایگان

ثبت و درج رایگان آگهی متناسب برای چه کارهایی می باشد؟

 • انتشار آگهی رایگان در اینترنت برای تمامی فعالان در حوزه های مختلف از جمله برای خرید و فروش خانه،املاک، ماشین و غیره بسیار موثر و مفید است.
 • حتی افرادی که قصد پیدا کردن نیروی کار دارند یاغ به جستجوی کار میگردند نیز می توانند با انتشار آگهی رایگان کار مورد نظر خود یا نیروی کار متخصص خود را پیدا کنند.
 • از دیگر حوزه هایی که باید نام برد خرید و فروش کالا در رسته های مختلف و خدمات های مختلفی از جمله: نظافت منزل، خدمات مهندسی، کامپیوتری و غیره می باشد. که با وجود انتشار آگهی رایگان حتی بدون داشتن شرکت یا مغازه میتوانید مشتری های خود را پیدا کنید.
 • شرکت های مسافرتی و آژانس های هواپیمایی از جمله شغل هایی هستند که بخاطر بالا بردن سوددهیشان و افزایش شمار مشتریانشان و تورهای ویژه ای که می گذارند انتشار آگهی رایگان بسیار برایشان مفید واقع می شود.

کدام سایت برای انتشار آگهی رایگان مناسب می باشد؟

درسته که یکسری از سایت ها برای ثبت و انتشار آگهی رایگان خدمات می دهند اما انتخاب یک وبسایت معتبر و مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد. نکته مهم برای انتشار آگهی شما دیده شدن آگهیتان است که بسته به اعتبار وب سایت مورد نظر و تعداد مخاطبین آن است. پس بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و هزینه بهتر است به وبسایت های معتبر از جمله رایگان بفروش که خدمت بالایی به مخاطبان خود میدهد مراجعه فرمایید. در هر صورت سایت های معتبر زیادی برای انتشار آگهی رایگان وجود دارد. همانطور که در بالا بیان شد وبسایت های زیادی برای انتشار آگهی رایگان وجود دارند که با خدمات رسانی با یکدیگر در حال رقابت می باشند. در این گونه سایت ها ثبت و اتشار اگهی و تبلیغات برای بیزینس و کالا و محصولات بهد صورت رایگان فراهم می باشد. با وجود این امکان افراد به صورت مستقیم با مخاطبین خود در ارتباط هستند و کسانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند، بدون احتیاج به پرداخت هزینه های بالا می توانند به تبلیغات کسب و کار خود بپردازند، که این کار موجب جذب بالای مخاطبین و در نتیجه سود بیشتر در بیزینس خواهد شد.

نکات قابل توجه در انتشار آگهی رایگان در اینترنت:

 • ثبت نام رایگان در این گونه سایت ها که بعد از اقدام به ثبت نام کاربران می توانند از امکانات گذاشته شده در هر سایت استفاده کنند.
 • گام اول در ثبت آگهی انتخاب یک عنوان مناسب با موضوع تبلیغتون است. همچنین استفاده از کلمات کلیدی مربوطه بسیار مهم است. زیرا با این کار آگهیتان تاثیر بیشتری بر مخاطب خواهد گذاشت.
 • توجه داشته باشید از جملات جذاب برای متن تبلیغ خود استفاده کنید تا نظر مخاطبتان را جذب کند.
 • سعی کنید از جملات و متون کوتاه و موثر استفاده کنید. پس بنابراین از پرداختن به حواشی خودداری کنید.
 • برای سهولت در جستجوی مخاطبتان آگهی خود را در دسته مربوط به موضوع خودش قرار دهید تا نتیجه مورد نظر بگیرید.
 • حتما برای دیده شدن بیشتر آگهیتان در فاصله زمانی های مختلف تبلیغ و آگهی خود را آپدیت کنید.

میزان فروش تحت تاثیر تبلیغات و بازاریابی:

پر واضح است که بازاریابی و تبلیغات تاثیر بسیار زیادی روی فروش شما دارد که البته بدون آن فروش معنا پیدا نمی کند. در دنیای امروز تبلیغات سنتی جای خود را به تبلیغات اینترنتی داده اند که کمک قابل ملاحظه ای به فروش شما خواهد کرد. برای رونق کسب و کارتون امروزه حتما باید از تبلیغات استفاده کنید مخصوصا از طریق انتشار آگهی در اینترنت باید به این قسمت توجه ویژه ای داشته باشید.

تبلیغات چه نقشی در بازاریابی ایفا می کند؟

فروش و عرضه کالا و خدمات با تبلیغات از عناصر جدا نشدنی هستند زیرا فروش و ارائه خدمات بدون تبلیغات و بازاریابی عملا بی فایده است. با انتشار آگهی در اینترنت شما کالا و خدمات مورد نظر خود را به اطلاغع دیگران می رسانید. البته راه های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد که شامل هزینه می شوند تا حتی ممکن است هزینه تبلیغات از تولید و توزیع آن بیشتر شود ولی راه حل این موضوع انتشار آگهی رایگان در اینترنت می باشد.

تبلیغ رایگان روشی مناسب برای انتشار آگهی و بازاریابی اینترنتی:

مسلما بر کسی پوشیده نیست که اینترنت فضای بسیار عالی برای ارائه خدمات و خرید و فروش کالا می باشد تا فروشندگان، خریداران، شرکت ها، آموزشگاه ها و غیره از آن بهره ببرند. انتشار آگهی رایگان در اینترنت برای افزایش کیفیت کسب و کار شما و ارائه خدمات و کالا انتخاب فوق العاده است. لذا تاثیر تبلیغات روی خرید و فروش و خدمات حتی کسب و کار های کوچک نیز ثابت شده است. یکی از معروف ترین، پربازده ترین و موثرترین راه ها برای تبلیغات و بازریابی و انتشار آگهی در اینترنت استفاده از وب سایت های ثبت آگهی مانند وب سایت رایگان بفروش یا فروش رایگان می باشد.

وب سایت انتشار آگهی رایگان (رایگان بفروش):

وب سایت رایگان بفروش با انتشار آگهی رایگان شما این امکان را به شما می دهد تا بدون پرداخت هزینه آگهی خود را انتشار دهید. هزاران نفر در روز از تبلیغ ثبت شده شما در وب سایت رایگان بفروش دیدن میکنند که شما کافیست ابتدا فقط در آن عضو شوید تا با انتشار آگهی خود در آن مخاطبان زیادی از تبلیغ شما بازدید کنند.

امتیازات انتشار آگهی رایگان در اینترنت:

با استفاده از ثبت و انتشار آگهی رایگان در رایگان بفروش نیازی نیست که هزینه ای پرداخت کنید یا در صورت ویژه شدن با پرداخت مبلغ بسیار ناچیز که فرقی با عدم پرداخت هزینه ندارد. یکی دیگر از مزایای اگهی رایگان که میشود آن را انتخاب خوبی دانست این است که این نوع تبلیغات در سرتاسر جهانپذیرش گسترده تری دارد. در گذشته اگهی های رایگان اینترنتی جالب نبود زیرا مردم آن را به عنوان هرزنامه نگاه می کردند. اما امروز واقعیت این است که افراد برای یافتن چیزی که می خواهند به سراغ آگهی های رایگان می روند.

انتشار آگهی رایگان در اینترنت امتیازات بسیاری دارد که لیست کردن آن ممکن نیست پس بهتر است برای درک آن حتما امتحانش کنید. پس اگر قصد خرید و فروش یا فرصت شغلی مناسب هستید می توانید از طریق ثبت آگهی رایگان اقدام به انتشار آن یا یافتن کالا یا خدمات کنید. انتشار آگهی در اینترنت بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر از دیگر رسانه های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و غیره خواهد بود. تا حتی سایت رایگان بفروش این امکان را به شما عزیزان می دهد تا تبلیغات خود را به صورت رایگان با استفاده از تبلیغات دسته بندی شده بروی سایت قرار دهید و دیگر نیاز نیست هزینه ای به آژانس های تبلیغاتی برای ایجاد آن تبلیغ بپردازید. برای ایجاد یک تبلیغ دسته بندی شده فقط کافیست با نوشتن یک توضیح کوتاه و اطلاعات تماستان آن را انتشار دهید.

دسترسی:

استفاده از تبلفیغات دسته بندی شده به شما این امکان را خواهد داد که در مناطقی که در آن کار می کنید بازاریابی خود را انجام دهید و روی آن متمرکز شوید. و به افرادی که خواستار محصولات یا خدمات شما هستند دسترسی داشته باشید. وقتی شما تبلیغات چاپیتان در نشریات به چاپ می رسانید در مناطقی که خدمات ارائه می دهید توزیع می شوند. و دلیلی ندارد در جایی که داد و ستد و خدماتتان نیست تبلیغات انجام دهید. اما اگر کارتان اینترنتی باشد این مسئله صدق نخواهد کرد. وب سایت رایگان بفروش یا فروش رایگان با ارائه سرویس تبلیغات دسته بندی شده به شما ان امکان را خواهد داد تا مناطقی که در آن خدماتتان را ارائه می دهید را مشخص نمایید تا مشتریانی که در محدوده محل زندگیشان به دنبال آگهی هایی مثل آگهی شما هستند، آگهی منتشر شده شما را ببینند.

دسترسی داشته شبانه روزی:

تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی مناسب هستند ولی همیشه در دسترس مشتریان بالقوه شما نیستند. برای مثال اگر کسی به تعمیرکار احتیاج پیدا کند هیچ وقت برای یافتن آن سراغ تلویزیون نمی رود. مشتریان بالقوه شما در تمام مدتی که آگهی شما در حال انتشار است آن را در صورت لزوم می بینند و با شما تماس خواهند گرفت. 

بدون واسطه تماس بگیرید:

شما در وب سایت رایگان بفروش می توانید به طور موقت با تبلیغ کنندگان در تماس باشید. این یعنی بدون واسطه تنها با کلیک روی شمره تماس آگهی دهنده می توانید باهم در ارتباط شوید.

انتشار آگهی رایگان در اینترنت:

امروزه آگهی خرید و فروش و خدمات در اینترنت بسیار مرسوم شده است. همه می دانیم که بازاریابی اینترنتی ،راهی به صرفه برای دسترسی به جوامع مجازی در دنیا شده است. مثلا اگر میخواهید یکی از وسایل خانه خود را بفروشید با ثبت و انتشار آگهی رایگان به راحتی این کار را انجام دهید این آگهی های دسته بندی شده برعکس تبلیغات در روزنامه ها و غیره سریع و بدون دردسر است. 

نکات قابل توجه در مورد انتشار آگهی رایگان:

نوشتن تبلیغ قوانین خود را دارد که باید واضح، تمیز و حرفه ای باشد معمولا تبلیغات با توضیحات طولانی مشتری های آنلاین شما را مجذوب خود نمی کند سعی کنید تبلیغاتتان حداکثر 90 تا 100 کلمه باشد و اطلاعاتتان را به درستی بیان کنید برای آگهی خود باید محصول مورد نظر را با مزایا یا خدماتتان بطور کامل معرفی کنید. عناوین تبلیغاتتان را به طور دقیق و مرتبط با کالا یا محصول خود در دسته بندی مناسب در وب سایت مربوطه قرار دهید. زیرا اگر دسته بندی آگهی خود را به درستی انتخاب نکنید احتمال حذف آگهیتان از روی وب سایت خواهد بود. پس بهتر است برای اینکه فروش خود را سریع تر انجام دهید از تبلیغات دسته بندی شده برای انتشار آگهی رایگان خود استفاده نمایید. این نوع آگهی ها هزینه ای برای شما نخواهد داشت و ممکن است اندک زمانی از شما بگیرد.

انتشار آگهی رایگان در وب سایت رایگان بفروش:

ثبت آگهی رایگان در سایت های اینترنتی راه مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات است. همانطور که می دانید طیف گسترده ای از مشتریان بالقوه به اقشار مختلف جامعه تعلق دارند که استفاده از ابزار تبلیغاتی اینترنتی نقش مهی را در زندگیشان ایفا می کند. بجز مورد ذکر شده این روش از نظر اقتصادی نسبت به راه های دیگر بازاریابی مقرون به صرفه تر است.از این جهت استفاده از وب سایت های تبلیغاتی رایگان نتیجه بهتری خواهد داشت.

اهمیت انتشار آگهی رایگان در اینترنت:

 • افزایش میزان فروش آگهی ها.
 • ثبت و انتشار آگهی بهترین روش ارتباط با مشتری است.
 • درج آگهی باعث جلب توجه مشتریان می شود.
 • دلیل اهمیت آگهی این است که تمام مردم در جامعه یک مشتری بالقوه حساب می شوند.
 • رسانه ها مختلفی با استفاده از روش های مناسب به موفقیت های این کار کمک می کنند.
 • تبلیغات کمک شایانی به آشنایی مشتریان با برندهای مختلف و خدمات مختلف می کنند.
 • با ثبت هدفمند آگهی و از تکنیک های تاثیر گذار، راه پیدا کردن به بازارها آسان تر می شود.
 • از طرف دیگر، مقدار اطلاعات جامعه را نسبت به آن محصولا یا خدمات ارائه شده افزایش می دهد.
 • تاثیرات تبلیغات بر جامعه، کارخانه ها، فروشندگان،واسطه ها و مشتریان بسیار قابل توجه است.
 • مساما تبلیغات در ابتدای امر باعث جذب مشتری می شوند تا آن محصول و خدمات را امتحان کنند.
 • بعد از آن تبلیغ کننده سعی می کند که نظر مشتری خود را بالا نگه دارد تا از برند قبلی دست بکشد و برند خود را جایگزین آن کند.

تبلیغات نقش بسیار پر اهمیتی را در زندگی مشتریان ایفا می کند. در واقع زمانی که یک مشتری یک محصول را خریداری می کند حتما از قبل از موجود بودن آن کالا یا خدمات اطلاع پیدا کرده است. که این امر برای فروشنده یا خدمات دهنده و از آن طرف مشتری بسیار حائز اهمیت و تعیین کننده است.

انتشار آگهی رایگان در وب سایت های پربازدید:

ثبت و انتشار آگهی رایگان در وب سایت های اینترنتی مانند رایگان بفروش (Sellfree.ir) از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است. وب سایت رایگان بفروش یکی از پر بازدید ترین وب سایت ها برای انتشار آگهی رایگان است که محل مناسبی برای درج تبلیغات شما محسوب می شود. وب سایت رایگان بفروش با تعهد به قوانین حوزه تجارت، بطور گسترده ای به مخاطبان خود خدمات ارائه می دهد. نحوه درج آگهی در سایت رایگان بفروش به این ترتیب است که بعد از ورود و ثبت اطلاعات لازمه عضو سایت می شوید و با ورئد به محیط کاربری می توانید آگهی خود را ثبت نمایید. البته در این وب سایت درج آگهی رایگان می باشد اما با پرداخت مبلغ ناچیزی می توانید آن را "ویژه" نمایید و از خدمات آن بهره مند شوید. بهتر است در عناوین آگهی های خود از کلمات کلیدی مربوط استفاده کنید تا قابلیت سرچ بهتری داشته باشد و با انتخاب تصاویر جذاب جلب توجه بیشتری برای اقشار مختلف جامعه نمایید. فراموش نکنید که ارائه متن مناسب و غیر تکراری در سرچ اینترنتی نتایج بهتری خواهد داشت.

نحوه ثبت آگهی در سایت رایگان بفروش چگونه است؟

گام اول: ثبت نام و عضو شدن در سایت.

گام دوم:دکمه ثبت آگهی را فشار دهید.

گام سوم: دسته بندی مناسب خود را انتخاب نموده.

گام چهارم: درج یک عنوان و توضیح آگهی.

گام پنجم: انتخاب شهر و محله خود.

گام ششم: انتخاب فیلترهای دلخواه.

گام هفتم: آپلود تصویر دلخواه آگهی.

گام آخر: تایید و انتشار آگهی خود.

چگونه میتوان آگهی خود را ارتقا داد؟

می توانید در حساب کاربری بروی گزینه ویژه کردن آگهی کلیک کرده و با یک مبلغ ناچیز از خدمات آن بهره مند شوید.

دلیل عدم ثبت آگهی تکراری چیست؟

ثبت آگهی تکراری در گروه های مشابه یا نامرتبط موجب عدم تایید آگهی شما می شود ولی بر فرض تایید آن ، طبق الگوریتم گوگل، محتوای تکراری موتورهای جستجوگر گوگل آن را جریمه می کند و رتبه خود را در نتایج جستجوی گوگل از دست میدهد.

نکته قابل توجه: آگهی های منقضی شده خود را ویرایش و و بروز رسانی کنید تا آگهیتان در جستجوگر گوگل محبوبتر بوده و افراد بیشترآگی شمارو بازدید میکنند.

آیا سایت رایگان بفروش روی معاملات و امنیت معاملات نظارت داره تضمینش می کند؟

اصولا ماهیت سایت های انتشار آگهی به دلیل حجم بالای معاملات امکان نظارت روی همه آن ها وجود ندارد. و این وب سایت ها چگونگی انجام این معادلات را تعیین نمی کند. و وب سایت رایگان بفروش نیز ازین قائده مستثنا نیست اما تا از تحویل محصول به دست مشتری مطمئن نشود برای فروشنده هزینه ای واریز نمی شود.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

درج آگهی رایگان بدون عضویت

درج آگهی رایگان بدون عضویت، و حتی درج آگهی پولی،ایجاد رپورتاژ و گرفتن بک لینک از اساسی ترین کارهایی است که در تبلیغات...

ثبت آگهی رایگان در گوگل

گوگل یکی عجایب امروزه است و تقریبا در تمام حوزه های اینترنتی حضور دارد. زمانی که سرویس تبلیغاتی آنلاین خود را با...

ثبت آگهی استخدام رایگان

ثبت آگهی استخدام رایگان در سایت sellfree.ir. وب سایت درج آگهی استخدام رایگان سلفیری (sellfree.ir) بخاطر امکانات سرچ قوی کمک...

اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان

جهت ثبت آگهی در اینترنت می توانید از دو طریق طریق سایت ثبت آگهی و برنامه ثبت آگهی اقدام نمایید. برنامه ها و سایت...

رایگان رتبه اول گوگل باش

بودن در نتایج برتر گوگل می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش و برند سازی شما داشته باشد. دارکوب امکانی برای...

برنامه ثبت آگهی

برای راه اندازی یک کسب و کار جدید باید از روش های تبلیغاتی گوناگونی در جهت، یک نتیجه مطلوب استفاده کنیم.

ثبت آگهی در گوگل

ثبت آگهي در گوگل موجب پيشرفت شاياني در کسب و کارتان مي شود.

ثبت آگهی فروش کالا

ثبت آگهی فروش کالا در سایت sellfree.ir

سایت آگهی رایگان دارکوب

دارکوب سایت های آگهی رایگان بسیاری تاکنون طراحی نموده است.

بهترین سایت سازهای رایگان

در این مقاله قصد داریم به چند مورد از بهترین سایت سازهای رایگان ایرانی و خارجی بپردازیم. برای دانستن اطلاعات بیشتر...

درج آگهی تبلیغاتی رایگان

امروزه تبلیغات و بازاریابی به اندازه ای رشد کرده که می توان گفت در گسترش یک کسب و کار، حرف اول را می زند. به طوری...

سیستم های مدیریت محتوای رایگان برای طراحی سایت

هنگامی که صحبت از ساخت وب سایت هایی می شود که متمرکز بر محتوا هستند، بهترین گزینه معمولاً انتخاب سیستم مدیریت محتوا...

افزایش بازدید آگهی در سایت ها درج آگهی

راه های افزایش بازدید آگهی در سایت های درج آگهی، مختلف است. هر روز تعداد کاربرانی که از اینترنت استفاده می کنند...

با بهترین سایت سازهای خارجی آشنا شوید و سایت خود را رایگان بسازید

سایت سازهای خارجی به شما اجازه می‌دهند سایت خود را کاملا حرفه‌ای بسازید. در واقع، صرف نظر از این که یک کسب و کار...

درباره ما | راهنما | قوانین و مقررات | کاربران | تماس با ما | مقالات | دسته بندی ها | darkoobwebdesign
طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد