تاریخچه وب سایت دیوار

نوشته شده توسط | دسته بندی: | ۲ شهریور ۱۳۹۸ | لینک کوتاه: http://sellfree.ir/?p=16951

انتشار در: لینکدین تلگرام فیسبوک توئیتر واتس آپ
(می توانید نظر خود را در مورد این مقاله ثبت نمایید)

وب سایت اینترنتی دیوار مدتی هست که یکی از سایت های محبوب و شناخته شده بین مردم ایران هست که از امکانات آن برای خرید و فروش ملک، لوازم مورد نیاز  خود همچون یخچال،  میزغذاخوری،  کتابخانه  و… استفاده می شود ، حتی در این وب سایت به راحتی می توانید آگهی استخدام بدهید و تجارت خود را شروع کنید.

وب سایت  دیوار چگونه تاسیس شد؟

 وب سایت و اپلیکیشن یا برنامه موبایل برای نرم افزارهای اندروید و آیفون دیوار در سال ۱۳۹۲ توسط حسام آرمندهی تاسیس شد، سایت دیوار برای رفع  نیازهای عموم مردم ایران تولید شده است، وب سایت دیوار برای تمام مردم ایران در روستاها و شهرهای مختلف قابل استفاده هست.
همچنین این سایت برای اولین بار در خارج از مرزهای ایران نیز فعالیت دارد، نرم افزار و سایت دیوار در چهار شهر افغانستان هم فعال هست.

وب سایت دیوار چگونه نیازهای مردم را رفع می کند؟

این وب سایت به تمامی مردم ایران این امکان را می دهد که از طریق سایت و نرم افزارهای دیوار محصولات دست دوم و گاها نو خود را بفروشند، مردم ایران به راحتی می تواند با قرار دادن عکس در این سایت محصول خود را به کاربران دیگر معرفی کنند.

پس از قرار دادن عکس در سایت دیوار کاربری که به محصول علاقه مند هست می تواند آن را با قیمت مناسب خریداری کند و نیاز خود را رفع نماید.

لازم به ذکر هست افرادی که به تازگی تجارت جدیدی برای خود راه اندازی کرده اند و به نیروی کار تازه نیاز دارند می توانند در این وب سایت آگهی استخدام بدهند تا افرادی که تمایل به همکاری دارند با آن ها تماس گرفته و مشغول به کار شوند
تمامی مردم ایران می توانند از این وب سایت و نرم افزار با توجه به نیاز خود استفاده کنند.

آیا امکان خرید و فروش در وب سایت دیوار برایم فراهم هست؟

بله، شما می توانید در هر نقطه ای از ایران کالای دست دوم، لباس های کادو آورده شده که تمایل به مصرف آن ها ندارید، اجناسی را که به دلیل مهاجرت مجبور به فروششان هستید و لوازمی را که فکر می کنید دیگر مورد نیازتان نیستند م برای فروش در وب سایت دیوار قرار دهید.
حتی اگر کسب و کاری برای خود دارید، به عنوان مثال شما نقاش هستید و تمایل دارید تابلوهای بیشتری به فروش برسانید می توانید آن ها را بر روی وب سایت قرار دهید تا کاربرانی که تمایل به خرید تابلوهای نقاشی دارند آن ها را ببینند و تابلوهایتان را بخرند.
با این کار کسب و کارتان رونق می یابد و نیاز افراد دیگر را هم رفع می کنید، از این وب سایت برای خرید و فروش ماشین، دوچرخه، ملک، مغازه و… استفاده می شود.
به نوعی می توان این وب سایت را سایتی برای همه مردم با نیازهای مختلف دانست، برای این کار کافیست در گوگل کلمه سایت دیوار را سرچ کنید تا با دنیای بزرگی که درون آن قرار دارد آشنا شوید، در ابتدای کار شما بهتر است  برای خود یک اکانت بسازید و از آن استفاده نمایید.

تگ ها: , , , , ,

نظر خود را ثبت نمایید