جستجو

خرید بک لینک چیست؟

(16 رای)
تاریخ ثبت: 22 آبان 1399 ساعت 05:18:54
به روز رسانی: 24 آبان 1401 ساعت 09:44:24
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/43348
بک لینک یکی از بک لینک یا ساختن لینک در واقع فرایند دریافت لینک از دیگر سایت‌های موجود برای سایت خود می‌باشد که این لینک می‌تواند متن یا تصاویری باشد که کاربران با کلیک کردن برو آن به صفحات دیگری در اینترنت منتقل می‌شوند. موضوعات مهم در سئو می‌باشد و نظرات فراوانی در مورد تأثیر آن بر سئو و نحوه اجرای آن وجود دارد این بک لینک‌ها با توجه به تعداد و کیفیت آن‌ها می‌تواند در رتبه‌بندی نتایج جستجوی گوگل تأثیر فراوان و مستقیم بگذارد درواقع گوگل با بررسی لینک‌های موجود در سایت اعتبار و ارزش آن سایت یا صفحه را تشخیص می‌دهد.

بک لینک سازی و یا ساخت بک لینک یکی از مهم ترین فعالیت ها در فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. تاثیر بک لینک ها بر میزان فروش یک وب سایت بسیار بالاست و هر چه بک لینک ها کیفیت بالاتری داشته باشند موقعیت وب سایت در گوگل بالاتر است. در حقیقت یکی از چالش های سئوکاران خرید بک لینک قوی می باشد و به همین دلیل خرید بک لینک دانشگاهی با توجه به آنکه کیفیت این نوع بک لینک ها بالاست ارزش بسیار بالایی دارد. 

دارکوب یک سایت درج آگهی رایگان به نام رایگان بفروش دارد که از این وب سایت نیز می توانید بک لینک های فالو خریداری نمایید. جهت ثبت بک لینک بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت بک لینک

تت

بک لینک یکی از بک لینک یا ساختن لینک در واقع فرایند دریافت لینک از دیگر سایت‌های موجود برای سایت خود می‌باشد که این لینک می‌تواند متن یا تصاویری باشد که کاربران با کلیک کردن برو آن به صفحات دیگری در اینترنت منتقل می‌شوند. موضوعات مهم در سئو می‌باشد و نظرات فراوانی در مورد تأثیر آن بر سئو و نحوه اجرای آن وجود دارد این بک لینک‌ها با توجه به تعداد و کیفیت آن‌ها می‌تواند در رتبه‌بندی نتایج جستجوی گوگل تأثیر فراوان و مستقیم بگذارد درواقع گوگل با بررسی لینک‌های موجود در سایت اعتبار و ارزش آن سایت یا صفحه را تشخیص می‌دهد.

انواع مختلف بک لینک

فالو: به‌صورت پیش‌فرض هر لینکی به‌صورت فالو محسوب می‌شود مگر اینکه از ویژگی نوفالو در کد آن استفاده‌شده باشد.

نوفالو: وقتی یک بک لینک نوفالو باشد درواقع گوگل ارزش و اعتباری به صفحه هدف منتقل نمی‌کند.

داخلی: بین صفحات یک سایت لینک ایجاد کردن را بک لینک نوع داخلی است، یعنی مثلاً صفحه‌ای از سایت شما با یک لینک به صفحه‌ای دیگر از سایت شما وصل شود.

خارجی: اگر از سایتی دیگر به سایت شما لینک داده شود را بک لینک خارجی نامیده می‌شود.

تعیین ارزش بک لینک توسط گوگل

 • اعتبار دامنه
 • تعداد لینک‌های خروجی
 • میزان ارتباط موضوعی سایت شما با سایت لینک دهنده
 • محل قرارگیری بک لینک
 • اعتبار صفحه

خرید بک لینک

امروزه گوگل را می‌توان محبوب‌ترین موتور جستجو نزد کاربران محسوب کرد لذا وب سایت‌ها برای بیشتر دیده شدن و جذب بازدیدکننده بیشتر باید در این موتور جستجو جایگاه خود را ارتقا دهند و سهم ترافیک خود را از طریق موتور جستجو گوگل افزایش دهند. استراتژی‌های گوناگونی برای ارتقا جایگاه یک وب‌سایت وجود دارد که یکی از این استراتژی‌ها که از مهم‌ترین آن‌ها هم به شمار می‌رود درواقع خرید بک لینک است. خرید بک لینک یعنی اینکه در ازای پرداخت مبلغی در یک سایت خاص لینک خود را قرار می‌دهید تا رتبه گوگل شما در وب‌سایت موردنظر بهبود یابد.

paid-links-sej-760x400

اما چیزی که خرید بک لینک را مهم‌تر می‌کند درواقع این است که علیرغم ظاهر ساده این کار وجود هوشمندی بالای موتور جستجوی گوگل باعث شده است که در بسیاری از موارد خرید بک لینک نتیجه عکس دهد و رتبه سایت بدتر هم شود لذا کیفیت خرید یک بک لینک بسیار مهم است و باعث می‌شود به مرور زمان جزو نتایج صفحات اول گوگل باشید پس یک استراتژی سریع‌تر و موفق خرید بک لینک قوی و باکیفیت است.

ازجمله دلایل مهم برای خرید بک لینک برای سایت می‌توان به:

افزایش رتبه و جایگاه به‌طور طبیعی

اگر مطالب و محتوای شما از سایر وب‌سایت‌ها بک لینک دریافت کند آن محتوا به‌صورت طبیعی رتبه بالاتری در موتورهای جستجو خواهد داشت.

ایندکس سریع‌تر

بک لینک‌ها با کمک به ربات‌های موتورهای جستجو باعث می‌شوند که این ربات‌ها لینک‌هایی که به وب سابت شما داده‌ شده‌اند را پیدا کنند. خرید بک لینک‌ها اهمیت ویژه‌ای برای وب‌سایت‌هایی که به‌ تازگی راه‌اندازی شده‌اند داد و به ایندکس شدن و سریع پیدا شدن وب‌سایت کمک می‌کنند.

ترافیک ارجاعی

کمک به گرفتن ترافیک ارجاعی یکی دیگر از فواید مهم خرید بک لینک‌ها است.

روش‌های خرید بک لینک

 خرید بک لینک تک صفحه‌ای با استفاده از خرید بک لینک تک صفحه‌ای شما می‌توانید خرید بک لینک را از صفحه مناسب با موضوع و معیارهای مد نظر خود انجام دهید. در این روش شما می‌توانید با هزینه اندک بک لینک اختصاصی و مرتبط در تمام کلمات کلیدی مورد نظر خودتون دریافت کنید. خرید بک لینک سایت واید در این روش شما بک لینک موردنظر خود را بر اساس تعیین کردن سایت موردنظر و نوع موضوع بر اساس معیارهای موردنظر صورت می‌گیرد در حالت ساید واید بک لینک خریداری‌ شده از سایت موردنظر در تمام صفحات سایت آن سایت قرار داده می‌شود. خرید بک لینک پکیج مانند روش خرید بک لینک سایت واید است با این اختلاف که در این روش با خرید به‌صورت پکیج از سایت موردنظر هزینه شما بسیار کاهش میابد. پس برای کلمات کلیدی رقابتی که شما باید حجم زیادی بک لینک داشته باشد مفیدترین و ارزان‌ترین روش است. خرید ریپورتاژ در حقیقت ازلحاظ فنی زیرمجموعه خرید بک لینک است که شما با خرید ریپورتاژ می‌توانید در تعداد سایت‌های فراوان یک متن را ارسال کنید و بک لینک‌هایی به وب‌سایت خود را در این متن‌ها قرار دهید.

خرید بک لینک ارزان

خرید بک لینک ارزان معمولاً نتایج خوبی را به همراه ندارد و از سایت‌هایی هستند که به تعداد زیادی سایت دیگر لینک فالو داده‌اند یا سایت‌های بی‌کیفیت هستند. به‌عنوان‌مثال، فروشنده، تعداد بسیار زیادی وب‌سایت را روی‌هاست های ارزان راه‌اندازی کرده است که اتفاقاً رنج ای پی همه آن‌ ها در یک محدوده است و در فوتر یا ساید بار سایت‌هایش اقدام به درج لینک مشتریان، می‌کند. این لینک‌ها می‌تواند برای سئو سایت شما بسیار مخرب باشد.

خرید بک لینک قوی

بک لینک‌های انبوهی که از سایت‌هایی مانند سایت‌های خبری با رتبه الکسای خوب و دامین اتوریتی بالا، خریداری می‌شود، تأثیر مثبت و قابل‌ توجهی را در رتبه و جایگاه صفحات می‌توانند داشته باشند.

خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن

گوگل در مطلب آموزشی ویژه مدیران سایت خود اعلام نموده است که خرید بک لینک کار اشتباهی است و ممکن است باعث افت وب سایت در موتورهای جستجو و یا مجازات شدن آن گردد. اما هر سئوکاری می داند که بک لینک ها ارزش بسیار زیادی دارند و بنابراین باید به طریقی بک لینک تهیه گردد. یکی از روش ها تولید محتوای با کیفیت می باشد تا کاربران وب سایت خود به صفحات وب سایت لینک دهند. اما این روش کافی نیست و بک لینک سازی برای موفقیت در فرآیند سئو لازم و ضروری می باشد که یکی از راه های بک لینک سازی خرید بک لینک می باشد. اما لازم است خرید لینک سایت به ظرافت انجام گردد تا گوگل متوجه خرید بک لینک نگردد. در حقیقیت ساخت بک لینک یکی از حساس ترین عملیات ها در فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که در صورتی که به درستی انجام گردد می تواند باعث رشد وب سایت گردد و در غیر این صورت باعث افت وب سایت می گردد. 

خرید بک لینک دائمی

در خرید لینک دائمی و یا موقتی بودن آن بسیار مهم است معمولاً در خرید بک لینک دائمی شما برای یک‌بار پول پرداخت می‌کنید و لینک شما برای همیشه در آن سایت قرار داده میشود درحالی‌که در خرید بک لینک موقت شما برای یک مدت‌زمان مشخص اقدام به خرید و پرداخت می‌کنید که پس از پایان آن مدت‌زمان درصورتی‌که مجدداً پرداخت صورت نگیرد لینک شما از سایت حذف می‌شود که این حذف می‌تواند اثر منفی بر رتبه صفحه شما ایجاد کند و اگر این اتفاق به‌صورت مداوم  بیافتد منجر به پنالتی شدن سایت شما خواهد شد پس حتماً با محاسبه میزان هزینه و فایده یک بک لینک در زمان مشخص اقدام به خرید دائمی یا موقت کنید.

بک لینک معتبر

 • Spam Score  پایین و DA بالا داشته باشد.
 • سایت لینک دهنده نزد گوگل دارای اعتبار باشد
 •  مشابه لینکی که به شما داده است را برای سایت‌های کمتری، ایجاد کند.
 •  لینک‌ها را درون‌متن صفحات قرار بدهد.
 •  اگر حوزه فعالیت سایت موردنظر با موضوع سایت شما مرتبط باشد می‌تواند به‌عنوان یک امتیاز در نظر گرفته شود.
 •  باعث ایجاد ترافیک مستقیم از طریق آن لینک‌ها برای سایت شما شود
 •  در حالت ریسپانسیو هم لینک‌های شما نمایش داده شود.
 •  سن دامنه بالای ۵ سال داشته باشد.

نتیجه‌گیری

خرید لینک از سایت‌های معتبر و توجه به حساسیت‌های جدی گوگل با رعایت اصول لینک سازی خارجی، می‌تواند اثر مثبتی را روی سئو سایت بگذارد اما این کار شامل هزینه‌ها و ریسک بالا در بلندمدت، توصیه نمی‌شود و رپورتاژ آگهی گزینه بهتری است. همچنین موتورهای جستجو مانند گوگل هرروز در حال هوشمندتر شدن می‌باشند و الگوریتم گوگل به سمت تشخیص مفهوم محتوا و تجربه بهتر برای کاربران سوق پیدا می‌کند هرلحظه آماده رؤیا رویی با تیم قدرتمند این کمپانی باشید و همیشه درخطر خواهید بود.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

ثبت پست مهمان با لینک های فالو

خدمات ثبت پست مهمان و درج بکلینک با لینک های فالو توسط سایت سلفری sellfree

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ روشی جدید و خلاقانه در بازاریابی مدرن است. احتمالا کلمه اینفلوئنسر برای شما ناآشانا باشد یا...

گرفتن بک لینک فالو

تنها با پرداخت 20 هزار تومان ماهیانه می توانید در سایت رایگان بفروش بک لینک به صورت فالو و با متن مورد نظر خود داشته...

خرید کالای اساسی از اینترنت

اگر به یکی از فروشگاه های اینترنتی بزرگ کشور مراجعه کنید، خواهید دید که در بخشی از آن قسمتی وجود دارد که می توانید...

خرید و فروش سهام آنلاین

خرید و فروش سهام آنلاین یکی از سوالات رایجی است که این روزها همه با آن مواجه می شوند. با توجه به جذاب شدن بازار سرمایه...

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش

بسیاری از مردم برای معرفی خود و کسب و کارشان اقدام به ثبت آگهی رایگان در وب سایت های ارائه دهنده خدمات مربوط به آگهی...

خرید کالا های دست دوم در اینترنت

در این مقاله قصد داریم شما را با کاربرد های خرید کالاهای دست دوم در اینترنت آشنا کنیم. گاهی اوقات شرایط باعث می شود...

خرید عمده کالا از اینترنت

خرید عمده کالا از اینترنت یکی از اصطلاحاتی است که این روزها زیاد به گوش می خورد. اما منظور از این عبارت چیست؟ چه...

ایمیل مارکتینگ چیست؟

این روز ها اسم ایمیل مارکتینگ یا به عبارت ساده تر همان بازاریابی از طریق ایمیل را خیلی از ما شنیده‌ ایم. اگر همین...

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرام امروزه بسیار معروف شده است. در واقع می توان گفت بازاریابی اینستاگرام...

خرید فالوور اینستاگرام

شما می توانید برای حساب اینستاگرام خود فالوور خریداری کنید. خدمات ارزان بسیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد...

بازاریابی الکترونیکی چیست؟

بازاریابی وب، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین؛ همه این کلمات به طور مترادف برای بازاریابی...

استراتژی بازاریابی چیست؟

Marketing strategy یا استراتژی بازاریابی، کارهایی مانند گفتگو و مذاکره با شرکت رقیب است که شما انجام می دهید تا فرصتی در...

اصول سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو بنیادی ترین بخش از یک کسب و کار مدرن است. اگر شما مشغول کسب درآمد از یک فروشگاه اینترنتی...

SEO مخفف چیست؟

چند وقتی است که در هنگام وبگردی و جستجو در گوگل و دیگر موتورهای جستجو، به دفعات با اصطلاح SEO یا همان سئو مواجه می...

درباره ما | راهنما | قوانین و مقررات | کاربران | تماس با ما | مقالات | دسته بندی ها | darkoobwebdesign
طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد