جستجو

خرید بک لینک چیست؟

(76 رای)
به روز رسانی: 25 مرداد 1402 ساعت 16:49:02
تاریخ ثبت: 22 آبان 1399 ساعت 05:18:54
آدرس کوتاه: https://sellfree.ir/43348

مقدمه

بک لینک سازی و یا ساخت بک لینک یکی از مهم ترین فعالیت ها در فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. تاثیر بک لینک ها بر میزان فروش یک وب سایت بسیار بالاست و هر چه لینک ورودی ها کیفیت بالاتری داشته باشند موقعیت وب سایت در گوگل بالاتر است. در حقیقت یکی از چالش های سئوکاران خرید بک لینک قوی می باشد و به همین دلیل خرید بک لینک دانشگاهی با توجه به آنکه کیفیت این نوع لینک ها بالاست ارزش بسیار بالایی دارد. 

امروزه برای خدمات لینکسازی سایت های بسیار زیادی به وجود آمده اند اما یکی از بترین سایت های فروش بک لینک سایت رایگان بفروش است.

دارکوب یک سایت درج آگهی رایگان به نام رایگان بفروش دارد که از این وب سایت نیز می توانید لینک های فالو خریداری نمایید.

شما از این سایت میتوانید خرید بک لینک رایگان داشته باشید.

خدمات بک لینک در این سایت بدین صورت است که شما با ثبت آگهی رایگان در سایت یا خرید رپورتاژ اگهی و یا پست مهمان میتوانید در محتوای خود لینک خود را ذکر کرده تا لینک ورودی به صورت نوفالو از این سایت دریافت کنید اما با ویژه کردن مطالب خود میتوانید لینک های خود را به لینک فالو تبدیل کرده تا لینک خارجی فالو از سایت دریافت کنید.

 جهت ثبت لینک ورودی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت بک لینک

تت

بک لینک چیست؟

تاثیر بک لینک در گوگل بسیار زیاد است اما این نوع لینک چی هست؟

 بک لینک یا ساختن لینک در واقع فرایند دریافت لینک از دیگر سایت‌های موجود برای سایت خود می‌باشد که این لینک می‌تواند متن یا تصاویری باشد که کاربران با کلیک کردن برو آن به صفحات دیگری در اینترنت منتقل می‌شوند.

لینک ورودی یکی از موضوعات مهم در سئو می‌باشد و نظرات فراوانی در مورد تأثیر بک لینک در سئو و نحوه اجرای آن وجود دارد، این لینک های ورودی با توجه به تعداد و کیفیت آن‌ها می‌تواند در رتبه‌بندی نتایج جستجوی گوگل تأثیر فراوان و مستقیم بگذارد درواقع گوگل با بررسی لینک‌های موجود در سایت اعتبار و ارزش آن سایت یا صفحه را تشخیص می‌دهد.

انواع لینک ورودی

لینک فالو: لینک فالو لینکی است که در مقابل ربات های گوگل دارای اعتبار است و لینک های ورودی که دارای قابلیت فالو هستند در گرفتن رتبه در گوگل تاثیر مثبتی دارند.

به‌ صورت پیش ‌فرض هر لینکی به‌صورت فالو محسوب می‌شود مگر اینکه از ویژگی نوفالو در کد آن استفاده‌ شده باشد.

لینک نوفالو: وقتی یک لینک نوفالو باشد درواقع گوگل ارزش و اعتباری به صفحه هدف منتقل نمی‌کند. اما این بدین معنا نیست که لینک های نوفالو برای سایت بد باشند، درست است لینک های نو فالو هیچ تاثیری روی سئو سایت ندارند اما با ترافیکی که ایجاد میکنند میتواند سود آور باشد.

لینک داخلی: بین صفحات یک سایت لینک ایجاد کردن را لینک ورودی نوع داخلی است، یعنی مثلاً صفحه‌ای از سایت شما با یک لینک به صفحه‌ای دیگر از سایت شما وصل شود. این کار باعث میشود تا صفحاتی که کمتر دیده میشوند دیده بشوند.

لینک خارجی: اگر از سایتی دیگر به سایت شما لینک داده شود را لینک ورودی خارجی نامیده می‌شود.

تعیین ارزش بک لینک توسط گوگل

میزان ارتباط موضوعی سایت شما با سایت لینک دهنده

در لینک سازی باید توجه داشته باشید که سایتی که به شما لینک میدهد نیز بسیار مهم است.

سعی کنید لینک سازی را در سایت هایی انجام بدید که موضوع و محتوای مرتبط با موضوع و محتوای سایت شما باشد.

داشتن یک لینک خارجی از یک سایت مرتبط بهتر از داشتن 10 لینک خارجی از سایت های بی ربط به سایت شما است.

اعتبار دامنه

رتبه اول شدن در گوگل بسیار سخت است، طوری که امروزه تنها داشتن لینک های خارجی در سایت های مرتبط کافی نیست و باید این لینک سازی را در سایت هایی انجام بدهید که اعتبار بالایی در گوگل دارند.

سایت هایی که دارای اعتبار بالایی در گوگل هستند بسیار تاثیر گذار است در رتبه بندی گوگل.

برای مشاهده اعتبار دامنه میتوانید از ابزار های آنالیز مختلفی استفاده بکنید.  

اعتبار صفحه

در کنار اعتبار سایت اعتبار صفحه سایت هم بسیار مهم است.

اعتبار صفحه یا همون  Page Authorityیکی دیگر از عوامل رتبه دهی در گوگل است که از عدد 1 تا 100 تعریف میشود.

محل قرارگیری لینک

بعد از مواردی که ذکر شد باید به این نیز توجه داشت که لینک سایت شما در کجای سایت قرار میگیرد.

برای مثال  لینک هایی که داخل متن قرار میگیرند کاربر را بیشتر جذب میکنند و کلیک های بیشتری به نسبت لینک هایی که در بالای سایت (header) و یا پایین سایت (footer) دارند. لینکی که کلیک و ورودی های زیادی داشته باشد لینک با کیفیت به حساب میاید.

 تعداد لینک‌های خروجی

تعداد لینک های خروجی اهمیت دارد اما باید توجه داشت که این تعداد بالا یا پایین در سایت های معتبر و مرتبط با سایت شما باشد.

خرید بک لینک

امروزه گوگل را می‌توان محبوب‌ترین موتور جستجو نزد کاربران محسوب کرد لذا وب سایت‌ها برای بیشتر دیده شدن و جذب بازدیدکننده بیشتر باید در این موتور جستجو جایگاه خود را ارتقا دهند و سهم ترافیک خود را از طریق موتور جستجو گوگل افزایش دهند. استراتژی‌های گوناگونی برای ارتقا جایگاه یک وب‌سایت وجود دارد که یکی از این استراتژی‌ها که از مهم‌ترین آن‌ها هم به شمار می‌رود درواقع خرید بک لینک است. خرید لینک یعنی اینکه در ازای پرداخت مبلغی در یک سایت خاص لینک خود را قرار می‌دهید تا رتبه گوگل شما در وب‌سایت موردنظر بهبود یابد.

اما چیزی که خرید لینک ورودی را مهم‌تر می‌کند درواقع این است که علیرغم ظاهر ساده این کار وجود هوشمندی بالای موتور جستجوی گوگل باعث شده است که در بسیاری از موارد خرید لینک خراجی نتیجه عکس دهد و رتبه سایت بدتر هم شود لذا کیفیت خرید یک لینک خارجی بسیار مهم است و باعث می‌شود به مرور زمان جزو نتایج صفحات اول گوگل باشید پس یک استراتژی سریع‌تر و موفق خرید لینک قوی و باکیفیت است.

paid-links-sej-760x400

ازجمله دلایل مهم برای خرید بک لینک

افزایش رتبه و جایگاه به‌طور طبیعی

اگر مطالب و محتوای شما از سایر وب‌سایت‌ها لینک خروجی دریافت کند آن محتوا به‌صورت طبیعی رتبه بالاتری در موتورهای جستجو خواهد داشت.

ایندکس سریع‌تر

بک لینک‌ها با کمک به ربات‌های موتورهای جستجو باعث می‌شوند که این ربات‌ها لینک‌هایی که به وب سابت شما داده‌ شده‌اند را پیدا کنند. خرید بک لینک‌ها اهمیت ویژه‌ای برای وب‌سایت‌هایی که به‌ تازگی راه‌اندازی شده‌اند داد و به ایندکس شدن و سریع پیدا شدن وب‌سایت کمک می‌کنند.

ترافیک ارجاعی

کمک به گرفتن ترافیک ارجاعی یکی دیگر از فواید مهم خرید بک لینک‌ها است.

روش‌های خرید بک لینک

خرید بک لینک تک صفحه‌ای

با استفاده از خرید لینک تک صفحه‌ای شما می‌توانید خرید لینک را از صفحه مناسب با موضوع و معیارهای مد نظر خود انجام دهید. در این روش شما می‌توانید با هزینه اندک لینک ورودی اختصاصی و مرتبط در تمام کلمات کلیدی مورد نظر خودتون دریافت کنید.

خرید بک لینک سایت واید

در این روش شما لینک موردنظر خود را بر اساس تعیین کردن سایت موردنظر و نوع موضوع بر اساس معیارهای موردنظر صورت می‌گیرد در حالت ساید واید لینک خریداری‌ شده از سایت موردنظر در تمام صفحات سایت آن سایت قرار داده می‌شود.

خرید بک لینک پکیج

 مانند روش خرید لینک ورودی سایت واید است با این اختلاف که در این روش با خرید به‌صورت پکیج از سایت موردنظر هزینه شما بسیار کاهش میابد. پس برای کلمات کلیدی رقابتی که شما باید حجم زیادی لینک داشته باشد مفیدترین و ارزان‌ترین روش است. خرید ریپورتاژ در حقیقت ازلحاظ فنی زیرمجموعه خرید لینک خارجی است که شما با خرید رپورتاژ می‌توانید در تعداد سایت‌های فراوان یک متن را ارسال کنید و لینک ‌هایی به وب‌سایت خود را در این متن‌ها قرار دهید.

خرید بک لینک ارزان

خرید بک لینک ارزان بهترین بک لینک به حساب نمیاید، معمولاً نتایج خوبی را به همراه ندارد و از سایت‌هایی هستند که به تعداد زیادی سایت دیگر لینک فالو داده‌اند یا سایت‌های بی‌کیفیت هستند. به‌عنوان‌مثال، فروشنده، تعداد بسیار زیادی وب‌سایت را روی‌هاست های ارزان راه‌اندازی کرده است که اتفاقاً رنج ای پی همه آن‌ ها در یک محدوده است و در فوتر یا ساید بار سایت‌هایش اقدام به درج لینک مشتریان، می‌کند. این لینک‌ها می‌تواند برای سئو سایت شما بسیار مخرب باشد.

خرید بک لینک قوی

لینک ‌های انبوهی که از سایت‌هایی مانند سایت‌های خبری با رتبه الکسای خوب و دامین اتوریتی بالا، خریداری می‌شود، تأثیر مثبت و قابل‌ توجهی را در رتبه و جایگاه صفحات می‌توانند داشته باشند.

آماده سازی سایت برای لینک سازی

در کنار نکاتی که راجب لینک های ورودی به شما گفتیم لازم به ذکر است سایتی که قصد لینک سازی برای آن را داریم باید یک سری فاکتور ها داشته باشد تا بتوانید قابلیت یک لینک سازی موفق را داشته باشد.

فاکتور های یک سایت مناسب عبارت اند از:

 • بالا بودن سرعت سایت
 • نداشتن مشکل فنی
 • داشتن ساختار مناسب

سایتی که این فاکتور ها را داشته باشد آماده و مناسب است برای ساختن لینک پشتیبانی.

لینک سازی

خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن

گوگل در مطلب آموزشی ویژه مدیران سایت خود اعلام نموده است که خرید بک لینک کار اشتباهی است و ممکن است باعث افت وب سایت در موتورهای جستجو و یا مجازات شدن آن گردد. اما هر سئوکاری می داند که لینک ها ارزش بسیار زیادی دارند و بنابراین باید به طریقی لینک های خارجی تهیه گردد. یکی از روش ها تولید محتوای با کیفیت می باشد تا کاربران وب سایت خود به صفحات وب سایت لینک دهند. اما این روش کافی نیست و بک لینک سازی برای موفقیت در فرآیند سئو لازم و ضروری می باشد که یکی از راه های لینک سازی خرید لینک می باشد. اما لازم است خرید لینک سایت به ظرافت انجام گردد تا گوگل متوجه خرید لینک نگردد. در حقیقیت ساخت بک لینک یکی از حساس ترین عملیات ها در فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که در صورتی که به درستی انجام گردد می تواند باعث رشد وب سایت گردد و در غیر این صورت باعث افت وب سایت می گردد. 

خرید بک لینک دائمی

در خرید لینک دائمی و یا موقتی بودن آن بسیار مهم است معمولاً در خرید لینک خارجی دائمی شما برای یک‌بار پول پرداخت می‌کنید و لینک شما برای همیشه در آن سایت قرار داده میشود درحالی‌که در خرید لینک خروجی موقت شما برای یک مدت‌زمان مشخص اقدام به خرید و پرداخت می‌کنید که پس از پایان آن مدت‌زمان درصورتی‌که مجدداً پرداخت صورت نگیرد لینک شما از سایت حذف می‌شود که این حذف می‌تواند اثر منفی بر رتبه صفحه شما ایجاد کند و اگر این اتفاق به‌صورت مداوم  بیافتد منجر به پنالتی شدن سایت شما خواهد شد پس حتماً با محاسبه میزان هزینه و فایده یک لینک ورودی در زمان مشخص اقدام به خرید دائمی یا موقت کنید.

جمع بندی بک لینک معتبر (با ارزش)

 • Spam Score  پایین و DA بالا داشته باشد.
 • سایت لینک دهنده نزد گوگل دارای اعتبار باشد
 •  مشابه لینکی که به شما داده است را برای سایت‌های کمتری، ایجاد کند.
 •  لینک‌ها را درون‌متن صفحات قرار بدهد.
 •  اگر حوزه فعالیت سایت موردنظر با موضوع سایت شما مرتبط باشد می‌تواند به‌عنوان یک امتیاز در نظر گرفته شود.
 •  باعث ایجاد ترافیک مستقیم از طریق آن لینک‌ها برای سایت شما شود
 •  در حالت ریسپانسیو هم لینک‌های شما نمایش داده شود.
 •  سن دامنه بالای ۵ سال داشته باشد.

سایت های سفارش بک لینک

رایگان بفروش

یکی از سایت های خرید لینک رایگان سایت رایگان بفرش است.

در این سایت شما میتوانید رایگان خرید بک لینک تضمینی انجام بدهید. در این سایت با ثبت آگهی و یا خرید رپورتاژ دائمی و یا پست مهمان میتوانید بک لینک سازی انجام بدهید.

تریبون

یکی از سایت های خدمات لینک سازی، سایت تریبون است که برای خرید لینک ورودی استفاده میشود.

شما میتوانید با پرداخت مبلغی به تریبون کمپین لینک سازی خود را آغاز بکنید.

اما  بهتر است روند لینک سازی را زیر نظر داشته باشید تا در سایت های اشتباهی و یا بی ربط به محتوای شما لینک سازی نشود.

نتیجه‌گیری

خرید لینک از سایت‌های معتبر و توجه به حساسیت‌های جدی گوگل با رعایت اصول لینک سازی خارجی، می‌تواند اثر مثبتی را روی سئو سایت بگذارد اما این کار شامل هزینه‌ها و ریسک بالا در بلندمدت، توصیه نمی‌شود و رپورتاژ آگهی گزینه بهتری است. همچنین موتورهای جستجو مانند گوگل هرروز در حال هوشمندتر شدن می‌باشند و الگوریتم گوگل به سمت تشخیص مفهوم محتوا و تجربه بهتر برای کاربران سوق پیدا می‌کند هرلحظه آماده رؤیا رویی با تیم قدرتمند این کمپانی باشید و همیشه درخطر خواهید بود.

در این مقاله سعی کردیم شما عزیزان کاربران گرامی را با مبحث لینک و لینک سازی آشنا بکنیم.

نکاتی درباره سایت های لینک سازی و فاکتور های لینک سازی با ارزش را به شما گفتیم و شما را برای یک لینکسازی موفق راهنمایی کردیم.

امیدواریم تونسته باشیم شما را در این مسیر و مبحث راهنمایی بکنیم و به موفقیتی که دنبالش هستین برسین.

نظرات سوالات
ثبت نظر (5 امتیاز)
سوال جدید (5 امتیاز)

نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

آیتم های مرتبط

ثبت پست مهمان با لینک های فالو

خدمات ثبت پست مهمان و درج بکلینک با لینک های فالو توسط سایت سلفری sellfree

گرفتن بک لینک فالو

تنها با پرداخت 50 هزار تومان ماهیانه می توانید در سایت رایگان بفروش بک لینک به صورت فالو و با متن مورد نظر خود داشته...

معرفی چند سایت برتر ایرانی برای بک لینک سازی

با بک لینک سازی و استفاده از سایت‌های بک لینک سازی، رتبه وب‌سایت‌تان را بهبود داده و افزایش حضور آنلاین خود را...

خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی

با خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی، دسترسی به مخاطبان خود را گسترش دهید. در این مقاله، به مزایا، روش‌ها و پاسخ به...

خرید رپورتاژ آگهی

افزایش اثربخشی وجود دیجیتالی خود را از طریق خرید رپورتاژ (ثبت در دایرکتوری‌ها) بهبود دهید. بیاموزید چگونه از این...

چرا باید از تولیدی مبل به صورت مستقیم خرید کرد؟ (10 نکته مهم )

برای آشنایی با تولیدی مبل چهاردانگه و انواع مبلمان ما کافی است با ما همراه شوید

بهترین و محبوب‌ترین سرگرمی برای بازنشستگان چیست؟

بهترین و محبوب‌ترین سرگرمی برای بازنشستگان چیست؟ بازنشستگی مرحله ای از زندگی است که زمان آزاد و فرصت های فراوانی...

کیفیت یک بک لینک به چه عواملی بستگی دارد؟

در اینجا با عواملی که بر کیفیت بک لینک‌ها در SEO تأثیر می‌گذارند، آشنا شوید. درک اینکه چگونه کیفیت یک بک لینک تعیین...

بک لینک چیست و چرا وب سایت به آن نیاز دارد

با کشف اهمیت بک لینک‌ها برای رشد وب‌سایت خود. یاد بگیرید بک لینک‌ها چیستند و چرا وب‌سایت شما نمی‌تواند بدون آن‌ها...

بک لینک سازی چیست؟

در این مقاله، مفهوم اصلی بک لینک سازی چیست؟ (ایجاد پیوندهای برگشتی) و اهمیت آن در افزایش اعتبار و رتبه وب‌سایت شما...

بک لینک طبیعی چیست؟

در اینجا درباره اهمیت بک لینک طبیعی در بهبود رتبه وب‌سایت شما می‌آموزید. مزایا، استراتژی‌ها و پرسش‌های متداول...

چرا خرید بک لینک کار اشتباهی است

دلایلی را کشف کنید که چرا خرید بک ‌لینک اشتباه است و تأثیر منفی آن را بر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بررسی کنید....

چگونه بک لینک بسازیم

بک لینک سازی و دریافت بک لینک با کیفیت یکی از مهمترین تکنیک ها در بهبود رتبه در موتور جست و جو است اما چطور این کر...

طراحی سایت توسط دارکوب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دارکوب. با
10 از درآمدهای این سایت صرف امور خیریه می گردد